| Model |
|
|---|---|
| Startpris | ~kr77,467 (Kina) |
| Karosseritype | Hatchback |
| Verdenspremiere | søndag 1. februar 2026 |
| Leveringsstart | mars 2026 |
| Modellstatus | I produksjon |
| WLTP-rekkevidde | |
| WLTP-forbruk | |
| WLTP-forbruk med ladetap | |
| EPA-rekkevidde | |
| EPA-forbruk | |
| Basic trim CLTC-rekkevidde | 301 km (187 mi) |
| 90km/t/56mph forbruk under perfekte forhold | |
| 90 km/t / 56 mph under ideelle forhold | |
| 70mph/112km/t forbruk under perfekte forhold | |
| 70 mph / 112 km/t under ideelle forhold | |
| 120km/t/75mph forbruk under perfekte forhold | |
| 120 km/t / 75 mph under ideelle forhold | |
| Toppfart | 101 km/t (63 mph) |
| Toppeffekt | 30 kW (40,8 hk / 40,2 bhp) |
| Elektrisk dreiemoment | 85 nm (62,7 ft-lb) |
| 0–100 km/t (0–62 mph) | s |
| Drivtype | RWD |
| Motorkonfigurasjon | En motor bakaksel |
| Motorteknologi | |
| Forbremsetype | Flytende kaliper-skive |
| Bakbremsetype | Flytende kaliper-skive |
| Framskivediameter | |
| Bakskivediameter | |
| Front skivetype | Unknown |
| Bakskivetype | Unknown |
| Blendede bremser (regenerering via bremsepedal) | |
| Lift-up-regenerering (énpedalkjøring) | |
| Lift-up-regenereringsmodus(er) | |
| Lift-up-regenereringsnivåer | |
| Frirulling | |
| Adaptiv regenerering ved frirulling | |
| Antall fjæringsalternativer | 1 (Standard) |
| Fjæringstype foran | MacPherson-hjuloppheng |
| Fjæringstype bak | Torsjonsbjelke |
| Fjærtype foran | Spiralfjær |
| Fjærtype bak | Spiralfjær |
| Adaptiv demping foran | Ikke tilgjengelig |
| Adaptiv demping bak | Ikke tilgjengelig |
| Justerbar høyde foran | Ikke tilgjengelig |
| Justerbar høyde bak | Ikke tilgjengelig |
| Bakkeklaring | mm (") |
| Lengde | 3268 mm (128,7") |
| Høyde | 1575 mm (62,0") |
| Bredde uten speil | 1520 mm (59,8") |
| Bredde med speil | mm (") |
| Luftmotstandskoeffisient / Frontareal | Unknown / Unknown |
| Akselavstand | 2190 mm (86,2") |
| Svingradius | 9 meter (354,3") |
| Egenvekt | 845 kg (1862,9 lbs) |
| Maks tillatt totalvekt (GVWR) | 1160 kg (2557,4 lbs) |
| Maks taklast | |
| Maks last inkludert førervekt | 315 kg (694,5 lbs) |
| Maks tilhengervekt med brems | Ikke tilgjengelig |
| Bagasjekapasitet | 170 liter (6,0 ft³) |
| Bagasjekapasitet med alle bakseter slått ned | 838 liter (29,6 ft³) |
| HMI-type | Skjermfokus med begrensede knapper |
| Head-up display | Ikke tilgjengelig |
| Stemmestyring | Ikke tilgjengelig |
| Gestkontroll | Ikke tilgjengelig |
| Digitalt førerdisplay | No |
| Infotainmentskjerm | No |
| Innebygd navigasjon | Ikke tilgjengelig |
| Apple CarPlay-støtte | Valgfri funksjon |
| Støtte for Android Auto | Ikke tilgjengelig |
| Kartleverandør | |
| Online kartoppdateringer | Unknown |
| Trafikk i sanntid | Unknown |
| Ruteplanlegging med ladeplanlegging | Unknown |
| Satellittkart | Unknown |
| stemmestyrt | Unknown |
| stemmeveiledning | Unknown |
| LED Matrix-frontlykter | Ikke tilgjengelig |
| Autodempende frontlykter | Ikke tilgjengelig |
| Kurvelys | Ikke tilgjengelig |
| Svingbare frontlykter | Ikke tilgjengelig |
| Frontlyktspylere | Ikke tilgjengelig |
| ABS (blokkeringsfrie bremser) | Standard funksjon |
| Automatisk nødbrems | Ikke tilgjengelig |
| Automatisk nødstyring | Ikke tilgjengelig |
| Varsling for kryssende trafikk (CTA) | Ikke tilgjengelig |
| Varsling for kryssende trafikk bak (RCTA) | Ikke tilgjengelig |
| Trøtthetsvarsling | Ikke tilgjengelig |
| ESP/ESC (elektronisk stabilitetskontroll) | Valgfri funksjon |
| Blindsoneovervåking | Ikke tilgjengelig |
| Utstigningsvarsel | Ikke tilgjengelig |
| Kollisjonsvarsling | Ikke tilgjengelig |
| Filskiftevarsling | Ikke tilgjengelig |
| Filholderassistent | Ikke tilgjengelig |
| Nattkamera | Ikke tilgjengelig |
| Midtføringsassistent (LCA) / Autosteer | Ikke tilgjengelig |
| Ultralydsensorer | |
| Kameraer |
|
| Radarsensorer | |
| LiDAR-sensorer | |
| Bruttobatterikapasitet | 25,1 kWh |
| Netto batterikapasitet | kWh |
| Katodematerialer | LFP |
| Nominell spenning | |
| Batterivekt | |
| Pakkekonfigurasjon | |
| Batteritype | Prismatic |
| Batterikjemi | LFP |
| Ladekurve (klikk for full størrelse) |
|
| Maks DC-lading | |
| Ladetid 0 - 100% | 0 m 0 s |
| Gjennomsnittlig ladehastighet 0-100% | |
| Ladetid 10-100% | 0 m 0 s |
| Gjennomsnittlig ladehastighet 10-100% | |
| Ladetid 10-80% | 0 m 0 s |
| Gjennomsnittlig ladehastighet 10-80% | |
| Ladetid 10-90% | 0 m 0 s |
| Gjennomsnittlig ladehastighet 10-90% | |
| Batteriforvarming ved navigasjon til lader | Standard funksjon |
| Manuell batterioppvarming | Ikke tilgjengelig |
| Interiørkategori | Funksjonell |
| Interiørkvalitet | Budsjett |
| Konsollutforming | Tradisjonell konsoll |
| Interiørdesign |
Gray Fabric
Interiørfarger:
nb common.color.NotSet
|
| Oppbevaring | Ikke tilgjengelig |
| Antall seter | 2, 2) |
| tilvalg for forseter | 1 |
| Antall justeringsmåter (inkl. alternativer) | N/A |
| Justering av setedybde | Standard funksjon |
| Justering av setehøyde | Ikke tilgjengelig |
| Justering av ryggvinkel | Standard funksjon |
| Justering av sitteputevinkel | Ikke tilgjengelig |
| Høydejusterbar hodestøtte | Ikke tilgjengelig |
| Lengdejusterbar hodestøtte | Ikke tilgjengelig |
| Justerbar lårstøtte | Ikke tilgjengelig |
| Seteminne | Ikke tilgjengelig |
| Elektrisk korsryggstøtte | Ikke tilgjengelig |
| Seteventilasjon | Ikke tilgjengelig |
| Massasjefunksjon | Ikke tilgjengelig |
| Justering av ryggvinkel | Ikke tilgjengelig |
| Varmeseter | Ikke tilgjengelig |
| Seteventilasjon | Ikke tilgjengelig |
| Massasjefunksjon | Ikke tilgjengelig |
| Elektrisk korsryggstøtte | Ikke tilgjengelig |
| Fellbare seter | Standard funksjon |
| Lakksfarger | 4 |
| Felgalternativer | 1 |
| Felgstørrelse (foran/bak) |
155/70R13 / 155/70R13 |
| Tilgjengelige klimaanleggssystemer | 1 |
| Klimasoner | Single zone:Front |
| forvarming | Standard funksjon |
| Dyremodus | Standard funksjon |
| Campingmodus | Standard funksjon |
| Airbager |
|
| Setebelter |
|
| Nøkkelfri adgang | Valgfri funksjon |
| Nøkkelfri start | Valgfri funksjon |
| Bruk mobil som nøkkel | Ikke tilgjengelig |
| Alarmsystem | Ikke tilgjengelig |
| Dashbordkamera | Ikke tilgjengelig |
| Parkeringsovervåking | Ikke tilgjengelig |
| Appnavn | Ling OS |
| Endre lademål | No |
| Se bilens plassering | Yes |
| Lås/lås opp bil | Yes |
| Åpne/lukke vinduer | No |
| Start/stopp forvarming | Yes |
| Fjernparkering | No |
| Planlegg lading | No |
| Se kjørehistorikk | No |
| Aktiver horn/lys | No |