| Model |
|
|---|---|
| Cena początkowa | ~zł82,512 (Hiszpania) |
| Typ nadwozia | Hatchback |
| Premiera światowa | Unknown |
| Początek dostaw | Unknown |
| Status modelu | Unknown |
| Zasięg WLTP | 220 km (137 mile) |
| Zużycie WLTP | 11,36 kWh/100km(5,5 mi/kWh ) |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | 14,6 kWh/100km(4,3 mi/kWh ) |
| Zasięg EPA | |
| Zużycie EPA | |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | |
| Prędkość maksymalna | 125 km/h (78 mph) |
| Moc szczytowa | 48 kW (65,3 hp / 64,4 bhp) |
| Elektryczny moment obrotowy | 113 nm (83,4 ft-lb) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 13,7 s |
| Rodzaj napędu | FWD |
| Konfiguracja silników | Jednosilnikowa przednia oś |
| Technologia silnika | |
| Typ przednich hamulców | pl DriveTrain.Brakes.Front.BrakeType. |
| Typ tylnych hamulców | pl DriveTrain.Brakes.Front.BrakeType. |
| Średnica przedniej tarczy | |
| Średnica tylnej tarczy | |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Unknown |
| Typ tylnych tarcz | Unknown |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | |
| Poziomy Lift-up-regen | |
| Tryb żeglowania | |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | |
| Liczba opcji zawieszenia | 1 () |
| Typ przedniego zawieszenia | Kolumna MacPhersona |
| Typ tylnego zawieszenia | Zawieszenie wielowahaczowe |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Niedostępne |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Niedostępne |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Niedostępne |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Niedostępne |
| Prześwit | 150 mm (5,91") |
| Długość | 3701 mm (145,7") |
| Wysokość | 1519 mm (59,8") |
| Szerokość bez lusterek | 1622 mm (63,9") |
| Szerokość z lusterkami | 1767 mm (69,6") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | Unknown / Unknown |
| Rozstaw osi | 2423 mm (95,4") |
| Promień skrętu | 9,5 metr (374,0") |
| Masa własna | 984 kg (2169,3 lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | 1250 kg (2755,8 lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | 266 kg (586,4 lbs) |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | Brak danych |
| Pojemność bagażnika | 308 litr (10,9 cu-ft) |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | 1004 litr (35,5 cu-ft) |
| Typ HMI | |
| Wyświetlacz head-up | Unknown |
| Sterowanie głosowe | Unknown |
| Sterowanie gestami | Unknown |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | Yes 7" |
| Ekran infotainmentu | Yes 10" |
| Nawigacja w pojeździe | Funkcja standardowa |
| Obsługa Apple CarPlay | Funkcja standardowa |
| Obsługa Android Auto | Funkcja standardowa |
| Dostawca map | |
| Aktualizacje map online | Unknown |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | Unknown |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | Unknown |
| Mapa satelitarna | Unknown |
| sterowany głosem | Unknown |
| prowadzenie głosowe | Unknown |
| Reflektory LED matrycowe | Niedostępne |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Niedostępne |
| Światła doświetlające zakręty | Niedostępne |
| Reflektory skrętne | Niedostępne |
| Spryskiwacze reflektorów | Niedostępne |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Funkcja standardowa |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Unknown |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Unknown |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Unknown |
| Ostrzeżenie o senności | Unknown |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Unknown |
| Monitorowanie martwego pola | Unknown |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Unknown |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Unknown |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Funkcja standardowa |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Funkcja standardowa |
| Noktowizja | Unknown |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Unknown |
| Czujniki ultradźwiękowe | |
| Kamery | |
| Czujniki radarowe | |
| Czujniki LiDAR | |
| Pojemność akumulatora brutto | 26,8 kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 25 kWh |
| Materiały katodowe | LFP |
| Napięcie znamionowe | |
| Masa akumulatora | |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | 72s1p |
| Rodzaj akumulatora | |
| Chemia akumulatora | LFP |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | 30 kW |
| Czas ładowania 0-100% | 1 h 56 m 27 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 12,9 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 1 h 45 m 34 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 12,8 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 41 m 43 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 25,2 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 56 m 23 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 21,3 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Unknown |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Unknown |
| Kategoria wnętrza | |
| Jakość wnętrza | pl Interior.Quality.NotSet |
| Projekt konsoli | pl Interior.ConsoleDesign.NotSet |
| Projekt wnętrza | |
| Przechowywanie | Brak danych |
| Liczba miejsc | 4 |
| Opcje przednich foteli | 1 |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | N/A |
| Regulacja głębokości siedzenia | Funkcja standardowa |
| Regulacja wysokości siedzenia | Niedostępne |
| Regulacja kąta oparcia | Funkcja standardowa |
| Regulacja kąta siedziska | Niedostępne |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Niedostępne |
| Regulowany na długość zagłówek | Niedostępne |
| Regulacja podparcia ud | Niedostępne |
| Pamięć | Niedostępne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Regulacja kąta oparcia | Nieznany |
| Ogrzewanie siedzeń | Niedostępne |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne |
| Składane fotele | Funkcja standardowa |
| Kolory lakieru | 6 |
| Opcje felg | 2 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
165/70R14 / 165/70R14 175/60R15 / 175/60R15 |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 1 |
| Strefy klimatyzacji | :Car |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Unknown |
| Tryb dla zwierząt | Niedostępne |
| Tryb kempingowy | Niedostępne |
| Poduszki powietrzne | Brak danych |
| Pasy bezpieczeństwa |
|
| Dostęp bezkluczykowy | Niedostępne |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Niedostępne |
| Użyj telefonu jako klucza | Unknown |
| System alarmowy | Unknown |
| Kamera samochodowa | Unknown |
| Nadzór parkowania | Unknown |
| Nazwa aplikacji | |
| Zmień cel ładowania | Unknown |
| Zobacz lokalizację samochodu | Unknown |
| Zablokuj/odblokuj samochód | Unknown |
| Otwórz/zamknij szyby | Unknown |
| Wstępne przygotowanie | Unknown |
| Zdalne parkowanie | Unknown |
| Harmonogram ładowania | Unknown |
| Zobacz historię jazdy | Unknown |
| Aktywuj klakson/światła | Unknown |