| Model |
|
|---|---|
| Cena początkowa | Unknown |
| Typ nadwozia | SUV |
| Premiera światowa | poniedziałek, 26 listopada 2018 |
| Początek dostaw | grudzień 2021 |
| Status modelu | Wycofany |
| Zasięg WLTP | |
| Zużycie WLTP | |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | |
| Zasięg EPA | 320 mile (515 km) |
| Zużycie EPA | 2,6 mi/kWh (24,3 kWh/100km) |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | 25 kWh/100km(2,5 mi/kWh ) |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | 500 km (311 mile) |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 27,0 kWh/100km(2,3 mi/kWh ) |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 463 km (288 mile) |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 30 kWh/100km(2,1 mi/kWh ) |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 417 km (259 mile) |
| Prędkość maksymalna | 201 km/h (125 mph) |
| Moc szczytowa | 489 kW (664,9 hp / 655,8 bhp) |
| Elektryczny moment obrotowy | 1123 nm (828,8 ft-lb) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 3,6 s |
| Rodzaj napędu | AWD |
| Konfiguracja silników | Jeden silnik na przedniej osi i jeden silnik na tylnej osi |
| Technologia silnika | |
| Typ przednich hamulców | Tarcza z nieruchomym zaciskiem |
| Typ tylnych hamulców | Tarcza z pływającym zaciskiem |
| Średnica przedniej tarczy | 343 mm (13,50") |
| Średnica tylnej tarczy | 328 mm (12,91") |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Żeliwne |
| Typ tylnych tarcz | Żeliwne |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | Tryb Hold |
| Poziomy Lift-up-regen | High / Medium |
| Tryb żeglowania | |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | |
| Liczba opcji zawieszenia | 1 (Standard) |
| Typ przedniego zawieszenia | Podwójne wahacze |
| Typ tylnego zawieszenia | Zawieszenie wielowahaczowe |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna pneumatyczna |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna pneumatyczna |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Funkcja standardowa |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Funkcja standardowa |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Funkcja standardowa |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Funkcja standardowa |
| Prześwit | 205 - 365 mm (8,07" - 14,37") |
| Długość | 5100 mm (200,8") |
| Wysokość | 1966 mm (77,4") |
| Szerokość bez lusterek | 2077 mm (81,8") |
| Szerokość z lusterkami | 2212 mm (87,1") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | 0,28 / Unknown |
| Rozstaw osi | 3076 mm (121,1") |
| Promień skrętu | 13,2 metr (519,7") |
| Masa własna | kg ( lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | kg ( lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | 113 kg (249,1 lbs) |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | 3500 kg (7716,2 lbs) |
| Pojemność bagażnika | 498 litr (17,6 cu-ft) |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | 2965 litr (104,7 cu-ft) (1132 litr / 40,0 cu-ft ze złożonym trzecim rzędem) |
| Typ HMI | Skupienie ekranu z dźwigniami i ograniczoną liczbą przycisków |
| Wyświetlacz head-up | Niedostępne |
| Sterowanie głosowe | Funkcja standardowa |
| Sterowanie gestami | Niedostępne |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | Yes 12,3" |
| Ekran infotainmentu | Yes 15,3" |
| Nawigacja w pojeździe | Funkcja standardowa |
| Obsługa Apple CarPlay | Niedostępne |
| Obsługa Android Auto | Niedostępne |
| Dostawca map | |
| Aktualizacje map online | Unknown |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | Unknown |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | Unknown |
| Mapa satelitarna | Unknown |
| sterowany głosem | Unknown |
| prowadzenie głosowe | Unknown |
| Reflektory LED matrycowe | Niedostępne |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Niedostępne |
| Światła doświetlające zakręty | Niedostępne |
| Reflektory skrętne | Niedostępne |
| Spryskiwacze reflektorów | Niedostępne |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Funkcja standardowa |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Niedostępne |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Niedostępne |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o senności | Funkcja standardowa |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Funkcja standardowa |
| Monitorowanie martwego pola | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Niedostępne |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Funkcja standardowa |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Funkcja standardowa |
| Noktowizja | Niedostępne |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Funkcja standardowa |
| Czujniki ultradźwiękowe |
|
| Kamery |
|
| Czujniki radarowe |
|
| Czujniki LiDAR | Brak danych |
| Pojemność akumulatora brutto | 135 kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 125 kWh |
| Materiały katodowe | |
| Napięcie znamionowe | |
| Masa akumulatora | |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | 108s72p |
| Rodzaj akumulatora | |
| Chemia akumulatora | |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | |
| Czas ładowania 0-100% | 1 h 46 m 27 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 70,5 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 1 h 42 m 24 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 65,9 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 42 m 50 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 122,5 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 59 m 2 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 101,6 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Unknown |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Unknown |
| Kategoria wnętrza | Funkcjonalny |
| Jakość wnętrza | Wysoka jakość |
| Projekt konsoli | Unosząca się konsola |
| Projekt wnętrza |
Black Mountain + Dark Ash Wood
Kolory wnętrza:
Beżowy
Ocean Coast + Dark Ash Wood
Kolory wnętrza:
Beżowy
|
| Przechowywanie |
|
| Liczba miejsc | 7 |
| Opcje przednich foteli | 1 |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | 8 |
| Regulacja głębokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja wysokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta oparcia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta siedziska | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Niedostępne |
| Regulowany na długość zagłówek | Niedostępne |
| Regulacja podparcia ud | Niedostępne |
| Pamięć | Funkcja standardowa |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Standardowa funkcja elektryczna |
| Wentylacja siedzeń | Funkcja standardowa |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Regulacja kąta oparcia | Funkcja standardowa |
| Ogrzewanie siedzeń | Standardowa funkcja, fotele zewnętrzne |
| Wentylacja siedzeń | Nieznany |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne |
| Składane fotele | Funkcja standardowa |
| Kolory lakieru | 9 |
| Opcje felg | 1 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
R0 / R0 |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 1 |
| Strefy klimatyzacji | :LeftFirstRow RightFirstRow LeftSecondRow RightSecondRow |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Funkcja standardowa |
| Tryb dla zwierząt | Funkcja standardowa |
| Tryb kempingowy | Funkcja standardowa |
| Poduszki powietrzne |
|
| Pasy bezpieczeństwa |
|
| Dostęp bezkluczykowy | Funkcja standardowa |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Funkcja standardowa |
| Użyj telefonu jako klucza | Unknown |
| System alarmowy | Unknown |
| Kamera samochodowa | Unknown |
| Nadzór parkowania | Unknown |
| Nazwa aplikacji | Rivian |
| Zmień cel ładowania | Yes |
| Zobacz lokalizację samochodu | Yes |
| Zablokuj/odblokuj samochód | Yes |
| Otwórz/zamknij szyby | Yes |
| Wstępne przygotowanie | Yes |
| Zdalne parkowanie | No |
| Harmonogram ładowania | Yes |
| Zobacz historię jazdy | Yes |
| Aktywuj klakson/światła | Yes |