| Model |
|
|---|---|
| Cena początkowa | ~zł160,272 (Niemcy) |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Premiera światowa | wtorek, 7 września 2021 |
| Początek dostaw | styczeń 2022 |
| Status modelu | W produkcji |
| Zasięg WLTP | 450-429 km (280-267 mile) |
| Zużycie WLTP | 13,33-13,99 kWh/100km (4,7-4,4 mi/kWh ) |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | 16,1-16,4 kWh/100km (3,9-3,8 mi/kWh ) |
| Zasięg EPA | |
| Zużycie EPA | |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | 14,7 kWh/100km(4,2 mi/kWh ) |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | 408 km (254 mile) |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 18,5 kWh/100km(3,4 mi/kWh ) |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 324 km (201 mile) |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 19,9 kWh/100km(3,1 mi/kWh ) |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 302 km (188 mile) |
| Prędkość maksymalna | 170 km/h (106 mph) |
| Moc szczytowa | 160 kW (217,5 hp / 214,6 bhp) |
| Elektryczny moment obrotowy | 300 nm (221,4 ft-lb) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 8,4 s |
| Rodzaj napędu | FWD |
| Konfiguracja silników | Jednosilnikowa przednia oś |
| Technologia silnika | WRSM |
| Typ przednich hamulców | Tarcza z pływającym zaciskiem (1 tłoki) |
| Typ tylnych hamulców | Tarcza z pływającym zaciskiem (1 tłoki) |
| Średnica przedniej tarczy | 320 mm (12,60") |
| Średnica tylnej tarczy | 292 mm (11,50") |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Wentylowane żeliwo |
| Typ tylnych tarcz | Wentylowane żeliwo |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | Tryb Hold |
| Poziomy Lift-up-regen | D / D1 / D2 / D3 / OnePedal |
| Tryb żeglowania | |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | |
| Liczba opcji zawieszenia | 1 (standard) |
| Typ przedniego zawieszenia | Kolumna MacPhersona |
| Typ tylnego zawieszenia | Zawieszenie wielowahaczowe |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Niedostępne |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Niedostępne |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Niedostępne |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Niedostępne |
| Prześwit | 180 mm (7,09") |
| Długość | 4200 mm (165,4") |
| Wysokość | 1860 mm (73,2") |
| Szerokość bez lusterek | 1860 mm (73,2") |
| Szerokość z lusterkami | 2055 mm (80,9") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | 0,29 / Unknown |
| Rozstaw osi | 2685 mm (105,7") |
| Promień skrętu | 10,4 metr (409,4") |
| Masa własna | 1636 kg (3606,8 lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | 2158 kg (4757,6 lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | 80 kg (176,4 lbs) |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | 522 kg (1150,8 lbs) |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | 900 kg (1984,2 lbs) |
| Pojemność bagażnika | 440 litr (15,5 cu-ft) |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | 1332 litr (47,0 cu-ft) |
| Typ HMI | Skupienie ekranu z dźwigniami i ograniczoną liczbą przycisków |
| Wyświetlacz head-up | Funkcja opcjonalna |
| Sterowanie głosowe | Funkcja standardowa |
| Sterowanie gestami | Niedostępne |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | No |
| Ekran infotainmentu | No |
| Nawigacja w pojeździe | Funkcja standardowa |
| Obsługa Apple CarPlay | Funkcja standardowa |
| Obsługa Android Auto | Funkcja standardowa |
| Dostawca map | Google Maps |
| Aktualizacje map online | Yes |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | Yes |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | Yes |
| Mapa satelitarna | Yes |
| sterowany głosem | Yes |
| prowadzenie głosowe | Yes |
| Reflektory LED matrycowe | Funkcja opcjonalna |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Funkcja standardowa |
| Światła doświetlające zakręty | Funkcja standardowa |
| Reflektory skrętne | Unknown |
| Spryskiwacze reflektorów | Niedostępne |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Funkcja standardowa |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Niedostępne |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Funkcja opcjonalna |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Niedostępne |
| Ostrzeżenie o senności | Funkcja standardowa |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Funkcja standardowa |
| Monitorowanie martwego pola | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Funkcja opcjonalna |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Funkcja standardowa |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Funkcja standardowa |
| Noktowizja | Niedostępne |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Funkcja standardowa |
| Czujniki ultradźwiękowe |
|
| Kamery |
|
| Czujniki radarowe |
|
| Czujniki LiDAR | — |
| pl Sensors.Processors | — |
| Pojemność akumulatora brutto | 65 kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 60 kWh |
| Materiały katodowe | NMC |
| Napięcie znamionowe | 352 V |
| Masa akumulatora | 394 kg (868,6 lbs) |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | 96S3P |
| Rodzaj akumulatora | Pouch |
| Chemia akumulatora | NMC |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | 130 kW |
| Czas ładowania 0-100% | 1 h 14 m 22 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 48,4 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 1 h 10 m 6 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 46,2 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 37 m 51 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 66,6 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 48 m 51 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 58,9 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Niedostępne |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Funkcja standardowa |
| Kategoria wnętrza | Minimalistyczny |
| Jakość wnętrza | Standardowy |
| Projekt konsoli | — |
| Projekt wnętrza |
Standard
Kolory wnętrza:
Szary
|
| Przechowywanie |
|
| Liczba miejsc | 5 |
| Opcje przednich foteli | 1 |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | N/A |
| Regulacja głębokości siedzenia | Standardowa funkcja, opcjonalnie elektryczna |
| Regulacja wysokości siedzenia | Funkcja standardowa |
| Regulacja kąta oparcia | Funkcja standardowa |
| Regulacja kąta siedziska | Niedostępne |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Funkcja standardowa |
| Regulowany na długość zagłówek | Niedostępne |
| Regulacja podparcia ud | Niedostępne |
| Pamięć | Funkcja opcjonalna |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne |
| Wentylacja siedzeń | Funkcja opcjonalna |
| Funkcja masażu | Funkcja opcjonalna |
| Regulacja kąta oparcia | Niedostępne |
| Ogrzewanie siedzeń | Opcjonalna funkcja, fotele zewnętrzne |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne |
| Składane fotele | Funkcja standardowa |
| Kolory lakieru | 6 |
| Opcje felg | 2 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
235/55R19 / 235/55R19 255/45R20 / 255/45R20 |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 1 |
| Strefy klimatyzacji | 2-zone:LeftFirstRow RightFirstRow |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Funkcja standardowa |
| Tryb dla zwierząt | Niedostępne |
| Tryb kempingowy | Niedostępne |
| Poduszki powietrzne |
|
| Pasy bezpieczeństwa |
|
| Dostęp bezkluczykowy | Funkcja opcjonalna |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Funkcja standardowa |
| Użyj telefonu jako klucza | Funkcja opcjonalna |
| System alarmowy | Funkcja standardowa |
| Kamera samochodowa | Niedostępne |
| Nadzór parkowania | Niedostępne |
| Nazwa aplikacji | My Renault |
| Zmień cel ładowania | Yes |
| Zobacz lokalizację samochodu | Yes |
| Zablokuj/odblokuj samochód | Yes |
| Otwórz/zamknij szyby | No |
| Wstępne przygotowanie | Yes |
| Zdalne parkowanie | No |
| Harmonogram ładowania | Yes |
| Zobacz historię jazdy | Yes |
| Aktywuj klakson/światła | Yes |