| Model | |
|---|---|
| Cena początkowa | ~zł254,876 (Niemcy) |
| Typ nadwozia | SUV coupé |
| Premiera światowa | poniedziałek, 14 października 2024 |
| Początek dostaw | grudzień 2024 |
| Status modelu | W produkcji |
| Zasięg WLTP | 502 km (312 mile) |
| Zużycie WLTP | 18,19 kWh/100km(3,4 mi/kWh ) |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | 21,9 kWh/100km(2,8 mi/kWh ) |
| Zasięg EPA | |
| Zużycie EPA | |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | 21 kWh/100km(3,0 mi/kWh ) |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | 435 km (270 mile) |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 24 kWh/100km(2,6 mi/kWh ) |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 380 km (236 mile) |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 24,5 kWh/100km(2,5 mi/kWh ) |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 373 km (232 mile) |
| Prędkość maksymalna | 215 km/h (134 mph) |
| Moc szczytowa | 390 kW (530,3 hp / 523,0 bhp) |
| Elektryczny moment obrotowy | 690 nm (509,2 ft-lb) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 4,5 s |
| Rodzaj napędu | AWD |
| Konfiguracja silników | Jeden silnik na przedniej osi i jeden silnik na tylnej osi |
| Technologia silnika | PMSM |
| Typ przednich hamulców | Tarcza z nieruchomym zaciskiem |
| Typ tylnych hamulców | Tarcza z pływającym zaciskiem |
| Średnica przedniej tarczy | |
| Średnica tylnej tarczy | |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Wentylowane żeliwo |
| Typ tylnych tarcz | Żeliwne |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | Tryb Creep |
| Poziomy Lift-up-regen | Standard / High |
| Tryb żeglowania | |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | |
| Liczba opcji zawieszenia | 1 (standard) |
| Typ przedniego zawieszenia | Podwójne wahacze |
| Typ tylnego zawieszenia | Zawieszenie wielowahaczowe |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Niedostępne |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Niedostępne |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Niedostępne |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Niedostępne |
| Prześwit | 140 mm (5,51") |
| Długość | 4830 mm (190,2") |
| Wysokość | 1620 mm (63,8") |
| Szerokość bez lusterek | 1875 mm (73,8") |
| Szerokość z lusterkami | mm (") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | 0,219 / Unknown |
| Rozstaw osi | 2930 mm (115,4") |
| Promień skrętu | 12,3 metr (484,3") |
| Masa własna | 2450 kg (5401,3 lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | 2845 kg (6272,1 lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | 395 kg (870,8 lbs) |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | 1500 kg (3306,9 lbs) |
| Pojemność bagażnika | 520 litr (18,4 cu-ft) |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | 1789 litr (63,2 cu-ft) |
| Typ HMI | Skupienie ekranu z dźwigniami i ograniczoną liczbą przycisków |
| Wyświetlacz head-up | Funkcja standardowa |
| Sterowanie głosowe | Funkcja standardowa |
| Sterowanie gestami | Niedostępne |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | Yes 10,25" |
| Ekran infotainmentu | Yes 15,6" |
| Nawigacja w pojeździe | Funkcja standardowa |
| Obsługa Apple CarPlay | Funkcja standardowa |
| Obsługa Android Auto | Funkcja standardowa |
| Dostawca map | Telenav |
| Aktualizacje map online | Yes |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | No |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | Yes |
| Mapa satelitarna | No |
| sterowany głosem | Yes |
| prowadzenie głosowe | Yes |
| Reflektory LED matrycowe | Niedostępne |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Funkcja standardowa |
| Światła doświetlające zakręty | Funkcja standardowa |
| Reflektory skrętne | Niedostępne |
| Spryskiwacze reflektorów | Niedostępne |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Funkcja standardowa |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Niedostępne |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o senności | Funkcja standardowa |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Funkcja standardowa |
| Monitorowanie martwego pola | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Funkcja standardowa |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Funkcja standardowa |
| Noktowizja | Niedostępne |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Funkcja standardowa |
| Czujniki ultradźwiękowe | — |
| Kamery | — |
| Czujniki radarowe |
|
| Czujniki LiDAR | — |
| procesory ADAS | — |
| Pojemność akumulatora brutto | 93 kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 91,3 kWh |
| Materiały katodowe | LFP |
| Napięcie znamionowe | 569 V |
| Masa akumulatora | 592 kg (1305,1 lbs) |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | 178s1p |
| Rodzaj akumulatora | Cell-to-Body (CTB) |
| Chemia akumulatora | LFP |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | 230 kW |
| Czas ładowania 0-100% | 47 m 14 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 116,0 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 42 m 34 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 115,8 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 23 m 26 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 163,5 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 30 m 0 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 146,0 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Niedostępne |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Niedostępne |
| Kategoria wnętrza | Funkcjonalny |
| Jakość wnętrza | Wysoka jakość |
| Projekt konsoli | Dwupoziomowa konsola środkowa |
| Projekt wnętrza |
Black
Kolory wnętrza:
Czarny
Kolory siedzeń: 1
Kolory podsufitki: 1
Tahiti Blue
Kolory wnętrza:
Czarny
Niebieski
Kolory siedzeń: 1
Kolory podsufitki: 1
|
| Przechowywanie |
|
| Liczba miejsc | 5 |
| Opcje przednich foteli | 1 |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | 8 |
| Regulacja głębokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja wysokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta oparcia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta siedziska | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Niedostępne |
| Regulowany na długość zagłówek | Niedostępne |
| Regulacja podparcia ud | Standardowy elektryczny fotel kierowcy, fotel pasażera niedostępny |
| Pamięć | Standardowy fotel kierowcy, fotel pasażera niedostępny |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Standardowa funkcja elektryczna |
| Wentylacja siedzeń | Funkcja standardowa |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Regulacja kąta oparcia | Funkcja standardowa |
| Ogrzewanie siedzeń | Standardowa funkcja, fotele zewnętrzne |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne |
| Składane fotele | Funkcja standardowa |
| Kolory lakieru | 4 |
| Opcje felg | 1 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
265/40R20 / 265/40R20 |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 1 |
| Strefy klimatyzacji | 2-zone:LeftFirstRow RightFirstRow |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Funkcja standardowa |
| Tryb dla zwierząt | Niedostępne |
| Tryb kempingowy | Niedostępne |
| Poduszki powietrzne |
|
| Pasy bezpieczeństwa |
|
| Dostęp bezkluczykowy | Funkcja standardowa |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Funkcja standardowa |
| Użyj telefonu jako klucza | Funkcja standardowa |
| System alarmowy | Funkcja standardowa |
| Kamera samochodowa | Niedostępne |
| Nadzór parkowania | Niedostępne |
| Nazwa aplikacji | BYD |
| Zmień cel ładowania | No |
| Zobacz lokalizację samochodu | Yes |
| Zablokuj/odblokuj samochód | Yes |
| Otwórz/zamknij szyby | No |
| Wstępne przygotowanie | Yes |
| Zdalne parkowanie | No |
| Harmonogram ładowania | No |
| Zobacz historię jazdy | No |
| Aktywuj klakson/światła | Yes |