| Model |
|
|---|---|
| Startprijs | ~€57,273 (Verenigd Koninkrijk) |
| Carrosserietype | Sedan |
| wereldpremière | vrijdag 20 mei 2022 |
| start leveringen | september 2023 |
| Modelstatus | In productie |
| WLTP-actieradius | 520 km (323 mijlen) |
| WLTP-verbruik | 15,87 kWh/100km(3,9 mi/kWh ) |
| WLTP-verbruik met laadverlies | 18,5 kWh/100km(3,4 mi/kWh ) |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 20 kWh/100km(3,1 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 412 km (256 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | 23 kWh/100km(2,7 mi/kWh ) |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | 359 km (223 mijlen) |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 23,5 kWh/100km(2,6 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 351 km (218 mijlen) |
| Topsnelheid | 180 kph (112 mph) |
| Piekvermogen | 390 kW (530,3 hp / 523,0 bhp) |
| Elektrisch koppel | 670 nm (494,5 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 3,8 s |
| Type aandrijving | AWD |
| Motorconfiguratie | Één motor op vooras en één motor op achteras |
| Motortechnologie | PMSM |
| Type voorrem | Schijfrem met vaste klauw |
| Type achterrem | Schijfrem met zwevende klauw |
| Diameter voorremschijf | |
| Diameter achterremschijf | |
| Type voorremschijf | Gietijzer |
| Type achterremschijf | Gietijzer |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | creep-modus |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | Normal / High |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 () |
| Type ophanging voor | Dubbele draagarm |
| Type ophanging achter | Multi-link |
| Type voorveer | Spoelveer |
| Type achterveer | Spoelveer |
| Adaptieve demping voor | Standaardfunctie |
| Adaptieve demping achter | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte voor | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte achter | Niet beschikbaar |
| Bodemvrijheid | 150 mm (5,91") |
| Lengte | 4800 mm (189,0") |
| Hoogte | 1460 mm (57,5") |
| Breedte zonder spiegels | 1875 mm (73,8") |
| Breedte met spiegels | mm (") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,219 / Unknown |
| Wielbasis | 2920 mm (115,0") |
| Draaicirkel | 12,3 meter (484,3") |
| Ledig gewicht | 2185 kg (4817,1 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 2631 kg (5800,4 lbs) |
| Maximale daklast | 0 kg (0,0 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 446 kg (983,3 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | n.v.t. |
| Bagageruimte | 402 liter (14,2 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | |
| HMI-type | Schermfocus met hendels en beperkte knoppen |
| Head-up display | Standaardfunctie |
| Spraakbediening | Standaardfunctie |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | Yes 10,25" |
| Infotainmentscherm | Yes 15,6" |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Standaardfunctie |
| Ondersteuning voor Android Auto | Standaardfunctie |
| Kaartprovider | |
| Online kaartupdates | Unknown |
| Real-time verkeer | Unknown |
| Routeplanning met laadplanning | Unknown |
| Satellietbeeldkaart | Unknown |
| spraakgestuurd | Unknown |
| spraakgeleiding | Unknown |
| LED-matrixkoplampen | Niet beschikbaar |
| Automatisch dimmende koplampen | Niet beschikbaar |
| Bochtverlichting | Niet beschikbaar |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Niet beschikbaar |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Standaardfunctie |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Standaardfunctie |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Standaardfunctie |
| Uitstapwaarschuwing | Niet beschikbaar |
| Frontale botsingswaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Niet beschikbaar |
| Ultrasoonsensoren | |
| Camera's | |
| Radar sensoren | |
| LiDAR-sensoren | |
| Bruto batterijcapaciteit | 85,4 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 82,5 kWh |
| Kathodematerialen | |
| Nominale spanning | 569 V |
| Batterijgewicht | 592 kg (1305,1 lbs) |
| Packconfiguratie | 178s1p |
| Batterijtype | |
| Batterijchemie | |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 150 kW |
| Laadtijd 0–100% | 1 h 4 m 51 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 76,3 kW |
| Laadtijd 10–100% | 59 m 21 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 75,1 kW |
| Laadtijd 10–80% | 35 m 47 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 96,8 kW |
| Laadtijd 10–90% | 45 m 24 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 87,2 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Niet beschikbaar |
| Handmatige batterijverwarming | Niet beschikbaar |
| Interieurcategorie | |
| Interieurkwaliteit | nl Interior.Quality.NotSet |
| Ontwerp middenconsole | nl Interior.ConsoleDesign.NotSet |
| Interieurontwerp | |
| Opbergruimte | n.v.t. |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | 6 |
| Zitdiepteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Zithoogteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaard elektrische functie |
| Hoekverstelling zitkussen | Onbekend |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Niet beschikbaar |
| Memory | Standaard bestuurder, niet beschikbaar voor passagier |
| Elektrische lendesteunverstelling | Standaard elektrische functie |
| Stoelventilatie | Standaardfunctie |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Rugleuninghellingsverstelling | Onbekend |
| Stoelverwarming | Niet beschikbaar |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Niet beschikbaar |
| Lakkleuren | 6 |
| Velgopties | 1 |
| Velggrootte (voor/achter) |
265/40R22 / 265/40R22 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | 2-zone:LeftFirstRow RightFirstRow |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Unknown |
| Campingmodus | Unknown |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Standaardfunctie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Unknown |
| Alarmsysteem | Unknown |
| Dashcam | Unknown |
| Parkeersurveillance | Unknown |
| Appnaam | BYD App |
| Laaddoel wijzigen | Unknown |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | Unknown |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | Unknown |
| Laden plannen | Unknown |
| Rijgeschiedenis bekijken | Unknown |
| Claxon/lichten activeren | Unknown |