| Model |
|
|---|---|
| Startprijs | Unknown |
| Carrosserietype | Sedan |
| wereldpremière | donderdag 28 december 2023 |
| start leveringen | maart 2024 |
| Modelstatus | Gestopt |
| WLTP-actieradius | |
| WLTP-verbruik | |
| WLTP-verbruik met laadverlies | |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | 800 km (497 mijlen) |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 14 kWh/100km(4,4 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 707 km (439 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 17 kWh/100km(3,7 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 582 km (362 mijlen) |
| Topsnelheid | 265 kph (165 mph) |
| Piekvermogen | 495 kW (673,0 hp / 663,8 bhp) |
| Elektrisch koppel | 838 nm (618,4 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 2,78 s |
| Type aandrijving | AWD |
| Motorconfiguratie | Één motor op vooras en één motor op achteras |
| Motortechnologie | ASM voor en PMSM achter |
| Type voorrem | Schijfrem met vaste klauw (4 zuigers) |
| Type achterrem | Schijfrem met zwevende klauw (1 zuigers) |
| Diameter voorremschijf | |
| Diameter achterremschijf | |
| Type voorremschijf | Geventileerd gietijzer |
| Type achterremschijf | Geventileerd gietijzer |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | hold-modus |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | Low / Medium / High |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 (Adaptive Air Suspension) |
| Type ophanging voor | Dubbele draagarm |
| Type ophanging achter | Multi-link |
| Type voorveer | Luchtveer |
| Type achterveer | Luchtveer |
| Adaptieve demping voor | Standaardfunctie |
| Adaptieve demping achter | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte voor | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte achter | Standaardfunctie |
| Bodemvrijheid | 140 - 160 mm (5,51" - 6,30") |
| Lengte | 4997 mm (196,7") |
| Hoogte | 1440 mm (56,7") |
| Breedte zonder spiegels | 1963 mm (77,3") |
| Breedte met spiegels | 2145 mm (84,4") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,195 / 2,28 m² (24,5 sq ft) |
| Wielbasis | 3000 mm (118,1") |
| Draaicirkel | 11,4 meter (448,8") |
| Ledig gewicht | 2205 kg (4861,2 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 2655 kg (5853,3 lbs) |
| Maximale daklast | |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 450 kg (992,1 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | n.v.t. |
| Bagageruimte | 493 liter (17,4 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | |
| HMI-type | Schermfocus met beperkte knoppen |
| Head-up display | Standaardfunctie |
| Spraakbediening | Unknown |
| Gebarenbediening | Unknown |
| Digitaal instrumentendisplay | No |
| Infotainmentscherm | No |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Niet beschikbaar |
| Ondersteuning voor Android Auto | Niet beschikbaar |
| Kaartprovider | Amap |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | Yes |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Standaardfunctie |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Standaardfunctie |
| Draaibare koplampen | Standaardfunctie |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Standaardfunctie |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Standaardfunctie |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Standaardfunctie |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Standaardfunctie |
| Uitstapwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Frontale botsingswaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Standaardfunctie |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren |
|
| nl Sensors.Processors |
|
| Bruto batterijcapaciteit | 101 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 99 kWh |
| Kathodematerialen | NMC811 |
| Nominale spanning | 871 V |
| Batterijgewicht | — |
| Packconfiguratie | — |
| Batterijtype | — |
| Batterijchemie | NMC811 |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | — |
| Laadtijd 0–100% | 41 m 19 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 143,7 kW |
| Laadtijd 10–100% | 38 m 14 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 139,8 kW |
| Laadtijd 10–80% | 19 m 3 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 218,1 kW |
| Laadtijd 10–90% | 26 m 0 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 182,7 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Standaardfunctie |
| Handmatige batterijverwarming | Standaardfunctie |
| Interieurcategorie | Rijdergericht |
| Interieurkwaliteit | Standaard |
| Ontwerp middenconsole | Tweedelige middenconsole |
| Interieurontwerp |
Obsidian Black
Interieurkleuren:
Zwart
Sunset Red
Interieurkleuren:
Rood
Galaxy Gray
Interieurkleuren:
Grijs
Misty Purple
Interieurkleuren:
Paars
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | 10 |
| Zitdiepteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Zithoogteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaard elektrische functie |
| Hoekverstelling zitkussen | Standaard elektrische functie |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Standaardfunctie |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Standaardfunctie |
| Memory | Standaardfunctie |
| Elektrische lendesteunverstelling | Standaard elektrische functie |
| Stoelventilatie | Standaardfunctie |
| Massagefunctie | Standaardfunctie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaardfunctie, buitenste stoelen |
| Stoelverwarming | Standaardfunctie, buitenste stoelen |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Standaardfunctie, buitenste stoelen |
| Lakkleuren | 9 |
| Velgopties | 4 |
| Velggrootte (voor/achter) |
245/45R19 / 245/45R19 245/40R20 / 265/40R20 245/35R21 / 265/35R21 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | 2-zone:LeftFirstRow RightFirstRow |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Standaardfunctie |
| Campingmodus | Standaardfunctie |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Standaardfunctie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Standaardfunctie |
| Alarmsysteem | Standaardfunctie |
| Dashcam | Standaardfunctie |
| Parkeersurveillance | Standaardfunctie |
| Appnaam | Xiaomi Auto |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | Yes |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | Yes |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | Yes |
| Claxon/lichten activeren | Yes |