| Model |
|
|---|---|
| Startprijs | ~€65,275 (Duitsland) |
| Carrosserietype | Sedan |
| wereldpremière | dinsdag 5 maart 2019 |
| start leveringen | juli 2020 |
| Modelstatus | In productie |
| WLTP-actieradius | 592-551 km (368-342 mijlen) |
| WLTP-verbruik | 13,34-14,34 kWh/100km (4,7-4,3 mi/kWh ) |
| WLTP-verbruik met laadverlies | 16,7-17,3 kWh/100km (3,7-3,6 mi/kWh ) |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 28 kWh/100km(2,2 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 282 km (175 mijlen) |
| Topsnelheid | 205 kph (127 mph) |
| Piekvermogen | 350 kW (475,9 hp / 469,4 bhp) |
| Elektrisch koppel | 740 nm (546,1 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 4,2 s |
| Type aandrijving | AWD |
| Motorconfiguratie | Één motor op vooras en één motor op achteras |
| Motortechnologie | PMSM |
| Type voorrem | Schijfrem met vaste klauw (4 zuigers) |
| Type achterrem | Schijfrem met zwevende klauw (1 zuigers) |
| Diameter voorremschijf | 375 mm (14,76") |
| Diameter achterremschijf | 330 mm (12,99") |
| Type voorremschijf | Gietijzer |
| Type achterremschijf | Gietijzer |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | hold-modus |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | Slechts één niveau |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 (Öhlins Dual Flow Valve) |
| Type ophanging voor | MacPherson-veerpoot |
| Type ophanging achter | Multi-link |
| Type voorveer | Spoelveer |
| Type achterveer | Spoelveer |
| Adaptieve demping voor | Niet beschikbaar |
| Adaptieve demping achter | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte voor | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte achter | Niet beschikbaar |
| Bodemvrijheid | 151 mm (5,94") |
| Lengte | 4606 mm (181,3") |
| Hoogte | 1652 mm (65,0") |
| Breedte zonder spiegels | 1859 mm (73,2") |
| Breedte met spiegels | 1985 mm (78,1") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,278 / Unknown |
| Wielbasis | 2735 mm (107,7") |
| Draaicirkel | 11,4 meter (448,8") |
| Ledig gewicht | 2025 kg (4464,4 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 2520 kg (5555,6 lbs) |
| Maximale daklast | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 495 kg (1091,3 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | 1500 kg (3306,9 lbs) |
| Bagageruimte | 405 liter (14,3 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 1095 liter (38,7 cu-ft) |
| HMI-type | Schermfocus met beperkte knoppen |
| Head-up display | Niet beschikbaar |
| Spraakbediening | Standaardfunctie |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | No |
| Infotainmentscherm | No |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Standaardfunctie |
| Ondersteuning voor Android Auto | Niet beschikbaar |
| Kaartprovider | Google Maps |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | Yes |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Optionele functie |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Unknown |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Standaardfunctie |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Standaardfunctie |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Standaardfunctie |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Standaardfunctie |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Standaardfunctie |
| Uitstapwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Frontale botsingswaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Standaardfunctie |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren | — |
| nl Sensors.Processors |
|
| Bruto batterijcapaciteit | 82 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 79 kWh |
| Kathodematerialen | NMC |
| Nominale spanning | 400 V |
| Batterijgewicht | 370 kg (815,7 lbs) |
| Packconfiguratie | 108s3p |
| Batterijtype | Pouchcel |
| Batterijchemie | NMC |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 205 kW |
| Laadtijd 0–100% | 1 h 6 m 8 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 71,7 kW |
| Laadtijd 10–100% | 1 h 3 m 8 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 67,6 kW |
| Laadtijd 10–80% | 28 m 35 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 116,0 kW |
| Laadtijd 10–90% | 41 m 16 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 91,9 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Standaardfunctie |
| Handmatige batterijverwarming | Standaardfunctie |
| Interieurcategorie | Minimalistisch |
| Interieurkwaliteit | Hoge kwaliteit |
| Ontwerp middenconsole | — |
| Interieurontwerp |
Standard Interior
Interieurkleuren:
nl common.color.NotSet
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | 6 |
| Zitdiepteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Zithoogteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaard elektrische functie |
| Hoekverstelling zitkussen | Niet beschikbaar |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Niet beschikbaar |
| Memory | Standaard bestuurder, niet beschikbaar voor passagier |
| Elektrische lendesteunverstelling | Optionele functie |
| Stoelventilatie | Optionele functie |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Rugleuninghellingsverstelling | Niet beschikbaar |
| Stoelverwarming | Niet beschikbaar |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Standaardfunctie |
| Lakkleuren | 6 |
| Velgopties | 3 |
| Velggrootte (voor/achter) |
245/45R19 / 245/45R19 245/40R20 / 245/40R20 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | Dual-Zone Climate Control:FrontLeft FrontRight |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Niet beschikbaar |
| Campingmodus | Niet beschikbaar |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Standaardfunctie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Standaardfunctie |
| Alarmsysteem | Standaardfunctie |
| Dashcam | Niet beschikbaar |
| Parkeersurveillance | Niet beschikbaar |
| Appnaam | Polestar |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | No |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | No |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | Yes |
| Claxon/lichten activeren | Yes |