| Model |
|
|---|---|
| Startprijs | Unknown |
| Carrosserietype | SUV |
| wereldpremière | woensdag 15 juni 2022 |
| start leveringen | augustus 2022 |
| Modelstatus | In productie |
| WLTP-actieradius | 513-486 km (319-302 mijlen) / 394-372 km (245-231 mijlen) |
| WLTP-verbruik | 13,74-14,51 kWh/100km (4,5-4,3 mi/kWh )22,84-24,19 kWh/100km (2,7-2,6 mi/kWh ) |
| WLTP-verbruik met laadverlies | 21,5-22,7 kWh/100km (2,9-2,7 mi/kWh )21,8-23,1 kWh/100km (2,9-2,7 mi/kWh ) |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 20 kWh/100km(3,1 mi/kWh )20 kWh/100km(3,1 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 352 km (219 mijlen) / 450 km (280 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | 24,0 kWh/100km(2,6 mi/kWh )24,3 kWh/100km(2,6 mi/kWh ) |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | 294 km (183 mijlen) / 370 km (230 mijlen) |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 25,5 kWh/100km(2,4 mi/kWh )25,5 kWh/100km(2,4 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 276 km (172 mijlen) / 353 km (219 mijlen) |
| Topsnelheid | 200 kph (124 mph) |
| Piekvermogen | 480 kW (652,6 hp / 643,7 bhp) |
| Elektrisch koppel | 850 nm (627,3 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 3,9 s |
| Type aandrijving | AWD |
| Motorconfiguratie | Één motor op vooras en één motor op achteras |
| Motortechnologie | ASM voor en PMSM achter |
| Type voorrem | Schijfrem met vaste klauw (6 zuigers) |
| Type achterrem | Schijfrem met zwevende klauw (1 zuigers) |
| Diameter voorremschijf | 380 mm (14,96") |
| Diameter achterremschijf | 320 mm (12,60") |
| Type voorremschijf | Geventileerd gietijzer |
| Type achterremschijf | Geventileerd gietijzer |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | creep-modus |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | Normal / Comfort / Sport |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 (Nio air suspension) |
| Type ophanging voor | Dubbele draagarm |
| Type ophanging achter | Multi-link |
| Type voorveer | Luchtveer |
| Type achterveer | Luchtveer |
| Adaptieve demping voor | Standaardfunctie |
| Adaptieve demping achter | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte voor | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte achter | Standaardfunctie |
| Bodemvrijheid | 143 - 198 mm (5,63" - 7,80") |
| Lengte | 4912 mm (193,4") |
| Hoogte | 1720 mm (67,7") |
| Breedte zonder spiegels | 1987 mm (78,2") |
| Breedte met spiegels | 2271 mm (89,4") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,29 / 2,74 m² (29,5 sq ft) |
| Wielbasis | 2960 mm (116,5") |
| Draaicirkel | 12,4 meter (488,2") |
| Ledig gewicht | 2366 kg (5216,1 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 2850 kg (6283,2 lbs) |
| Maximale daklast | 100 kg (220,5 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 484 kg (1067,0 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | 2000 kg (4409,2 lbs) |
| Bagageruimte | 570 liter (20,1 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 1545 liter (54,6 cu-ft) |
| HMI-type | Schermfocus met hendels en beperkte knoppen |
| Head-up display | Optionele functie |
| Spraakbediening | Standaardfunctie |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | Yes 9,8" |
| Infotainmentscherm | Yes 12,8" |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Niet beschikbaar |
| Ondersteuning voor Android Auto | Niet beschikbaar |
| Kaartprovider | Baidu |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | Yes |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Standaardfunctie |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Standaardfunctie |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Optionele functie |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Optionele functie |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Standaardfunctie |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Standaardfunctie |
| Uitstapwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Frontale botsingswaarschuwing | Optionele functie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Optionele functie |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren |
|
| nl Sensors.Processors |
|
| Bruto batterijcapaciteit | 75 kWh / 100 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 70,5 kWh / 90 kWh |
| Kathodematerialen | NMC / NMC |
| Nominale spanning | 386 V / 358 V |
| Batterijgewicht | 535 kg (1179,5 lbs) / 555 kg (1223,6 lbs) |
| Packconfiguratie | 118s1p / 96s1p |
| Batterijtype | Prismatisch / Prismatisch |
| Batterijchemie | NMC / NMC |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 140 kW 180 kW |
| Laadtijd 0–100% | 1 h 8 m 47 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 61,5 kW / 77,0 kW |
| Laadtijd 10–100% | 1 h 4 m 43 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 58,8 kW / 73,4 kW |
| Laadtijd 10–80% | 29 m 22 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 100,8 kW / 127,1 kW |
| Laadtijd 10–90% | 40 m 47 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 82,9 kW / 116,8 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Standaardfunctie |
| Handmatige batterijverwarming | Standaardfunctie |
| Interieurcategorie | Minimalistisch |
| Interieurkwaliteit | Premium |
| Ontwerp middenconsole | — |
| Interieurontwerp |
Standard
Interieurkleuren:
Zwart
Bruin
Grijs
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | 10 |
| Zitdiepteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Zithoogteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaard elektrische functie |
| Hoekverstelling zitkussen | Standaard elektrische functie |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Standaardfunctie |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Standaardfunctie |
| Memory | Standaardfunctie |
| Elektrische lendesteunverstelling | Standaard elektrische functie |
| Stoelventilatie | Standaardfunctie |
| Massagefunctie | Standaardfunctie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaard elektrische functie, buitenste stoelen |
| Stoelverwarming | Standaardfunctie, buitenste stoelen |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Standaardfunctie, buitenste stoelen |
| Elektrische lendesteunverstelling | Standaard elektrische functie, buitenste stoelen |
| Inklapbare stoelen | Standaardfunctie, buitenste stoelen |
| Lakkleuren | 7 |
| Velgopties | 2 |
| Velggrootte (voor/achter) |
255/50R20 / 255/50R20 265/45R21 / 265/45R21 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | 3-zone:LeftFirstRow RightFirstRow Rear |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Standaardfunctie |
| Campingmodus | Standaardfunctie |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Standaardfunctie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Standaardfunctie |
| Alarmsysteem | Standaardfunctie |
| Dashcam | Standaardfunctie |
| Parkeersurveillance | Standaardfunctie |
| Appnaam | Nio |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | Yes |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | Yes |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | Yes |
| Claxon/lichten activeren | Yes |