| Model |
|
|---|---|
| Cena początkowa | Unknown |
| Typ nadwozia | Liftback |
| Premiera światowa | środa, 6 sierpnia 2025 |
| Początek dostaw | sierpień 2025 |
| Status modelu | W produkcji |
| Zasięg WLTP | |
| Zużycie WLTP | |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | |
| Zasięg EPA | |
| Zużycie EPA | |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | 820 km (510 mile) |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | 13 kWh/100km(4,8 mi/kWh ) |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | 692 km (430 mile) |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 19 kWh/100km(3,3 mi/kWh ) |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 474 km (295 mile) |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 20 kWh/100km(3,1 mi/kWh ) |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 450 km (280 mile) |
| Prędkość maksymalna | 230 km/h (143 mph) |
| Moc szczytowa | 270 kW (367,1 hp / 362,1 bhp) |
| Elektryczny moment obrotowy | 465 nm (343,2 ft-lb) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 5,4 s |
| Rodzaj napędu | RWD |
| Konfiguracja silników | Jednosilnikowa tylna oś |
| Technologia silnika | PMSM |
| Typ przednich hamulców | Tarcza z nieruchomym zaciskiem (4 tłoki) |
| Typ tylnych hamulców | Tarcza z pływającym zaciskiem (1 tłoki) |
| Średnica przedniej tarczy | |
| Średnica tylnej tarczy | |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Wentylowane żeliwo |
| Typ tylnych tarcz | Wentylowane żeliwo |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | Tryb Hold lub Roll |
| Poziomy Lift-up-regen | Low / Medium / High |
| Tryb żeglowania | |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | |
| Liczba opcji zawieszenia | 1 (Dual Chamber Air Suspension) |
| Typ przedniego zawieszenia | Podwójne wahacze |
| Typ tylnego zawieszenia | Pięciowahaczowe |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna pneumatyczna |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna pneumatyczna |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Funkcja standardowa |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Funkcja standardowa |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Funkcja standardowa |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Funkcja standardowa |
| Prześwit | 122 - 172 mm (4,80" - 6,77") |
| Długość | 5017 mm (197,5") |
| Wysokość | 1427 mm (56,2") |
| Szerokość bez lusterek | 1970 mm (77,6") |
| Szerokość z lusterkami | mm (") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | 0,201 / Unknown |
| Rozstaw osi | 3008 mm (118,4") |
| Promień skrętu | 11,2 metr (440,9") |
| Masa własna | 2188 kg (4823,7 lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | 2670 kg (5886,3 lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | 0 kg (0,0 lbs) |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | 482 kg (1062,6 lbs) |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | Brak danych |
| Pojemność bagażnika | 575 litr (20,3 cu-ft) |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | 1929 litr (68,1 cu-ft) |
| Typ HMI | Skupienie ekranu z dźwigniami i przyciskami |
| Wyświetlacz head-up | Funkcja standardowa |
| Sterowanie głosowe | Funkcja standardowa |
| Sterowanie gestami | Niedostępne |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | Yes 8,8" |
| Ekran infotainmentu | Yes 15,6" |
| Nawigacja w pojeździe | Funkcja standardowa |
| Obsługa Apple CarPlay | Funkcja standardowa |
| Obsługa Android Auto | Niedostępne |
| Dostawca map | Amap |
| Aktualizacje map online | Yes |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | Yes |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | Yes |
| Mapa satelitarna | Unknown |
| sterowany głosem | Yes |
| prowadzenie głosowe | Yes |
| Reflektory LED matrycowe | Niedostępne |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Funkcja standardowa |
| Światła doświetlające zakręty | Niedostępne |
| Reflektory skrętne | Niedostępne |
| Spryskiwacze reflektorów | Niedostępne |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Funkcja standardowa |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o senności | Funkcja standardowa |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Funkcja standardowa |
| Monitorowanie martwego pola | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Funkcja standardowa |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Funkcja standardowa |
| Noktowizja | Niedostępne |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Funkcja standardowa |
| Czujniki ultradźwiękowe |
|
| Kamery |
|
| Czujniki radarowe |
|
| Czujniki LiDAR | — |
| procesory ADAS | — |
| Pojemność akumulatora brutto | 92,2 kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 90 kWh |
| Materiały katodowe | NMC |
| Napięcie znamionowe | — |
| Masa akumulatora | 542 kg (1194,9 lbs) |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | 168s1p |
| Rodzaj akumulatora | Cell to Pack |
| Chemia akumulatora | NMC |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | 480 kW |
| Czas ładowania 0-100% | 26 m 15 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 205,7 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 23 m 53 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 203,5 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 10 m 32 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 358,6 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 13 m 11 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 327,6 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Funkcja standardowa |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Funkcja standardowa |
| Kategoria wnętrza | Skoncentrowany na kierowcy |
| Jakość wnętrza | Premium |
| Projekt konsoli | Dwupoziomowa konsola środkowa |
| Projekt wnętrza |
Qiyu Gray
Kolory wnętrza:
Szary
Czarny
Space Gray
Kolory wnętrza:
Czarny
Ciemnoszary
Planet Purple
Kolory wnętrza:
Czarny
Purpurowy
|
| Przechowywanie |
|
| Liczba miejsc | 5 |
| Opcje przednich foteli | 1 |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | 8 |
| Regulacja głębokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja wysokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta oparcia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta siedziska | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Niedostępne |
| Regulowany na długość zagłówek | Niedostępne |
| Regulacja podparcia ud | Standardowy elektryczny fotel kierowcy, fotel pasażera niedostępny |
| Pamięć | Funkcja standardowa |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Standardowa funkcja elektryczna |
| Wentylacja siedzeń | Funkcja standardowa |
| Funkcja masażu | Funkcja standardowa |
| Regulacja kąta oparcia | Niedostępne |
| Ogrzewanie siedzeń | Standardowa funkcja, fotele zewnętrzne |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne |
| Składane fotele | Funkcja standardowa |
| Kolory lakieru | 6 |
| Opcje felg | 2 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
245/45R20 / 275/40R20 245/40R21 / 275/35R21 |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 1 |
| Strefy klimatyzacji | Dual zone:LeftFirstRow RightFirstRow |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Funkcja standardowa |
| Tryb dla zwierząt | Niedostępne |
| Tryb kempingowy | Niedostępne |
| Poduszki powietrzne |
|
| Pasy bezpieczeństwa |
|
| Dostęp bezkluczykowy | Funkcja standardowa |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Funkcja standardowa |
| Użyj telefonu jako klucza | Funkcja standardowa |
| System alarmowy | Funkcja standardowa |
| Kamera samochodowa | Funkcja standardowa |
| Nadzór parkowania | Funkcja standardowa |
| Nazwa aplikacji | XPeng App |
| Zmień cel ładowania | Yes |
| Zobacz lokalizację samochodu | Yes |
| Zablokuj/odblokuj samochód | Yes |
| Otwórz/zamknij szyby | Yes |
| Wstępne przygotowanie | Yes |
| Zdalne parkowanie | Yes |
| Harmonogram ładowania | Yes |
| Zobacz historię jazdy | Yes |
| Aktywuj klakson/światła | Yes |