| Model |
|
|---|---|
| Startprijs | Unknown |
| Carrosserietype | SUV |
| wereldpremière | zaterdag 28 december 2019 |
| start leveringen | april 2020 |
| Modelstatus | Gestopt |
| WLTP-actieradius | 460 km (286 mijlen)350 km (218 mijlen) |
| WLTP-verbruik | 15,33 kWh/100km(4,1 mi/kWh )25,71 kWh/100km(2,4 mi/kWh ) |
| WLTP-verbruik met laadverlies | 23 kWh/100km(2,7 mi/kWh )23 kWh/100km(2,7 mi/kWh ) |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 22,1 kWh/100km(2,8 mi/kWh )23,2 kWh/100km(2,7 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 319 km (198 mijlen) / 388 km (241 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | 27,5 kWh/100km(2,3 mi/kWh )28,6 kWh/100km(2,2 mi/kWh ) |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | 256 km (159 mijlen) / 315 km (196 mijlen) |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 30 kWh/100km(2,1 mi/kWh )30 kWh/100km(2,1 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 235 km (146 mijlen) / 300 km (186 mijlen) |
| Topsnelheid | 200 kph (124 mph) |
| Piekvermogen | 400 kW (543,8 hp / 536,4 bhp) |
| Elektrisch koppel | 725 nm (535,0 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 4,9 s |
| Type aandrijving | AWD |
| Motorconfiguratie | Één motor op vooras en één motor op achteras |
| Motortechnologie | ASM voor en PMSM achter |
| Type voorrem | Schijfrem met vaste klauw (4 zuigers) |
| Type achterrem | Schijfrem met zwevende klauw (1 zuigers) |
| Diameter voorremschijf | 355 mm (13,98") |
| Diameter achterremschijf | |
| Type voorremschijf | Geventileerd gietijzer |
| Type achterremschijf | Gietijzer |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | creep-modus |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | Normal / Comfort / Sport |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 (Air Suspension with CDC) |
| Type ophanging voor | Dubbele draagarm |
| Type ophanging achter | Multi-link |
| Type voorveer | Luchtveer |
| Type achterveer | Luchtveer |
| Adaptieve demping voor | Optionele functie |
| Adaptieve demping achter | Optionele functie |
| Verstelbare hoogte voor | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte achter | Standaardfunctie |
| Bodemvrijheid | 111 - 161 mm (4,37" - 6,34") |
| Lengte | 5022 mm (197,7") |
| Hoogte | 1756 mm (69,1") |
| Breedte zonder spiegels | 1962 mm (77,2") |
| Breedte met spiegels | 2268 mm (89,3") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,29 / Unknown |
| Wielbasis | 3010 mm (118,5") |
| Draaicirkel | Unknown |
| Ledig gewicht | 2440 kg (5379,3 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 3099 kg (6832,1 lbs) |
| Maximale daklast | 100 kg (220,5 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 659 kg (1452,8 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | 1500 kg (3306,9 lbs) |
| Bagageruimte | 310 liter (10,9 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 1901 liter (67,1 cu-ft) (871 liter / 30,8 cu-ft met derde rij neergeklapt) |
| HMI-type | Schermfocus met beperkte knoppen |
| Head-up display | Optionele functie |
| Spraakbediening | Optionele functie |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | No |
| Infotainmentscherm | No |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Niet beschikbaar |
| Ondersteuning voor Android Auto | Niet beschikbaar |
| Kaartprovider | Amap |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | Unknown |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Niet beschikbaar |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Standaardfunctie |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Optionele functie |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Optionele functie |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Standaardfunctie |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Standaardfunctie |
| Uitstapwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Frontale botsingswaarschuwing | Optionele functie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Optionele functie |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren | n.v.t. |
| nl Sensors.Processors |
|
| Bruto batterijcapaciteit | 75 kWh / 100 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 70,5 kWh / 90 kWh |
| Kathodematerialen | NMC / NMC |
| Nominale spanning | 386 V / 358 V |
| Batterijgewicht | 535 kg (1179,5 lbs) / 555 kg (1223,6 lbs) |
| Packconfiguratie | 118s1p / 96s1p |
| Batterijtype | Cell-to-Module / Cell-to-Module |
| Batterijchemie | NMC / NMC |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 120 kW 120 kW |
| Laadtijd 0–100% | 1 h 6 m 7 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 64,0 kW / 64,0 kW |
| Laadtijd 10–100% | 58 m 27 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 65,1 kW / 65,1 kW |
| Laadtijd 10–80% | 34 m 43 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 85,3 kW / 85,3 kW |
| Laadtijd 10–90% | 41 m 40 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 81,2 kW / 81,2 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Standaardfunctie |
| Handmatige batterijverwarming | Standaardfunctie |
| Interieurcategorie | Minimalistisch |
| Interieurkwaliteit | Luxe |
| Ontwerp middenconsole | — |
| Interieurontwerp |
Standard
Interieurkleuren:
Zwart
Bruin
Grijs
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 6, 7) |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | 8 |
| Zitdiepteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Zithoogteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaard elektrische functie |
| Hoekverstelling zitkussen | Standaard elektrische functie |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Standaardfunctie |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Niet beschikbaar |
| Memory | Standaardfunctie |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Stoelventilatie | Standaardfunctie |
| Massagefunctie | Standaardfunctie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Onbekend / Standaardfunctie |
| Stoelverwarming | Optionele functie, buitenste stoelen / Optionele functie |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Standaardfunctie / Standaardfunctie |
| Lakkleuren | 5 |
| Velgopties | 4 |
| Velggrootte (voor/achter) |
265/55R19 / 265/55R19 265/50R20 / 265/50R20 265/45R21 / 265/45R21 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | 3-zone:LeftFirstRow RightFirstRow Rear |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Niet beschikbaar |
| Campingmodus | Niet beschikbaar |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Standaardfunctie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Standaardfunctie |
| Alarmsysteem | Standaardfunctie |
| Dashcam | Niet beschikbaar |
| Parkeersurveillance | Standaardfunctie |
| Appnaam | NIO App |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | No |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | Yes |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | Yes |
| Claxon/lichten activeren | Yes |