| Model | |
|---|---|
| Startprijs | ~€47,900 (Duitsland) |
| Carrosserietype | Crossover |
| wereldpremière | maandag 17 oktober 2022 |
| start leveringen | oktober 2023 |
| Modelstatus | In productie |
| WLTP-actieradius | 625-622 km (388-387 mijlen) |
| WLTP-verbruik | 13,92-13,99 kWh/100km (4,5-4,4 mi/kWh ) |
| WLTP-verbruik met laadverlies | 18,1-18,5 kWh/100km (3,4-3,4 mi/kWh ) |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 17 kWh/100km(3,7 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 512 km (318 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | 21 kWh/100km(3,0 mi/kWh ) |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | 414 km (257 mijlen) |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 23 kWh/100km(2,7 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 378 km (235 mijlen) |
| Topsnelheid | 170 kph (106 mph) |
| Piekvermogen | 160 kW (217,5 hp / 214,6 bhp) |
| Elektrisch koppel | 300 nm (221,4 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 8,4 s |
| Type aandrijving | FWD |
| Motorconfiguratie | Één motor vooras |
| Motortechnologie | WRSM |
| Type voorrem | Schijfrem met zwevende klauw (1 zuigers) |
| Type achterrem | Trommelrem |
| Diameter voorremschijf | 330 mm (12,99") |
| Diameter achterremschijf | trommelrem |
| Type voorremschijf | Geventileerd gietijzer |
| Type achterremschijf | trommelrem |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | hold-modus |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | D / D1 / D2 / D3 / B |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 (standard) |
| Type ophanging voor | MacPherson-veerpoot |
| Type ophanging achter | Torsiebalk |
| Type voorveer | Spoelveer |
| Type achterveer | Spoelveer |
| Adaptieve demping voor | Niet beschikbaar |
| Adaptieve demping achter | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte voor | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte achter | Niet beschikbaar |
| Bodemvrijheid | 180 mm (7,09") |
| Lengte | 4470 mm (176,0") |
| Hoogte | 1571 mm (61,9") |
| Breedte zonder spiegels | 1864 mm (73,4") |
| Breedte met spiegels | mm (") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,297 / Unknown |
| Wielbasis | 2785 mm (109,6") |
| Draaicirkel | 10,8 meter (425,2") |
| Ledig gewicht | 1842 kg (4060,9 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 2400 kg (5291,1 lbs) |
| Maximale daklast | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 558 kg (1230,2 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | 750 kg (1653,5 lbs) |
| Bagageruimte | 545 liter (19,2 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 1490 liter (52,6 cu-ft) |
| HMI-type | Schermfocus met hendels en knoppen |
| Head-up display | Optionele functie |
| Spraakbediening | Standaardfunctie |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | Yes 12,3" |
| Infotainmentscherm | Yes 12,3" |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Standaardfunctie |
| Ondersteuning voor Android Auto | Standaardfunctie |
| Kaartprovider | Google Maps |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | Unknown |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Optionele functie |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Standaardfunctie |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Niet beschikbaar |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Optionele functie |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Niet beschikbaar |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Standaardfunctie |
| Uitstapwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Frontale botsingswaarschuwing | Optionele functie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Standaardfunctie |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren | — |
| ADAS-processors |
|
| Bruto batterijcapaciteit | 91 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 87 kWh |
| Kathodematerialen | NMC |
| Nominale spanning | 350 V |
| Batterijgewicht | — |
| Packconfiguratie | 96S2P |
| Batterijtype | Pouchcel |
| Batterijchemie | NMC |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 130 kW |
| Laadtijd 0–100% | 1 h 14 m 21 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 70,2 kW |
| Laadtijd 10–100% | 1 h 10 m 8 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 67,0 kW |
| Laadtijd 10–80% | 38 m 10 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 95,7 kW |
| Laadtijd 10–90% | 50 m 12 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 83,2 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Niet beschikbaar |
| Handmatige batterijverwarming | Standaardfunctie |
| Interieurcategorie | Functioneel |
| Interieurkwaliteit | Standaard |
| Ontwerp middenconsole | — |
| Interieurontwerp |
Standard
Interieurkleuren:
Zwart
Grijs
Kleuren van de stoelen: 1
Kleuren van de hemelbekleding: 1
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | N/A |
| Zitdiepteverstelling | Standaardfunctie, optioneel elektrisch |
| Zithoogteverstelling | Standaardfunctie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaardfunctie |
| Hoekverstelling zitkussen | Niet beschikbaar |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Standaardfunctie |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Niet beschikbaar |
| Memory | Optionele functie |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Stoelventilatie | Optionele functie |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaardfunctie, buitenste stoelen |
| Stoelverwarming | Optionele functie, buitenste stoelen |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Standaardfunctie, buitenste stoelen |
| Lakkleuren | 6 |
| Velgopties | 2 |
| Velggrootte (voor/achter) |
235/55R19 / 235/55R19 255/45R20 / 255/45R20 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | 2-zone:LeftFirstRow RightFirstRow |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Niet beschikbaar |
| Campingmodus | Niet beschikbaar |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Optionele functie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Optionele functie |
| Alarmsysteem | Standaardfunctie |
| Dashcam | Niet beschikbaar |
| Parkeersurveillance | Niet beschikbaar |
| Appnaam | My Renault |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | No |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | No |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | Yes |
| Claxon/lichten activeren | Yes |