| Model |
|
|---|---|
| Cena początkowa | Unknown |
| Typ nadwozia | Coupé |
| Premiera światowa | sobota, 1 października 2022 |
| Początek dostaw | wrzesień 2023 |
| Status modelu | W produkcji |
| Zasięg WLTP | 501-426 km (311-265 mile) |
| Zużycie WLTP | 16,57-19,48 kWh/100km (3,8-3,2 mi/kWh ) |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | |
| Zasięg EPA | |
| Zużycie EPA | |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | 24 kWh/100km(2,6 mi/kWh ) |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | 346 km (215 mile) |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 27 kWh/100km(2,3 mi/kWh ) |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 307 km (191 mile) |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 29 kWh/100km(2,1 mi/kWh ) |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 286 km (178 mile) |
| Prędkość maksymalna | 325 km/h (202 mph) |
| Moc szczytowa | 560 kW (761,4 hp / 751,0 bhp) (609 kW (828,0 hp / 816,7 bhp) z trybem Boost) |
| Elektryczny moment obrotowy | 1350 nm (996,3 ft-lb) (1350 nm (996,3 ft-lb) z trybem Boost) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 3,5 s (2,7 s z trybem Boost) |
| Rodzaj napędu | AWD |
| Konfiguracja silników | Jeden silnik na przedniej i dwa silniki na tylnej osi |
| Technologia silnika | PMSM |
| Typ przednich hamulców | Tarcza z nieruchomym zaciskiem (6 tłoki) |
| Typ tylnych hamulców | Tarcza z nieruchomym zaciskiem (4 tłoki) |
| Średnica przedniej tarczy | 380 mm (14,96") |
| Średnica tylnej tarczy | 350 mm (13,78") |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Żeliwne |
| Typ tylnych tarcz | Żeliwne |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | Tryb Creep |
| Poziomy Lift-up-regen | D-- / D- / D |
| Tryb żeglowania | |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | |
| Liczba opcji zawieszenia | 1 (Air Suspension with Electronic Dampers) |
| Typ przedniego zawieszenia | Podwójne wahacze |
| Typ tylnego zawieszenia | Zawieszenie wielowahaczowe |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna pneumatyczna |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna pneumatyczna |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Funkcja standardowa |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Funkcja standardowa |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Funkcja standardowa |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Funkcja standardowa |
| Prześwit | 145 - 205 mm (5,71" - 8,07") |
| Długość | 4959 mm (195,2") |
| Wysokość | 1353 mm (53,3") |
| Szerokość bez lusterek | 1957 mm (77,0") |
| Szerokość z lusterkami | 2113 mm (83,2") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | 0,26 / Unknown |
| Rozstaw osi | 2929 mm (115,3") |
| Promień skrętu | 12,4 metr (488,2") |
| Masa własna | 2260 kg (4982,4 lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | 2750 kg (6062,7 lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | 490 kg (1080,3 lbs) |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | Brak danych |
| Pojemność bagażnika | 270 litr (9,5 cu-ft) |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | |
| Typ HMI | Interfejs oparty na ekranie z ograniczoną liczbą przycisków |
| Wyświetlacz head-up | Funkcja standardowa |
| Sterowanie głosowe | Funkcja standardowa |
| Sterowanie gestami | Niedostępne |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | Yes 12,3" |
| Ekran infotainmentu | Yes (2 opcje) 12,3" 8,8" |
| Nawigacja w pojeździe | Funkcja standardowa |
| Obsługa Apple CarPlay | Funkcja standardowa |
| Obsługa Android Auto | Funkcja standardowa |
| Dostawca map | TomTom |
| Aktualizacje map online | Yes |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | Yes |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | Yes |
| Mapa satelitarna | Unknown |
| sterowany głosem | Yes |
| prowadzenie głosowe | Yes |
| Reflektory LED matrycowe | Funkcja standardowa |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Funkcja standardowa |
| Światła doświetlające zakręty | Funkcja standardowa |
| Reflektory skrętne | Niedostępne |
| Spryskiwacze reflektorów | Niedostępne |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Funkcja standardowa |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o senności | Funkcja standardowa |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Funkcja standardowa |
| Monitorowanie martwego pola | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Funkcja standardowa |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Funkcja standardowa |
| Noktowizja | Niedostępne |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Funkcja standardowa |
| Czujniki ultradźwiękowe |
|
| Kamery |
|
| Czujniki radarowe |
|
| Czujniki LiDAR | Brak danych |
| pl Sensors.Processors | — |
| Pojemność akumulatora brutto | 92,2 kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 83 kWh |
| Materiały katodowe | NMC |
| Napięcie znamionowe | 800 V |
| Masa akumulatora | — |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | — |
| Rodzaj akumulatora | — |
| Chemia akumulatora | NMC |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | 270 kW |
| Czas ładowania 0-100% | 40 m 25 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 123,2 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 37 m 54 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 118,3 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 21 m 42 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 160,5 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 27 m 19 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 145,8 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Funkcja standardowa |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Funkcja standardowa |
| Kategoria wnętrza | Skoncentrowany na kierowcy |
| Jakość wnętrza | Luksusowy |
| Projekt konsoli | — |
| Projekt wnętrza |
Standard
Kolory wnętrza:
Czarny
|
| Przechowywanie |
|
| Liczba miejsc | 4 |
| Opcje przednich foteli | 1 |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | 10 |
| Regulacja głębokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja wysokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta oparcia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta siedziska | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Niedostępne |
| Regulowany na długość zagłówek | Niedostępne |
| Regulacja podparcia ud | Niedostępne |
| Pamięć | Standardowy fotel kierowcy, fotel pasażera niedostępny |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Standardowa funkcja elektryczna |
| Wentylacja siedzeń | Funkcja opcjonalna |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Regulacja kąta oparcia | Niedostępne |
| Ogrzewanie siedzeń | Funkcja opcjonalna |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne |
| Składane fotele | Niedostępne |
| Kolory lakieru | 8 |
| Opcje felg | 1 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
265/35R20 / 295/40R21 |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 1 |
| Strefy klimatyzacji | :LeftFirstRow RightFirstRow SecondRow |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Funkcja standardowa |
| Tryb dla zwierząt | Niedostępne |
| Tryb kempingowy | Niedostępne |
| Poduszki powietrzne |
|
| Pasy bezpieczeństwa |
|
| Dostęp bezkluczykowy | Funkcja standardowa |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Funkcja standardowa |
| Użyj telefonu jako klucza | Niedostępne |
| System alarmowy | Funkcja standardowa |
| Kamera samochodowa | Niedostępne |
| Nadzór parkowania | Niedostępne |
| Nazwa aplikacji | My Maserati |
| Zmień cel ładowania | Yes |
| Zobacz lokalizację samochodu | Yes |
| Zablokuj/odblokuj samochód | Yes |
| Otwórz/zamknij szyby | No |
| Wstępne przygotowanie | Yes |
| Zdalne parkowanie | No |
| Harmonogram ładowania | Yes |
| Zobacz historię jazdy | Yes |
| Aktywuj klakson/światła | Yes |