| Model |
|
|---|---|
| Cena początkowa | ~zł81,704 (Chiny) |
| Typ nadwozia | SUV |
| Premiera światowa | poniedziałek, 20 kwietnia 2026 |
| Początek dostaw | maj 2026 |
| Status modelu | W produkcji |
| Zasięg WLTP | |
| Zużycie WLTP | |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | |
| Zasięg EPA | |
| Zużycie EPA | |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | 630 km (392 mile) |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | |
| Prędkość maksymalna | 180 km/h (112 mph) |
| Moc szczytowa | 240 kW (326,3 hp / 321,8 bhp) |
| Elektryczny moment obrotowy | 340 nm (250,9 ft-lb) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 5,9 s |
| Rodzaj napędu | RWD |
| Konfiguracja silników | Jednosilnikowa tylna oś |
| Technologia silnika | |
| Typ przednich hamulców | Tarcza z pływającym zaciskiem (1 tłoki) |
| Typ tylnych hamulców | Tarcza z pływającym zaciskiem (1 tłoki) |
| Średnica przedniej tarczy | 298 mm (11,73") |
| Średnica tylnej tarczy | 268 mm (10,55") |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Żeliwne |
| Typ tylnych tarcz | Żeliwne |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | Tryb Hold |
| Poziomy Lift-up-regen | Standard / Strong |
| Tryb żeglowania | |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | |
| Liczba opcji zawieszenia | 1 (Standard) |
| Typ przedniego zawieszenia | Kolumna MacPhersona |
| Typ tylnego zawieszenia | Belka skrętna |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Niedostępne |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Niedostępne |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Niedostępne |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Niedostępne |
| Prześwit | 175 mm (6,89") |
| Długość | 4620 mm (181,9") |
| Wysokość | 1630 mm (64,2") |
| Szerokość bez lusterek | 1860 mm (73,2") |
| Szerokość z lusterkami | 2030 mm (79,9") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | 0,29 / Unknown |
| Rozstaw osi | 2770 mm (109,1") |
| Promień skrętu | 10,7 metr (421,3") |
| Masa własna | 1870 kg (4122,6 lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | kg ( lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | 1500 kg (3306,9 lbs) |
| Pojemność bagażnika | 600 litr (21,2 cu-ft) |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | 1460 litr (51,6 cu-ft) |
| Typ HMI | Skupienie ekranu z dźwigniami i przyciskami |
| Wyświetlacz head-up | Niedostępne |
| Sterowanie głosowe | Funkcja standardowa |
| Sterowanie gestami | Niedostępne |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | Yes (2 opcje) 5" 5" |
| Ekran infotainmentu | Yes (2 opcje) 12,8" 15,6" |
| Nawigacja w pojeździe | Funkcja standardowa |
| Obsługa Apple CarPlay | Funkcja standardowa |
| Obsługa Android Auto | Funkcja standardowa |
| Dostawca map | Here Technologies |
| Aktualizacje map online | Yes |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | Yes |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | Yes |
| Mapa satelitarna | No |
| sterowany głosem | Yes |
| prowadzenie głosowe | Yes |
| Reflektory LED matrycowe | Niedostępne |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Funkcja standardowa |
| Światła doświetlające zakręty | Niedostępne |
| Reflektory skrętne | Niedostępne |
| Spryskiwacze reflektorów | Niedostępne |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Funkcja standardowa |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Niedostępne |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Niedostępne |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o senności | Funkcja standardowa |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Funkcja standardowa |
| Monitorowanie martwego pola | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Niedostępne |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Funkcja standardowa |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Funkcja standardowa |
| Noktowizja | Niedostępne |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Niedostępne |
| Czujniki ultradźwiękowe |
|
| Kamery |
|
| Czujniki radarowe |
|
| Czujniki LiDAR | Brak danych |
| pl Sensors.Processors | — |
| Pojemność akumulatora brutto | 68,54 kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 65 kWh |
| Materiały katodowe | LFP |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Masa akumulatora | — |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | 126s1p |
| Rodzaj akumulatora | Cell to Pack |
| Chemia akumulatora | LFP |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | 156 kW |
| Czas ładowania 0-100% | 55 m 52 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 69,8 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 51 m 32 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 68,1 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 21 m 33 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 126,7 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 27 m 16 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 114,4 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Niedostępne |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Niedostępne |
| Kategoria wnętrza | Funkcjonalny |
| Jakość wnętrza | Standardowy |
| Projekt konsoli | Dwupoziomowa konsola środkowa |
| Projekt wnętrza |
Black
Kolory wnętrza:
Czarny
Niebieski
Beige & Black
Kolory wnętrza:
Czarny
Beżowy
|
| Przechowywanie |
|
| Liczba miejsc | 5 |
| Opcje przednich foteli | 1 |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | 6 |
| Regulacja głębokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja wysokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta oparcia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta siedziska | Niedostępne |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Funkcja standardowa |
| Regulowany na długość zagłówek | Niedostępne |
| Regulacja podparcia ud | Standardowy fotel pasażera |
| Pamięć | Niedostępne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Standardowa funkcja elektryczna |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Regulacja kąta oparcia | Niedostępne |
| Ogrzewanie siedzeń | Niedostępne |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne |
| Składane fotele | Funkcja standardowa |
| Kolory lakieru | 4 |
| Opcje felg | 1 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
235/50R18 / 235/50R18 |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 1 |
| Strefy klimatyzacji | 2-zone:LeftFirstRow RightFirstRow |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Funkcja standardowa |
| Tryb dla zwierząt | Niedostępne |
| Tryb kempingowy | Niedostępne |
| Poduszki powietrzne |
|
| Pasy bezpieczeństwa |
|
| Dostęp bezkluczykowy | Funkcja standardowa |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Funkcja standardowa |
| Użyj telefonu jako klucza | Funkcja opcjonalna |
| System alarmowy | Funkcja standardowa |
| Kamera samochodowa | Funkcja standardowa |
| Nadzór parkowania | Niedostępne |
| Nazwa aplikacji | BYD |
| Zmień cel ładowania | No |
| Zobacz lokalizację samochodu | Yes |
| Zablokuj/odblokuj samochód | Yes |
| Otwórz/zamknij szyby | No |
| Wstępne przygotowanie | Yes |
| Zdalne parkowanie | No |
| Harmonogram ładowania | Yes |
| Zobacz historię jazdy | No |
| Aktywuj klakson/światła | Yes |