| Model |
|
|---|---|
| Startprijs | ~€58,325 (Noorwegen) |
| Carrosserietype | SUV |
| wereldpremière | donderdag 22 augustus 2024 |
| start leveringen | oktober 2024 |
| Modelstatus | In productie |
| WLTP-actieradius | 530 km (329 mijlen) |
| WLTP-verbruik | 20,19 kWh/100km(3,1 mi/kWh ) |
| WLTP-verbruik met laadverlies | 24 kWh/100km(2,6 mi/kWh ) |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 21,6 kWh/100km(2,9 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 495 km (308 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | 30 kWh/100km(2,1 mi/kWh ) |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | 357 km (222 mijlen) |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 31,7 kWh/100km(2,0 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 338 km (210 mijlen) |
| Topsnelheid | 190 kph (118 mph) |
| Piekvermogen | 380 kW (516,7 hp / 509,6 bhp) |
| Elektrisch koppel | 680 nm (501,8 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 4,9 s |
| Type aandrijving | AWD |
| Motorconfiguratie | Één motor op vooras en één motor op achteras |
| Motortechnologie | PMSM |
| Type voorrem | Schijfrem met vaste klauw (4 zuigers) |
| Type achterrem | Schijfrem met zwevende klauw (2 zuigers) |
| Diameter voorremschijf | 320 mm (12,60") |
| Diameter achterremschijf | 320 mm (12,60") |
| Type voorremschijf | Geventileerd gietijzer |
| Type achterremschijf | Geventileerd gietijzer |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | roll-modus |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | High / Standard |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 (standard) |
| Type ophanging voor | MacPherson-veerpoot |
| Type ophanging achter | Multi-link |
| Type voorveer | Spoelveer |
| Type achterveer | Spoelveer |
| Adaptieve demping voor | Standaardfunctie |
| Adaptieve demping achter | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte voor | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte achter | Niet beschikbaar |
| Bodemvrijheid | 150 mm (5,91") |
| Lengte | 4970 mm (195,7") |
| Hoogte | 1745 mm (68,7") |
| Breedte zonder spiegels | 1955 mm (77,0") |
| Breedte met spiegels | 2130 mm (83,9") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,29 / 2,65 m² (28,5 sq ft) |
| Wielbasis | 2820 mm (111,0") |
| Draaicirkel | 11,8 meter (464,6") |
| Ledig gewicht | 2630 kg (5798,2 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 3205 kg (7065,8 lbs) |
| Maximale daklast | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 575 kg (1267,7 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | 1500 kg (3306,9 lbs) |
| Bagageruimte | 192 liter (6,8 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 1655 liter (58,4 cu-ft) (578 liter / 20,4 cu-ft met derde rij neergeklapt) |
| HMI-type | Schermfocus met hendels en beperkte knoppen |
| Head-up display | Standaardfunctie |
| Spraakbediening | Standaardfunctie |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | Yes 12,3" |
| Infotainmentscherm | Yes 15,3" |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Standaardfunctie |
| Ondersteuning voor Android Auto | Standaardfunctie |
| Kaartprovider | HERE Technology |
| Online kaartupdates | No |
| Real-time verkeer | No |
| Routeplanning met laadplanning | No |
| Satellietbeeldkaart | No |
| spraakgestuurd | No |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Niet beschikbaar |
| Automatisch dimmende koplampen | Niet beschikbaar |
| Bochtverlichting | Niet beschikbaar |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Niet beschikbaar |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Standaardfunctie |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Standaardfunctie |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Standaardfunctie |
| Uitstapwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Frontale botsingswaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Standaardfunctie |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren | n.v.t. |
| nl Sensors.Processors | — |
| Bruto batterijcapaciteit | 108,8 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 107 kWh |
| Kathodematerialen | LFP |
| Nominale spanning | 640 V |
| Batterijgewicht | — |
| Packconfiguratie | 200s1p |
| Batterijtype | Blade |
| Batterijchemie | LFP |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 119 kW |
| Laadtijd 0–100% | 1 h 25 m 22 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 75,2 kW |
| Laadtijd 10–100% | 1 h 18 m 9 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 73,9 kW |
| Laadtijd 10–80% | 46 m 2 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 97,6 kW |
| Laadtijd 10–90% | 58 m 2 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 88,5 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Niet beschikbaar |
| Handmatige batterijverwarming | Niet beschikbaar |
| Interieurcategorie | Rijdergericht |
| Interieurkwaliteit | Hoge kwaliteit |
| Ontwerp middenconsole | Traditionele middenconsole |
| Interieurontwerp |
Standard
Interieurkleuren:
Zwart
Bruin
Grijs
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | 10 |
| Zitdiepteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Zithoogteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaard elektrische functie |
| Hoekverstelling zitkussen | Standaard elektrische functie |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Standaardfunctie |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Standaardfunctie |
| Verstelbare dijsteun | Standaardfunctie |
| Memory | Standaard bestuurder, niet beschikbaar voor passagier |
| Elektrische lendesteunverstelling | Standaard elektrische functie |
| Stoelventilatie | Standaardfunctie |
| Massagefunctie | Standaardfunctie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaardfunctie |
| Stoelverwarming | Optionele functie, buitenste stoelen |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Standaardfunctie |
| Lakkleuren | 3 |
| Velgopties | 1 |
| Velggrootte (voor/achter) |
265/45R21 / 265/45R21 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | 3-zone:LeftFirstRow RightFirstRow Secondrow |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Niet beschikbaar |
| Campingmodus | Niet beschikbaar |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Standaardfunctie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Niet beschikbaar |
| Alarmsysteem | Niet beschikbaar |
| Dashcam | Standaardfunctie |
| Parkeersurveillance | Standaardfunctie |
| Appnaam | BYD |
| Laaddoel wijzigen | No |
| Autolocatie bekijken | No |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | Yes |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | No |
| Laden plannen | No |
| Rijgeschiedenis bekijken | No |
| Claxon/lichten activeren | Yes |