| Model |
|
|---|---|
| Cena początkowa | ~zł210,000 (USA) |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Premiera światowa | wtorek, 20 lutego 2024 |
| Początek dostaw | kwiecień 2024 |
| Status modelu | W produkcji |
| Zasięg WLTP | 572-553 km (356-344 mile) |
| Zużycie WLTP | 13,81-14,29 kWh/100km (4,5-4,3 mi/kWh ) |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | 16,7-17,3 kWh/100km (3,7-3,6 mi/kWh ) |
| Zasięg EPA | |
| Zużycie EPA | |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 28 kWh/100km(2,2 mi/kWh ) |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 282 km (175 mile) |
| Prędkość maksymalna | 160 km/h (99 mph) |
| Moc szczytowa | 185 kW (251,5 hp / 248,1 bhp) |
| Elektryczny moment obrotowy | 420 nm (310,0 ft-lb) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 7,3 s |
| Rodzaj napędu | RWD |
| Konfiguracja silników | Jednosilnikowa tylna oś |
| Technologia silnika | |
| Typ przednich hamulców | Tarcza z pływającym zaciskiem |
| Typ tylnych hamulców | Tarcza z nieruchomym zaciskiem |
| Średnica przedniej tarczy | |
| Średnica tylnej tarczy | |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Żeliwne |
| Typ tylnych tarcz | Żeliwne |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | Tryb Hold |
| Poziomy Lift-up-regen | |
| Tryb żeglowania | |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | |
| Liczba opcji zawieszenia | 1 () |
| Typ przedniego zawieszenia | |
| Typ tylnego zawieszenia | |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Niedostępne |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Niedostępne |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Niedostępne |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Niedostępne |
| Prześwit | 175 mm (6,89") |
| Długość | 4425 mm (174,2") |
| Wysokość | 1652 mm (65,0") |
| Szerokość bez lusterek | 1873 mm (73,7") |
| Szerokość z lusterkami | 2034 mm (80,1") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | 0,329 / 2,56 m² (27,6 sq ft) |
| Rozstaw osi | 2702 mm (106,4") |
| Promień skrętu | 11,4 metr (448,8") |
| Masa własna | 2030 kg (4475,4 lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | 2520 kg (5555,6 lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | 490 kg (1080,3 lbs) |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | 1500 kg (3306,9 lbs) |
| Pojemność bagażnika | 419 litr (14,8 cu-ft) |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | 1295 litr (45,7 cu-ft) |
| Typ HMI | |
| Wyświetlacz head-up | Unknown |
| Sterowanie głosowe | Unknown |
| Sterowanie gestami | Unknown |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | Yes 12" |
| Ekran infotainmentu | Yes 9" |
| Nawigacja w pojeździe | Unknown |
| Obsługa Apple CarPlay | Funkcja standardowa |
| Obsługa Android Auto | Niedostępne |
| Dostawca map | |
| Aktualizacje map online | Unknown |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | Unknown |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | Unknown |
| Mapa satelitarna | Unknown |
| sterowany głosem | Unknown |
| prowadzenie głosowe | Unknown |
| Reflektory LED matrycowe | Funkcja opcjonalna |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Niedostępne |
| Światła doświetlające zakręty | Niedostępne |
| Reflektory skrętne | Niedostępne |
| Spryskiwacze reflektorów | Niedostępne |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Unknown |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Unknown |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Unknown |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o senności | Unknown |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Funkcja standardowa |
| Monitorowanie martwego pola | Unknown |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Unknown |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Unknown |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Funkcja standardowa |
| Noktowizja | Unknown |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Funkcja standardowa |
| Czujniki ultradźwiękowe | |
| Kamery | |
| Czujniki radarowe | |
| Czujniki LiDAR | |
| Pojemność akumulatora brutto | 82 kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 79 kWh |
| Materiały katodowe | NMC |
| Napięcie znamionowe | |
| Masa akumulatora | |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | 108s3p |
| Rodzaj akumulatora | |
| Chemia akumulatora | NMC |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | 205 kW |
| Czas ładowania 0-100% | 1 h 6 m 5 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 71,7 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 1 h 3 m 8 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 67,6 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 28 m 35 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 116,0 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 41 m 16 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 91,9 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Unknown |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Unknown |
| Kategoria wnętrza | |
| Jakość wnętrza | pl Interior.Quality.NotSet |
| Projekt konsoli | pl Interior.ConsoleDesign.NotSet |
| Projekt wnętrza | |
| Przechowywanie | Brak danych |
| Liczba miejsc | 5 |
| Opcje przednich foteli | 1 |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | 2 |
| Regulacja głębokości siedzenia | Funkcja standardowa |
| Regulacja wysokości siedzenia | Nieznany |
| Regulacja kąta oparcia | Nieznany |
| Regulacja kąta siedziska | Nieznany |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Nieznany |
| Regulowany na długość zagłówek | Nieznany |
| Regulacja podparcia ud | Funkcja standardowa |
| Pamięć | Nieznany |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Standardowa funkcja elektryczna |
| Wentylacja siedzeń | Nieznany |
| Funkcja masażu | Nieznany |
| Regulacja kąta oparcia | Nieznany |
| Ogrzewanie siedzeń | Standardowa funkcja, fotele zewnętrzne |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne |
| Składane fotele | Nieznany |
| Kolory lakieru | 9 |
| Opcje felg | 2 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
235/50R19 / 235/50R19 235/45R20 / 235/45R20 |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 1 |
| Strefy klimatyzacji | :FrontRight FrontLeft |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Funkcja standardowa |
| Tryb dla zwierząt | Unknown |
| Tryb kempingowy | Unknown |
| Poduszki powietrzne | Brak danych |
| Pasy bezpieczeństwa |
|
| Dostęp bezkluczykowy | Funkcja standardowa |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Funkcja standardowa |
| Użyj telefonu jako klucza | Unknown |
| System alarmowy | Unknown |
| Kamera samochodowa | Unknown |
| Nadzór parkowania | Unknown |
| Nazwa aplikacji | |
| Zmień cel ładowania | Unknown |
| Zobacz lokalizację samochodu | Unknown |
| Zablokuj/odblokuj samochód | Unknown |
| Otwórz/zamknij szyby | Unknown |
| Wstępne przygotowanie | Unknown |
| Zdalne parkowanie | Unknown |
| Harmonogram ładowania | Unknown |
| Zobacz historię jazdy | Unknown |
| Aktywuj klakson/światła | Unknown |