| Model |
|
|---|---|
| Startprijs | Unknown |
| Carrosserietype | Liftback |
| wereldpremière | woensdag 6 augustus 2025 |
| start leveringen | augustus 2025 |
| Modelstatus | In productie |
| WLTP-actieradius | |
| WLTP-verbruik | |
| WLTP-verbruik met laadverlies | |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | 820 km (510 mijlen) |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 13 kWh/100km(4,8 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 692 km (430 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | 19 kWh/100km(3,3 mi/kWh ) |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | 474 km (295 mijlen) |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 20 kWh/100km(3,1 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 450 km (280 mijlen) |
| Topsnelheid | 230 kph (143 mph) |
| Piekvermogen | 270 kW (367,1 hp / 362,1 bhp) |
| Elektrisch koppel | 465 nm (343,2 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 5,4 s |
| Type aandrijving | RWD |
| Motorconfiguratie | Één motor achteras |
| Motortechnologie | PMSM |
| Type voorrem | Schijfrem met vaste klauw (4 zuigers) |
| Type achterrem | Schijfrem met zwevende klauw (1 zuigers) |
| Diameter voorremschijf | |
| Diameter achterremschijf | |
| Type voorremschijf | Geventileerd gietijzer |
| Type achterremschijf | Geventileerd gietijzer |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | Hold of Roll |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | Low / Medium / High |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 (Dual Chamber Air Suspension) |
| Type ophanging voor | Dubbele draagarm |
| Type ophanging achter | vijf draagarmen |
| Type voorveer | Luchtveer |
| Type achterveer | Luchtveer |
| Adaptieve demping voor | Standaardfunctie |
| Adaptieve demping achter | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte voor | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte achter | Standaardfunctie |
| Bodemvrijheid | 122 - 172 mm (4,80" - 6,77") |
| Lengte | 5017 mm (197,5") |
| Hoogte | 1427 mm (56,2") |
| Breedte zonder spiegels | 1970 mm (77,6") |
| Breedte met spiegels | mm (") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,201 / Unknown |
| Wielbasis | 3008 mm (118,4") |
| Draaicirkel | 11,2 meter (440,9") |
| Ledig gewicht | 2188 kg (4823,7 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 2670 kg (5886,3 lbs) |
| Maximale daklast | 0 kg (0,0 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 482 kg (1062,6 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | n.v.t. |
| Bagageruimte | 575 liter (20,3 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 1929 liter (68,1 cu-ft) |
| HMI-type | Schermfocus met hendels en knoppen |
| Head-up display | Standaardfunctie |
| Spraakbediening | Standaardfunctie |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | Yes 8,8" |
| Infotainmentscherm | Yes 15,6" |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Standaardfunctie |
| Ondersteuning voor Android Auto | Niet beschikbaar |
| Kaartprovider | Amap |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | Unknown |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Niet beschikbaar |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Niet beschikbaar |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Standaardfunctie |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Standaardfunctie |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Standaardfunctie |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Standaardfunctie |
| Uitstapwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Frontale botsingswaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Standaardfunctie |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren | — |
| ADAS-processors | — |
| Bruto batterijcapaciteit | 92,2 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 90 kWh |
| Kathodematerialen | NMC |
| Nominale spanning | — |
| Batterijgewicht | 542 kg (1194,9 lbs) |
| Packconfiguratie | 168s1p |
| Batterijtype | Cell-to-Pack |
| Batterijchemie | NMC |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 480 kW |
| Laadtijd 0–100% | 26 m 15 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 205,7 kW |
| Laadtijd 10–100% | 23 m 53 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 203,5 kW |
| Laadtijd 10–80% | 10 m 32 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 358,6 kW |
| Laadtijd 10–90% | 13 m 11 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 327,6 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Standaardfunctie |
| Handmatige batterijverwarming | Standaardfunctie |
| Interieurcategorie | Rijdergericht |
| Interieurkwaliteit | Premium |
| Ontwerp middenconsole | Tweedelige middenconsole |
| Interieurontwerp |
Qiyu Gray
Interieurkleuren:
Grijs
Zwart
Space Gray
Interieurkleuren:
Zwart
Donkergrijs
Planet Purple
Interieurkleuren:
Zwart
Paars
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | 8 |
| Zitdiepteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Zithoogteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaard elektrische functie |
| Hoekverstelling zitkussen | Standaard elektrische functie |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Standaard elektrische bestuurder, niet beschikbaar voor passagier |
| Memory | Standaardfunctie |
| Elektrische lendesteunverstelling | Standaard elektrische functie |
| Stoelventilatie | Standaardfunctie |
| Massagefunctie | Standaardfunctie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Niet beschikbaar |
| Stoelverwarming | Standaardfunctie, buitenste stoelen |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Standaardfunctie |
| Lakkleuren | 6 |
| Velgopties | 2 |
| Velggrootte (voor/achter) |
245/45R20 / 275/40R20 245/40R21 / 275/35R21 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | Dual zone:LeftFirstRow RightFirstRow |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Niet beschikbaar |
| Campingmodus | Niet beschikbaar |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Standaardfunctie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Standaardfunctie |
| Alarmsysteem | Standaardfunctie |
| Dashcam | Standaardfunctie |
| Parkeersurveillance | Standaardfunctie |
| Appnaam | XPeng App |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | Yes |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | Yes |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | Yes |
| Claxon/lichten activeren | Yes |