| Model |
|
|---|---|
| Startprijs | Unknown |
| Carrosserietype | SUV |
| wereldpremière | donderdag 7 oktober 2021 |
| start leveringen | januari 2022 |
| Modelstatus | In productie |
| WLTP-actieradius | 370 km (230 mijlen) |
| WLTP-verbruik | 18,92 kWh/100km(3,3 mi/kWh ) |
| WLTP-verbruik met laadverlies | 20,9 kWh/100km(3,0 mi/kWh ) |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 18,2 kWh/100km(3,4 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 385 km (239 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | 23,5 kWh/100km(2,6 mi/kWh ) |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | 298 km (185 mijlen) |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 24,5 kWh/100km(2,5 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 286 km (178 mijlen) |
| Topsnelheid | 200 kph (124 mph) |
| Piekvermogen | 212 kW (288,2 hp / 284,3 bhp) |
| Elektrisch koppel | 665 nm (490,8 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 4,9 s |
| Type aandrijving | AWD |
| Motorconfiguratie | Één motor op vooras en twee motoren op achteras |
| Motortechnologie | PMSM |
| Type voorrem | Schijfrem met vaste klauw |
| Type achterrem | Schijfrem met zwevende klauw |
| Diameter voorremschijf | |
| Diameter achterremschijf | |
| Type voorremschijf | Geventileerd gietijzer |
| Type achterremschijf | Geventileerd gietijzer |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | hold-modus |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | D1 / D2 / D3 |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 (Standard Suspension) |
| Type ophanging voor | MacPherson-veerpoot |
| Type ophanging achter | Multi-link |
| Type voorveer | Spoelveer |
| Type achterveer | Spoelveer |
| Adaptieve demping voor | Niet beschikbaar |
| Adaptieve demping achter | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte voor | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte achter | Niet beschikbaar |
| Bodemvrijheid | 150 mm (5,91") |
| Lengte | 4674 mm (184,0") |
| Hoogte | 1618 mm (63,7") |
| Breedte zonder spiegels | 1919 mm (75,6") |
| Breedte met spiegels | 2097 mm (82,6") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | Unknown / Unknown |
| Wielbasis | 2805 mm (110,4") |
| Draaicirkel | 11,5 meter (452,8") |
| Ledig gewicht | 1920 kg (4232,9 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 2373 kg (5231,6 lbs) |
| Maximale daklast | 0 kg (0,0 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 453 kg (998,7 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | 750 kg (1653,5 lbs) |
| Bagageruimte | 359 liter (12,7 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 1396 liter (49,3 cu-ft) |
| HMI-type | Schermfocus met beperkte knoppen |
| Head-up display | Niet beschikbaar |
| Spraakbediening | Standaardfunctie |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | Yes 7" |
| Infotainmentscherm | Yes 10,2" |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Standaardfunctie |
| Ondersteuning voor Android Auto | Standaardfunctie |
| Kaartprovider | TomTom |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | Yes |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Niet beschikbaar |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Niet beschikbaar |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Standaardfunctie |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Standaardfunctie |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Standaardfunctie |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Standaardfunctie |
| Uitstapwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Frontale botsingswaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Standaardfunctie |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren | — |
| nl Sensors.Processors |
|
| Bruto batterijcapaciteit | 75 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 70 kWh |
| Kathodematerialen | NMC |
| Nominale spanning | 350 V |
| Batterijgewicht | — |
| Packconfiguratie | — |
| Batterijtype | Pouchcel |
| Batterijchemie | NMC |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 94 kW |
| Laadtijd 0–100% | 1 h 56 m 56 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 35,9 kW |
| Laadtijd 10–100% | 1 h 46 m 27 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 35,5 kW |
| Laadtijd 10–80% | 43 m 46 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 67,2 kW |
| Laadtijd 10–90% | 1 h 2 m 12 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 54,0 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Niet beschikbaar |
| Handmatige batterijverwarming | Standaardfunctie |
| Interieurcategorie | Functioneel |
| Interieurkwaliteit | Standaard |
| Ontwerp middenconsole | — |
| Interieurontwerp |
Black Fabric
Interieurkleuren:
Zwart
Gray Fabric Leatherette
Interieurkleuren:
Grijs
Beige Alcantara Leatherette
Interieurkleuren:
Beige
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | 8 |
| Zitdiepteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Zithoogteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaard elektrische functie |
| Hoekverstelling zitkussen | Standaard elektrische functie |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Niet beschikbaar |
| Memory | Standaard bestuurder, niet beschikbaar voor passagier |
| Elektrische lendesteunverstelling | Standaard elektrische bestuurder, niet beschikbaar voor passagier |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Rugleuninghellingsverstelling | Onbekend |
| Stoelverwarming | Niet beschikbaar |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Standaardfunctie |
| Lakkleuren | 5 |
| Velgopties | 1 |
| Velggrootte (voor/achter) |
235/45R19 / 235/45R19 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | :Car |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Niet beschikbaar |
| Campingmodus | Niet beschikbaar |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Standaardfunctie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Standaardfunctie |
| Alarmsysteem | Standaardfunctie |
| Dashcam | Niet beschikbaar |
| Parkeersurveillance | Niet beschikbaar |
| Appnaam | MG iSMART |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | No |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | No |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | Yes |
| Claxon/lichten activeren | Yes |