| Model |
|
|---|---|
| Cena początkowa | ~zł492,840 (Norwegia) |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Premiera światowa | czwartek, 9 stycznia 2020 |
| Początek dostaw | styczeń 2022 |
| Status modelu | W produkcji |
| Zasięg WLTP | 960-817 km (597-508 mile) |
| Zużycie WLTP | 12,29-14,44 kWh/100km (5,1-4,3 mi/kWh ) |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | 13,5-16 kWh/100km (4,6-3,9 mi/kWh ) |
| Zasięg EPA | 516-469 mile (830-755 km) |
| Zużycie EPA | 4,414,2-4,0 mi/kWh (14,2-15,6 kWh/100km ) |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | 13,5 kWh/100km(4,6 mi/kWh ) |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | 874 km (543 mile) |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 14,3 kWh/100km(4,3 mi/kWh ) |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 825 km (513 mile) |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 16 kWh/100km(3,9 mi/kWh ) |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 738 km (459 mile) |
| Prędkość maksymalna | 270 km/h (168 mph) |
| Moc szczytowa | 611 kW (830,7 hp / 819,4 bhp) |
| Elektryczny moment obrotowy | 1200 nm (885,6 ft-lb) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 3 s |
| Rodzaj napędu | AWD |
| Konfiguracja silników | Jeden silnik na przedniej osi i jeden silnik na tylnej osi |
| Technologia silnika | PMSM |
| Typ przednich hamulców | Tarcza z nieruchomym zaciskiem (6 tłoki) |
| Typ tylnych hamulców | Tarcza z nieruchomym zaciskiem (4 tłoki) |
| Średnica przedniej tarczy | 380 mm (14,96") |
| Średnica tylnej tarczy | 375 mm (14,76") |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Żeliwne |
| Typ tylnych tarcz | Żeliwne |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | Tryb Hold |
| Poziomy Lift-up-regen | Tylko jeden poziom |
| Tryb żeglowania | |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | |
| Liczba opcji zawieszenia | 1 (Standard) |
| Typ przedniego zawieszenia | Podwójne wahacze |
| Typ tylnego zawieszenia | Zawieszenie wielowahaczowe |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Funkcja standardowa |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Funkcja standardowa |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Niedostępne |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Niedostępne |
| Prześwit | 126 mm (4,96") |
| Długość | 4975 mm (195,9") |
| Wysokość | 1409 mm (55,5") |
| Szerokość bez lusterek | 1936 mm (76,2") |
| Szerokość z lusterkami | 2196 mm (86,5") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | 0,197 / Unknown |
| Rozstaw osi | 2960 mm (116,5") |
| Promień skrętu | 12 metr (472,4") |
| Masa własna | 2360 kg (5202,9 lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | 2850 kg (6283,2 lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | 490 kg (1080,3 lbs) |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | Brak danych |
| Pojemność bagażnika | 456 litr (16,1 cu-ft) |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | 627 litr (22,1 cu-ft) |
| Typ HMI | Skupienie ekranu z dźwigniami i ograniczoną liczbą przycisków |
| Wyświetlacz head-up | Niedostępne |
| Sterowanie głosowe | Funkcja standardowa |
| Sterowanie gestami | Niedostępne |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | Yes 14" |
| Ekran infotainmentu | Yes (3 opcje) 8" 12" 12" |
| Nawigacja w pojeździe | Funkcja standardowa |
| Obsługa Apple CarPlay | Funkcja standardowa |
| Obsługa Android Auto | Funkcja standardowa |
| Dostawca map | HERE Technologies |
| Aktualizacje map online | Yes |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | Yes |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | Yes |
| Mapa satelitarna | No |
| sterowany głosem | Yes |
| prowadzenie głosowe | Yes |
| Reflektory LED matrycowe | Niedostępne |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Funkcja standardowa |
| Światła doświetlające zakręty | Niedostępne |
| Reflektory skrętne | Niedostępne |
| Spryskiwacze reflektorów | Niedostępne |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Funkcja standardowa |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o senności | Funkcja standardowa |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Funkcja standardowa |
| Monitorowanie martwego pola | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Funkcja standardowa |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Funkcja standardowa |
| Noktowizja | Niedostępne |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Funkcja standardowa |
| Czujniki ultradźwiękowe |
|
| Kamery |
|
| Czujniki radarowe |
|
| Czujniki LiDAR |
|
| Pojemność akumulatora brutto | 119 kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 118 kWh |
| Materiały katodowe | NMC |
| Napięcie znamionowe | 800 V |
| Masa akumulatora | |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | 220s30p |
| Rodzaj akumulatora | Cell to Module |
| Chemia akumulatora | NMC |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | 300 kW |
| Czas ładowania 0-100% | 1 h 14 m 6 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 95,5 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 1 h 11 m 30 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 89,1 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 29 m 1 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 170,8 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 37 m 56 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 149,3 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Funkcja standardowa |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Funkcja standardowa |
| Kategoria wnętrza | Skoncentrowany na kierowcy |
| Jakość wnętrza | Premium |
| Projekt konsoli | Tradycyjna konsola |
| Projekt wnętrza |
Mojave PurLuxe Leather Alternative
Kolory wnętrza:
Czarny
Santa Cruz
Kolory wnętrza:
Czarny
Beżowy
Tahoe
Kolory wnętrza:
Czarny
Brązowy
Mojave
Kolory wnętrza:
Czarny
|
| Przechowywanie |
|
| Liczba miejsc | 5 |
| Opcje przednich foteli | 1 |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | 12 |
| Regulacja głębokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja wysokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta oparcia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta siedziska | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Niedostępne |
| Regulowany na długość zagłówek | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja podparcia ud | Standardowa funkcja elektryczna |
| Pamięć | Funkcja standardowa |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Standardowa funkcja elektryczna |
| Wentylacja siedzeń | Funkcja standardowa |
| Funkcja masażu | Funkcja standardowa |
| Regulacja kąta oparcia | Niedostępne |
| Ogrzewanie siedzeń | Opcjonalna funkcja, fotele zewnętrzne |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne |
| Składane fotele | Funkcja standardowa |
| Kolory lakieru | 6 |
| Opcje felg | 6 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
245/45R19 / 245/45R19 245/40R20 / 265/40R20 245/40R21 / 265/40R21 |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 2 (3 - zone, 4 zone) |
| Strefy klimatyzacji | 3 - zone:LeftFirstRow RightFirstRow SecondRow/4 zone:LeftFirstRow RightFirstRow LeftSecondRow RightSecondRow |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Funkcja standardowa |
| Tryb dla zwierząt | Funkcja standardowa |
| Tryb kempingowy | Funkcja standardowa |
| Poduszki powietrzne |
|
| Pasy bezpieczeństwa |
|
| Dostęp bezkluczykowy | Funkcja standardowa |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Funkcja standardowa |
| Użyj telefonu jako klucza | Funkcja standardowa |
| System alarmowy | Funkcja standardowa |
| Kamera samochodowa | Funkcja standardowa |
| Nadzór parkowania | Funkcja standardowa |
| Nazwa aplikacji | Lucid Motors |
| Zmień cel ładowania | Yes |
| Zobacz lokalizację samochodu | Yes |
| Zablokuj/odblokuj samochód | Yes |
| Otwórz/zamknij szyby | No |
| Wstępne przygotowanie | Yes |
| Zdalne parkowanie | No |
| Harmonogram ładowania | Yes |
| Zobacz historię jazdy | No |
| Aktywuj klakson/światła | Yes |