| Model |
|
|---|---|
| Startprijs | ~€18,900 (Frankrijk) |
| Carrosserietype | Hatchback |
| wereldpremière | maandag 11 mei 2020 |
| start leveringen | november 2024 |
| Modelstatus | In productie |
| WLTP-actieradius | |
| WLTP-verbruik | |
| WLTP-verbruik met laadverlies | |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | |
| Topsnelheid | 130 kph (81 mph) |
| Piekvermogen | 70 kW (95,2 hp / 93,9 bhp) |
| Elektrisch koppel | 158 nm (116,6 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 12,7 s |
| Type aandrijving | FWD |
| Motorconfiguratie | Één motor vooras |
| Motortechnologie | |
| Type voorrem | Schijfrem met zwevende klauw |
| Type achterrem | Trommelrem |
| Diameter voorremschijf | |
| Diameter achterremschijf | trommelrem |
| Type voorremschijf | Geventileerd gietijzer |
| Type achterremschijf | trommelrem |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | roll-modus |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | ECO / STANDARD / SPORTS |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 (Standard Suspension) |
| Type ophanging voor | MacPherson-veerpoot |
| Type ophanging achter | Torsiebalk |
| Type voorveer | Spoelveer |
| Type achterveer | Spoelveer |
| Adaptieve demping voor | Niet beschikbaar |
| Adaptieve demping achter | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte voor | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte achter | Niet beschikbaar |
| Bodemvrijheid | 140 mm (5,51") |
| Lengte | 3620 mm (142,5") |
| Hoogte | 1577 mm (62,1") |
| Breedte zonder spiegels | 1652 mm (65,0") |
| Breedte met spiegels | mm (") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | Unknown / Unknown |
| Wielbasis | 2400 mm (94,5") |
| Draaicirkel | 9,7 meter (381,9") |
| Ledig gewicht | 1190 kg (2623,5 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 1475 kg (3251,8 lbs) |
| Maximale daklast | |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 285 kg (628,3 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | n.v.t. |
| Bagageruimte | 210 liter (7,4 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 880 liter (31,1 cu-ft) |
| HMI-type | Schermfocus met hendels en knoppen |
| Head-up display | Niet beschikbaar |
| Spraakbediening | Standaardfunctie |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | Yes 8" |
| Infotainmentscherm | Yes 10,1" |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Niet beschikbaar |
| Ondersteuning voor Android Auto | Niet beschikbaar |
| Kaartprovider | Built-in (4G) |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | No |
| Satellietbeeldkaart | Unknown |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Niet beschikbaar |
| Automatisch dimmende koplampen | Niet beschikbaar |
| Bochtverlichting | Niet beschikbaar |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Niet beschikbaar |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Niet beschikbaar |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Niet beschikbaar |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Standaardfunctie |
| Uitstapwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Frontale botsingswaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Standaardfunctie |
| Ultrasoonsensoren | — |
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren | — |
| nl Sensors.Processors |
|
| Bruto batterijcapaciteit | 41,3 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 37,3 kWh |
| Kathodematerialen | LFP |
| Nominale spanning | 320 V |
| Batterijgewicht | — |
| Packconfiguratie | — |
| Batterijtype | — |
| Batterijchemie | LFP |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 48 kW |
| Laadtijd 0–100% | 1 h 43 m 7 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 21,7 kW |
| Laadtijd 10–100% | 1 h 37 m 18 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 20,7 kW |
| Laadtijd 10–80% | 37 m 28 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 41,8 kW |
| Laadtijd 10–90% | 48 m 35 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 36,8 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Niet beschikbaar |
| Handmatige batterijverwarming | Niet beschikbaar |
| Interieurcategorie | Functioneel |
| Interieurkwaliteit | Budget |
| Ontwerp middenconsole | — |
| Interieurontwerp |
Standard Interior
Interieurkleuren:
nl common.color.NotSet
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | N/A |
| Zitdiepteverstelling | Standaardfunctie |
| Zithoogteverstelling | Onbekend |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaardfunctie |
| Hoekverstelling zitkussen | Niet beschikbaar |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Standaardfunctie |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Niet beschikbaar |
| Memory | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Rugleuninghellingsverstelling | Niet beschikbaar |
| Stoelverwarming | Niet beschikbaar |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Standaardfunctie |
| Lakkleuren | 4 |
| Velgopties | 1 |
| Velggrootte (voor/achter) |
165/65R15 / 165/65R15 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | Standard A/C:1 |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Niet beschikbaar |
| Campingmodus | Niet beschikbaar |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Standaardfunctie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Niet beschikbaar |
| Alarmsysteem | Standaardfunctie |
| Dashcam | Niet beschikbaar |
| Parkeersurveillance | Niet beschikbaar |
| Appnaam | Leapmotor |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | No |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | No |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | Yes |
| Claxon/lichten activeren | Yes |