| Model |
|
|---|---|
| Startprijs | Unknown |
| Carrosserietype | Stationwagen |
| wereldpremière | donderdag 4 maart 2021 |
| start leveringen | juli 2021 |
| Modelstatus | In productie |
| WLTP-actieradius | 490-415 km (304-258 mijlen) |
| WLTP-verbruik | 17,08-20,17 kWh/100km (3,6-3,1 mi/kWh ) |
| WLTP-verbruik met laadverlies | 21,0-24,8 kWh/100km (3,0-2,5 mi/kWh ) |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 15,0 kWh/100km(4,1 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 558 km (347 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | 20,5 kWh/100km(3,0 mi/kWh ) |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | 408 km (254 mijlen) |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 22 kWh/100km(2,8 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 380 km (236 mijlen) |
| Topsnelheid | 240 kph (149 mph) |
| Piekvermogen | 360 kW (489,5 hp / 482,8 bhp) (420 kW (571,0 hp / 563,2 bhp) met boost) |
| Elektrisch koppel | nm ( ft-lb) (650 nm (479,7 ft-lb) met boost) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | s (4,1 s met boost) |
| Type aandrijving | AWD |
| Motorconfiguratie | Één motor op vooras en één motor op achteras |
| Motortechnologie | PMSM |
| Type voorrem | Schijfrem met vaste klauw (6 zuigers) / Schijfrem met vaste klauw (6 zuigers) |
| Type achterrem | Schijfrem met vaste klauw (4 zuigers) / Schijfrem met vaste klauw (4 zuigers) |
| Diameter voorremschijf | 360 mm (14,17") / 410 mm (16,14") |
| Diameter achterremschijf | 358 mm (14,09") / 365 mm (14,37") |
| Type voorremschijf | Gietijzer / carbide gecoat |
| Type achterremschijf | Gietijzer / carbide gecoat |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | roll-modus |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | D1 / D2 / D3 |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 2 (Adaptive Air Suspension / Adaptive Air Suspension Offroad Design Package) |
| Type ophanging voor | Dubbele draagarm / Dubbele draagarm |
| Type ophanging achter | Multi-link / Multi-link |
| Type voorveer | Luchtveer / Luchtveer |
| Type achterveer | Luchtveer / Luchtveer |
| Adaptieve demping voor | Standaardfunctie |
| Adaptieve demping achter | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte voor | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte achter | Standaardfunctie |
| Bodemvrijheid | 126 - 176 mm (4,96" - 6,93") / 136 - 186 mm (5,35" - 7,32") |
| Lengte | 4974 mm (195,8") |
| Hoogte | 1409 mm (55,5") |
| Breedte zonder spiegels | 1964 mm (77,3") |
| Breedte met spiegels | 2144 mm (84,4") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,24 / 2,35 m² (25,3 sq ft) |
| Wielbasis | 2904 mm (114,3") |
| Draaicirkel | 11,7 meter (460,6") |
| Ledig gewicht | 2245 kg (4949,4 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 2885 kg (6360,3 lbs) |
| Maximale daklast | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 640 kg (1411,0 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | n.v.t. |
| Bagageruimte | 446 liter (15,8 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 1171 liter (41,4 cu-ft) |
| HMI-type | Schermfocus met beperkte knoppen |
| Head-up display | Optionele functie |
| Spraakbediening | Standaardfunctie |
| Gebarenbediening | Unknown |
| Digitaal instrumentendisplay | No |
| Infotainmentscherm | No |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Optionele functie |
| Ondersteuning voor Android Auto | Optionele functie |
| Kaartprovider | Here |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | Unknown |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Optionele functie |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Standaardfunctie |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Optionele functie |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Standaardfunctie |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Optionele functie |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Optionele functie |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Optionele functie |
| Uitstapwaarschuwing | Niet beschikbaar |
| Frontale botsingswaarschuwing | Optionele functie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Optionele functie |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Optionele functie |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren | — |
| nl Sensors.Processors |
|
| Bruto batterijcapaciteit | 93,4 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 83,7 kWh |
| Kathodematerialen | NMC |
| Nominale spanning | 725 V |
| Batterijgewicht | 324 kg (714,3 lbs) |
| Packconfiguratie | 198s2p |
| Batterijtype | nl Drivetrain.Battery.BatteryType.NMC |
| Batterijchemie | NMC |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 270 kW |
| Laadtijd 0–100% | 51 m 29 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 97,5 kW |
| Laadtijd 10–100% | 48 m 30 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 93,2 kW |
| Laadtijd 10–80% | 18 m 21 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 191,4 kW |
| Laadtijd 10–90% | 29 m 24 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 136,6 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Standaardfunctie |
| Handmatige batterijverwarming | Niet beschikbaar |
| Interieurcategorie | Rijdergericht |
| Interieurkwaliteit | Premium |
| Ontwerp middenconsole | — |
| Interieurontwerp |
Standard Interior
Interieurkleuren:
Zwart
Grijs
Bruin
Rood
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 5, 4) |
| opties voor voorstoelen | 3 (Comfort, Comfortseats with memory, Sportsseats Plus) |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | 8, 10, 14 |
| Zitdiepteverstelling | Standaard elektrische functie / Standaard elektrische functie / Standaard elektrische functie |
| Zithoogteverstelling | Standaard elektrische functie / Standaard elektrische functie / Standaard elektrische functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaard elektrische functie / Standaard elektrische functie / Standaard elektrische functie |
| Hoekverstelling zitkussen | Standaard elektrische functie / Standaard elektrische functie / Standaard elektrische functie |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar / Niet beschikbaar |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar / Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Niet beschikbaar / Standaardfunctie / Standaardfunctie |
| Memory | Onbekend / Onbekend / Standaardfunctie |
| Elektrische lendesteunverstelling | Standaard elektrische functie / Standaard elektrische functie / Standaard elektrische functie |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar / Standaardfunctie |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar / Optionele functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar |
| Stoelverwarming | Optionele functie / Optionele functie, buitenste stoelen |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Standaardfunctie / Standaardfunctie |
| Lakkleuren | 17 |
| Velgopties | 8 |
| Velggrootte (voor/achter) |
225/55R19 / 275/45R19 245/45R20 / 285/40R20 265/35R21 / 305/30R21 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | :LeftFirstRow RightFirstRow SecondRow |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Niet beschikbaar |
| Campingmodus | Niet beschikbaar |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Optionele functie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Standaardfunctie |
| Alarmsysteem | Standaardfunctie |
| Dashcam | Niet beschikbaar |
| Parkeersurveillance | Optionele functie |
| Appnaam | Porsche Connect |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | No |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | No |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | Yes |
| Claxon/lichten activeren | Yes |