| Model |
|
|---|---|
| Startprijs | ~€62,208 (Noorwegen) |
| Carrosserietype | Sedan |
| wereldpremière | woensdag 7 februari 2024 |
| start leveringen | augustus 2024 |
| Modelstatus | Gestopt |
| WLTP-actieradius | 538-463 km (334-288 mijlen) |
| WLTP-verbruik | 15,09-17,54 kWh/100km (4,1-3,5 mi/kWh ) |
| WLTP-verbruik met laadverlies | 17,2-20 kWh/100km (3,6-3,1 mi/kWh ) |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 19 kWh/100km(3,3 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 427 km (265 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | 21 kWh/100km(3,0 mi/kWh ) |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | 387 km (240 mijlen) |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 22 kWh/100km(2,8 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 369 km (229 mijlen) |
| Topsnelheid | 230 kph (143 mph) |
| Piekvermogen | 290 kW (394,3 hp / 388,9 bhp) |
| Elektrisch koppel | 590 nm (435,4 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 5,4 s |
| Type aandrijving | AWD |
| Motorconfiguratie | Één motor op vooras en één motor op achteras |
| Motortechnologie | WRSM |
| Type voorrem | Schijfrem met vaste klauw (4 zuigers) |
| Type achterrem | Schijfrem met zwevende klauw (1 zuigers) |
| Diameter voorremschijf | 348 mm (13,70") |
| Diameter achterremschijf | 345 mm (13,58") |
| Type voorremschijf | Gietijzer |
| Type achterremschijf | Gietijzer |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | Hold of Roll |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | High / Moderate / Low |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 2 (Standard / M Sport) |
| Type ophanging voor | Dubbele draagarm / Dubbele draagarm |
| Type ophanging achter | Multi-link / Multi-link |
| Type voorveer | Spoelveer / Spoelveer |
| Type achterveer | Luchtveer / Luchtveer |
| Adaptieve demping voor | Standaardfunctie |
| Adaptieve demping achter | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte voor | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte achter | Unknown |
| Bodemvrijheid | 147 mm (5,79") / 136 mm (5,35") |
| Lengte | 5060 mm (199,2") |
| Hoogte | 1505 mm (59,3") |
| Breedte zonder spiegels | 1900 mm (74,8") |
| Breedte met spiegels | 2156 mm (84,9") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,25 / 2,49 m² (26,8 sq ft) |
| Wielbasis | 2995 mm (117,9") |
| Draaicirkel | 11,9 meter (468,5") |
| Ledig gewicht | 2256 kg (4973,6 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 2740 kg (6040,7 lbs) |
| Maximale daklast | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 484 kg (1067,0 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | 2000 kg (4409,2 lbs) |
| Bagageruimte | 490 liter (17,3 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 1290 liter (45,6 cu-ft) |
| HMI-type | Schermfocus met hendels en knoppen |
| Head-up display | Optionele functie |
| Spraakbediening | Standaardfunctie |
| Gebarenbediening | Standaardfunctie |
| Digitaal instrumentendisplay | Yes 12,3" |
| Infotainmentscherm | Yes 14,9" |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Standaardfunctie |
| Ondersteuning voor Android Auto | Standaardfunctie |
| Kaartprovider | HERE Technologies |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | No |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Standaardfunctie |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Standaardfunctie |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Optionele functie |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Optionele functie |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Optionele functie |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Optionele functie |
| Uitstapwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Frontale botsingswaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Optionele functie |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren | n.v.t. |
| Bruto batterijcapaciteit | 84,4 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 81,2 kWh |
| Kathodematerialen | NMC811 |
| Nominale spanning | 400 V |
| Batterijgewicht | |
| Packconfiguratie | 108s3p |
| Batterijtype | Cell-to-Module |
| Batterijchemie | NMC811 |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 205 kW |
| Laadtijd 0–100% | 59 m 24 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 82,0 kW |
| Laadtijd 10–100% | 53 m 24 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 82,1 kW |
| Laadtijd 10–80% | 29 m 59 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 113,7 kW |
| Laadtijd 10–90% | 39 m 6 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 99,7 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Standaardfunctie |
| Handmatige batterijverwarming | Niet beschikbaar |
| Interieurcategorie | Rijdergericht |
| Interieurkwaliteit | Premium |
| Ontwerp middenconsole | Traditionele middenconsole |
| Interieurontwerp |
Black Veganza perforated
Interieurkleuren:
Zwart
Veganza perforated and quilted | Smoke White
Interieurkleuren:
Zwart
Wit
Veganza perforated and quilted | Espresso Brown
Interieurkleuren:
Zwart
Bruin
Veganza perforated and quilted | Black
Interieurkleuren:
Zwart
BMW Individual leather 'Merino' | Copper Brown/Atlas Grey
Interieurkleuren:
Bruin
BMW Individual leather 'Merino' | Silverstone II/Atlas Grey
Interieurkleuren:
Zwart
BMW Individual leather 'Merino' | Black/Atlas Grey
Interieurkleuren:
Zwart
Grijs
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| opties voor voorstoelen | 2 (Sport, Comfort seats) |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | 8, 12 |
| Zitdiepteverstelling | Standaard elektrische functie / Standaard elektrische functie |
| Zithoogteverstelling | Standaard elektrische functie / Standaard elektrische functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaard elektrische functie / Standaard elektrische functie |
| Hoekverstelling zitkussen | Standaard elektrische functie / Standaard elektrische functie |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Standaardfunctie / Standaard elektrische bestuurder, standaard handmatige passagier |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Niet beschikbaar / Standaard elektrische functie |
| Memory | Optionele functie / Standaardfunctie |
| Elektrische lendesteunverstelling | Optionele elektrische functie / Standaard elektrische functie |
| Stoelventilatie | Optionele functie / Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar |
| Rugleuninghellingsverstelling | Niet beschikbaar |
| Stoelverwarming | Optionele functie, buitenste stoelen |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Standaardfunctie |
| Lakkleuren | 12 |
| Velgopties | 8 |
| Velggrootte (voor/achter) |
245/50R19 / 245/50R19 255/45R20 / 285/40R20 255/40R21 / 285/35R21 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 2 (standard, comfort) |
| Klimaatzones | standard:LeftFirstRow RightFirstRow/comfort:LeftFirstRow RightFirstRow LeftSecondRow RightSecondRow |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Niet beschikbaar |
| Campingmodus | Niet beschikbaar |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Standaardfunctie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Optionele functie |
| Alarmsysteem | Standaardfunctie |
| Dashcam | Optionele functie |
| Parkeersurveillance | Niet beschikbaar |
| Appnaam | My BMW |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | No |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | Yes |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | Yes |
| Claxon/lichten activeren | Yes |