| Model |
|
|---|---|
| Startprijs | Unknown |
| Carrosserietype | SUV |
| wereldpremière | donderdag 6 juni 2024 |
| start leveringen | augustus 2024 |
| Modelstatus | In productie |
| WLTP-actieradius | |
| WLTP-verbruik | |
| WLTP-verbruik met laadverlies | |
| EPA-actieradius | 270-258 mijlen (434-415 km) |
| EPA-verbruik | 3,020,8-2,9 mi/kWh (20,8-21,8 kWh/100km ) |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 23 kWh/100km(2,7 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 394 km (245 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | 24 kWh/100km(2,6 mi/kWh ) |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | 378 km (235 mijlen) |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 27 kWh/100km(2,3 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 336 km (209 mijlen) |
| Topsnelheid | 201 kph (125 mph) |
| Piekvermogen | 398 kW (541,1 hp / 533,7 bhp) |
| Elektrisch koppel | 827 nm (610,3 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 4,5 s |
| Type aandrijving | AWD |
| Motorconfiguratie | Één motor op vooras en één motor op achteras |
| Motortechnologie | PMSM |
| Type voorrem | Schijfrem met vaste klauw (6 zuigers) |
| Type achterrem | Schijfrem met zwevende klauw (1 zuigers) |
| Diameter voorremschijf | 380 mm (14,96") |
| Diameter achterremschijf | 365 mm (14,37") |
| Type voorremschijf | Gietijzer |
| Type achterremschijf | Gietijzer |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | hold-modus |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | Standard / Low |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 (Air) |
| Type ophanging voor | Dubbele draagarm |
| Type ophanging achter | Multi-link |
| Type voorveer | Luchtveer |
| Type achterveer | Luchtveer |
| Adaptieve demping voor | Standaardfunctie |
| Adaptieve demping achter | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte voor | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte achter | Standaardfunctie |
| Bodemvrijheid | 205 - 378 mm (8,07" - 14,88") |
| Lengte | 5100 mm (200,8") |
| Hoogte | 1966 mm (77,4") |
| Breedte zonder spiegels | 2077 mm (81,8") |
| Breedte met spiegels | 2212 mm (87,1") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,28 / Unknown |
| Wielbasis | 3076 mm (121,1") |
| Draaicirkel | 13,2 meter (519,7") |
| Ledig gewicht | 3039 kg (6699,8 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 3870 kg (8531,9 lbs) |
| Maximale daklast | 113 kg (249,1 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 831 kg (1832,0 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | 3500 kg (7716,2 lbs) |
| Bagageruimte | 498 liter (17,6 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 2965 liter (104,7 cu-ft) (1132 liter / 40,0 cu-ft met derde rij neergeklapt) |
| HMI-type | Schermfocus met hendels en beperkte knoppen |
| Head-up display | Niet beschikbaar |
| Spraakbediening | Standaardfunctie |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | Yes 12,3" |
| Infotainmentscherm | Yes 15,3" |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Niet beschikbaar |
| Ondersteuning voor Android Auto | Niet beschikbaar |
| Kaartprovider | |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | Unknown |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Standaardfunctie |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Niet beschikbaar |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Niet beschikbaar |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Niet beschikbaar |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Standaardfunctie |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Standaardfunctie |
| Uitstapwaarschuwing | Niet beschikbaar |
| Frontale botsingswaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Standaardfunctie |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren | n.v.t. |
| Bruto batterijcapaciteit | 92,5 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 90,6 kWh |
| Kathodematerialen | LFP |
| Nominale spanning | 430 V |
| Batterijgewicht | 727 kg (1602,8 lbs) |
| Packconfiguratie | |
| Batterijtype | Cell-to-Module |
| Batterijchemie | LFP |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 210 kW |
| Laadtijd 0–100% | 1 h 31 m 32 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 59,4 kW |
| Laadtijd 10–100% | 1 h 28 m 41 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 55,2 kW |
| Laadtijd 10–80% | 30 m 24 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 125,1 kW |
| Laadtijd 10–90% | 42 m 23 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 102,6 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Standaardfunctie |
| Handmatige batterijverwarming | Standaardfunctie |
| Interieurcategorie | Functioneel |
| Interieurkwaliteit | Hoge kwaliteit |
| Ontwerp middenconsole | Drijvende console |
| Interieurontwerp |
Black Mountain + Dark Ash Wood
Interieurkleuren:
Beige
Ocean Coast + Dark Ash Wood
Interieurkleuren:
Beige
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | 8 |
| Zitdiepteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Zithoogteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaard elektrische functie |
| Hoekverstelling zitkussen | Standaard elektrische functie |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Niet beschikbaar |
| Memory | Standaardfunctie |
| Elektrische lendesteunverstelling | Standaard elektrische functie |
| Stoelventilatie | Standaardfunctie |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaardfunctie |
| Stoelverwarming | Standaardfunctie, buitenste stoelen |
| Stoelventilatie | Onbekend |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Standaardfunctie |
| Lakkleuren | 5 |
| Velgopties | 3 |
| Velggrootte (voor/achter) |
275/65R20 / 275/65R20 275/55R22 / 275/55R22 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | :LeftFirstRow RightFirstRow LeftSecondRow RightSecondRow |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Standaardfunctie |
| Campingmodus | Standaardfunctie |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Standaardfunctie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Standaardfunctie |
| Alarmsysteem | Standaardfunctie |
| Dashcam | Standaardfunctie |
| Parkeersurveillance | Standaardfunctie |
| Appnaam | Rivian |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | Yes |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | No |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | Yes |
| Claxon/lichten activeren | Yes |