| Model |
|
|---|---|
| Startprijs | Unknown |
| Carrosserietype | Sedan |
| wereldpremière | donderdag 10 juli 2025 |
| start leveringen | november 2025 |
| Modelstatus | In productie |
| WLTP-actieradius | 583-519 km (362-323 mijlen) |
| WLTP-verbruik | 13,72-15,41 kWh/100km (4,5-4,0 mi/kWh ) |
| WLTP-verbruik met laadverlies | 15,1-16,9 kWh/100km (4,1-3,7 mi/kWh ) |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 15 kWh/100km(4,1 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 533 km (331 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | 18 kWh/100km(3,5 mi/kWh ) |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | 444 km (276 mijlen) |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 21 kWh/100km(3,0 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 381 km (237 mijlen) |
| Topsnelheid | 257 kph (160 mph) |
| Piekvermogen | 448 kW (609,1 hp / 600,8 bhp) (478 kW (649,9 hp / 641,0 bhp) met boost) |
| Elektrisch koppel | 605 nm (446,5 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 3,2 s |
| Type aandrijving | AWD |
| Motorconfiguratie | Één motor op vooras en één motor op achteras |
| Motortechnologie | PMSM |
| Type voorrem | Schijfrem met vaste klauw (2 zuigers) |
| Type achterrem | Schijfrem met zwevende klauw (1 zuigers) |
| Diameter voorremschijf | 345 mm (13,58") |
| Diameter achterremschijf | 345 mm (13,58") |
| Type voorremschijf | Gietijzer |
| Type achterremschijf | Gietijzer |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | hold-modus |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | 0 / 1 / 2 / 3 |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 (N Sport) |
| Type ophanging voor | MacPherson-veerpoot |
| Type ophanging achter | Multi-link |
| Type voorveer | Spoelveer |
| Type achterveer | Spoelveer |
| Adaptieve demping voor | Niet beschikbaar |
| Adaptieve demping achter | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte voor | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte achter | Niet beschikbaar |
| Bodemvrijheid | 141 mm (5,55") |
| Lengte | 4935 mm (194,3") |
| Hoogte | 1495 mm (58,9") |
| Breedte zonder spiegels | 1940 mm (76,4") |
| Breedte met spiegels | 2073 mm (81,6") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,27 / Unknown |
| Wielbasis | 2965 mm (116,7") |
| Draaicirkel | 11,8 meter (464,6") |
| Ledig gewicht | 2020 kg (4453,3 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 2520 kg (5555,6 lbs) |
| Maximale daklast | 80 kg (176,4 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 500 kg (1102,3 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | 1500 kg (3306,9 lbs) |
| Bagageruimte | 401 liter (14,2 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 1578 liter (55,7 cu-ft) |
| HMI-type | Schermfocus met hendels en knoppen |
| Head-up display | Optionele functie |
| Spraakbediening | Unknown |
| Gebarenbediening | Unknown |
| Digitaal instrumentendisplay | Yes 12,3" |
| Infotainmentscherm | Yes 12,3" |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Standaardfunctie |
| Ondersteuning voor Android Auto | Standaardfunctie |
| Kaartprovider | HERE |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | No |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Standaardfunctie |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Standaardfunctie |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Standaardfunctie |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Standaardfunctie |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Standaardfunctie |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Standaardfunctie |
| Uitstapwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Frontale botsingswaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Standaardfunctie |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren | — |
| nl Sensors.Processors | — |
| Bruto batterijcapaciteit | 84 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 80 kWh |
| Kathodematerialen | NMC |
| Nominale spanning | 697 V |
| Batterijgewicht | — |
| Packconfiguratie | 192s2p |
| Batterijtype | Pouchcel |
| Batterijchemie | NMC |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 257 kW |
| Laadtijd 0–100% | 1 h 15 m 38 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 63,5 kW |
| Laadtijd 10–100% | 1 h 13 m 5 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 59,1 kW |
| Laadtijd 10–80% | 19 m 33 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 171,8 kW |
| Laadtijd 10–90% | 32 m 29 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 118,2 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Standaardfunctie |
| Handmatige batterijverwarming | Standaardfunctie |
| Interieurcategorie | Rijdergericht |
| Interieurkwaliteit | Hoge kwaliteit |
| Ontwerp middenconsole | — |
| Interieurontwerp |
Standard
Interieurkleuren:
Zwart
Grijs
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | 6 |
| Zitdiepteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Zithoogteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaard elektrische functie |
| Hoekverstelling zitkussen | Niet beschikbaar |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Standaardfunctie |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Niet beschikbaar |
| Memory | Standaard bestuurder, niet beschikbaar voor passagier |
| Elektrische lendesteunverstelling | Optionele elektrische functie |
| Stoelventilatie | Optionele functie |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Rugleuninghellingsverstelling | Onbekend |
| Stoelverwarming | Standaardfunctie, buitenste stoelen |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Niet beschikbaar |
| Lakkleuren | 9 |
| Velgopties | 2 |
| Velggrootte (voor/achter) |
225/55R18 / 225/55R18 245/40R20 / 245/40R20 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | 2-zone:LeftFirstRow RightFirstRow |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Niet beschikbaar |
| Campingmodus | Niet beschikbaar |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Standaardfunctie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Standaardfunctie |
| Alarmsysteem | Standaardfunctie |
| Dashcam | Niet beschikbaar |
| Parkeersurveillance | Niet beschikbaar |
| Appnaam | Hyundai |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | No |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | No |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | Yes |
| Claxon/lichten activeren | Yes |