| Model |
|
|---|---|
| Startprijs | Unknown |
| Carrosserietype | Cabriolet |
| wereldpremière | donderdag 13 juli 2023 |
| start leveringen | december 2023 |
| Modelstatus | In productie |
| WLTP-actieradius | |
| WLTP-verbruik | |
| WLTP-verbruik met laadverlies | |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | 520 km (323 mijlen) |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 15 kWh/100km(4,1 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 496 km (308 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 21 kWh/100km(3,0 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 354 km (220 mijlen) |
| Topsnelheid | 200 kph (124 mph) |
| Piekvermogen | 400 kW (543,8 hp / 536,4 bhp) |
| Elektrisch koppel | 725 nm (535,0 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 3,2 s |
| Type aandrijving | AWD |
| Motorconfiguratie | Één motor op vooras en één motor op achteras |
| Motortechnologie | PMSM |
| Type voorrem | Schijfrem met vaste klauw (4 zuigers) |
| Type achterrem | Schijfrem met zwevende klauw (1 zuigers) |
| Diameter voorremschijf | |
| Diameter achterremschijf | |
| Type voorremschijf | Geventileerd gietijzer |
| Type achterremschijf | Geventileerd gietijzer |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | hold-modus |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | D1 / D2 / D3 / S |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 (Double Wishbone Front / Multilink Rear) |
| Type ophanging voor | Dubbele draagarm |
| Type ophanging achter | Multi-link |
| Type voorveer | Spoelveer |
| Type achterveer | Spoelveer |
| Adaptieve demping voor | Niet beschikbaar |
| Adaptieve demping achter | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte voor | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte achter | Niet beschikbaar |
| Bodemvrijheid | 120 mm (4,72") |
| Lengte | 4535 mm (178,5") |
| Hoogte | 1325 mm (52,2") |
| Breedte zonder spiegels | 1913 mm (75,3") |
| Breedte met spiegels | 2110 mm (83,1") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,269 / Unknown |
| Wielbasis | 2690 mm (105,9") |
| Draaicirkel | 10,9 meter (429,1") |
| Ledig gewicht | 1985 kg (4376,2 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 2250 kg (4960,4 lbs) |
| Maximale daklast | 0 kg (0,0 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 265 kg (584,2 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | n.v.t. |
| Bagageruimte | 240 liter (8,5 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | |
| HMI-type | Schermfocus met hendels en knoppen |
| Head-up display | Niet beschikbaar |
| Spraakbediening | Standaardfunctie |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | No |
| Infotainmentscherm | No |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Standaardfunctie |
| Ondersteuning voor Android Auto | Standaardfunctie |
| Kaartprovider | Embedded + CarPlay/Android Auto |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | Unknown |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Niet beschikbaar |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Niet beschikbaar |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Niet beschikbaar |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Standaardfunctie |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Standaardfunctie |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Standaardfunctie |
| Uitstapwaarschuwing | Niet beschikbaar |
| Frontale botsingswaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Standaardfunctie |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren | — |
| nl Sensors.Processors | — |
| Bruto batterijcapaciteit | 77 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 74,4 kWh |
| Kathodematerialen | NMC811 |
| Nominale spanning | — |
| Batterijgewicht | — |
| Packconfiguratie | — |
| Batterijtype | Prismatisch |
| Batterijchemie | NMC811 |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 135 kW |
| Laadtijd 0–100% | 1 h 40 m 13 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 44,5 kW |
| Laadtijd 10–100% | 1 h 35 m 19 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 42,1 kW |
| Laadtijd 10–80% | 33 m 55 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 92,1 kW |
| Laadtijd 10–90% | 44 m 27 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 80,3 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Niet beschikbaar |
| Handmatige batterijverwarming | Standaardfunctie |
| Interieurcategorie | Rijdergericht |
| Interieurkwaliteit | Hoge kwaliteit |
| Ontwerp middenconsole | — |
| Interieurontwerp |
Standard
Interieurkleuren:
Zwart
Rood
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | 8 |
| Zitdiepteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Zithoogteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaard elektrische functie |
| Hoekverstelling zitkussen | Standaard elektrische functie |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Niet beschikbaar |
| Memory | Standaard bestuurder, niet beschikbaar voor passagier |
| Elektrische lendesteunverstelling | Standaard elektrische functie |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Rugleuninghellingsverstelling | Unknown |
| Stoelverwarming | Unknown |
| Stoelventilatie | Unknown |
| Massagefunctie | Unknown |
| Elektrische lendesteunverstelling | Unknown |
| Inklapbare stoelen | Unknown |
| Lakkleuren | 7 |
| Velgopties | 1 |
| Velggrootte (voor/achter) |
245/45R19 / 275/40R19 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | :Driver Passenger |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Niet beschikbaar |
| Campingmodus | Niet beschikbaar |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Standaardfunctie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Standaardfunctie |
| Alarmsysteem | Standaardfunctie |
| Dashcam | Niet beschikbaar |
| Parkeersurveillance | Niet beschikbaar |
| Appnaam | MG iSMART |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | No |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | No |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | Yes |
| Claxon/lichten activeren | Yes |