| Model |
|
|---|---|
| Startprijs | ~€49,433 (Canada) |
| Carrosserietype | SUV |
| wereldpremière | vrijdag 19 november 2021 |
| start leveringen | maart 2022 |
| Modelstatus | In productie |
| WLTP-actieradius | 470 km (292 mijlen) |
| WLTP-verbruik | 15,74 kWh/100km(3,9 mi/kWh ) |
| WLTP-verbruik met laadverlies | 18,8 kWh/100km(3,3 mi/kWh ) |
| EPA-actieradius | 236 mijlen (380 km) |
| EPA-verbruik | 3,2 mi/kWh (19,5 kWh/100km) |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 19,5 kWh/100km(3,2 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 379 km (236 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | 21,5 kWh/100km(2,9 mi/kWh ) |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | 344 km (214 mijlen) |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 24 kWh/100km(2,6 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 308 km (191 mijlen) |
| Topsnelheid | 235 kph (146 mph) |
| Piekvermogen | 320 kW (435,1 hp / 429,1 bhp) (360 kW (489,5 hp / 482,8 bhp) met boost) |
| Elektrisch koppel | 700 nm (516,6 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 4,8 s (4,2 s met boost) |
| Type aandrijving | AWD |
| Motorconfiguratie | Één motor op vooras en één motor op achteras |
| Motortechnologie | PMSM |
| Type voorrem | Schijfrem met zwevende klauw (2 zuigers) |
| Type achterrem | Schijfrem met zwevende klauw (1 zuigers) |
| Diameter voorremschijf | 345 mm (13,58") |
| Diameter achterremschijf | 345 mm (13,58") |
| Type voorremschijf | Geventileerd gietijzer |
| Type achterremschijf | Geventileerd gietijzer |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | Hold of Roll |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | 1 / 2 / 3 |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 (Electronic Controlled Suspension) |
| Type ophanging voor | MacPherson-veerpoot |
| Type ophanging achter | Multi-link |
| Type voorveer | Spoelveer |
| Type achterveer | Spoelveer |
| Adaptieve demping voor | Standaardfunctie |
| Adaptieve demping achter | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte voor | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte achter | Niet beschikbaar |
| Bodemvrijheid | 175 mm (6,89") |
| Lengte | 4715 mm (185,6") |
| Hoogte | 1630 mm (64,2") |
| Breedte zonder spiegels | 1910 mm (75,2") |
| Breedte met spiegels | 2165 mm (85,2") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | Unknown / Unknown |
| Wielbasis | 2875 mm (113,2") |
| Draaicirkel | 11,5 meter (452,8") |
| Ledig gewicht | 2235 kg (4927,3 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 2845 kg (6272,1 lbs) |
| Maximale daklast | 100 kg (220,5 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 610 kg (1344,8 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | 1800 kg (3968,3 lbs) |
| Bagageruimte | 503 liter (17,8 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 1678 liter (59,3 cu-ft) |
| HMI-type | Schermfocus met hendels en knoppen |
| Head-up display | Optionele functie |
| Spraakbediening | Standaardfunctie |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | No |
| Infotainmentscherm | No |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Standaardfunctie |
| Ondersteuning voor Android Auto | Standaardfunctie |
| Kaartprovider | HERE |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | Unknown |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Standaardfunctie |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Standaardfunctie |
| Draaibare koplampen | Standaardfunctie |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Standaardfunctie |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Standaardfunctie |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Standaardfunctie |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Standaardfunctie |
| Uitstapwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Frontale botsingswaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Standaardfunctie |
| Ultrasoonsensoren | — |
| Camera's | — |
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren | — |
| nl Sensors.Processors | — |
| Bruto batterijcapaciteit | 77,4 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 74 kWh |
| Kathodematerialen | NMC |
| Nominale spanning | 697 V |
| Batterijgewicht | — |
| Packconfiguratie | 192s2p |
| Batterijtype | Prismatisch |
| Batterijchemie | NMC |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 233 kW |
| Laadtijd 0–100% | 38 m 42 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 114,7 kW |
| Laadtijd 10–100% | 36 m 21 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 109,9 kW |
| Laadtijd 10–80% | 16 m 34 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 187,6 kW |
| Laadtijd 10–90% | 21 m 20 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 166,5 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Standaardfunctie |
| Handmatige batterijverwarming | Niet beschikbaar |
| Interieurcategorie | Rijdergericht |
| Interieurkwaliteit | Premium |
| Ontwerp middenconsole | — |
| Interieurontwerp |
Standard
Interieurkleuren:
Zwart
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | 12 |
| Zitdiepteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Zithoogteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaard elektrische functie |
| Hoekverstelling zitkussen | Standaard elektrische functie |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Standaardfunctie |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Standaardfunctie |
| Memory | Standaard bestuurder, niet beschikbaar voor passagier |
| Elektrische lendesteunverstelling | Onbekend |
| Stoelventilatie | Optionele functie |
| Massagefunctie | Optionele functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaardfunctie |
| Stoelverwarming | Optionele functie, buitenste stoelen |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Standaardfunctie |
| Lakkleuren | 8 |
| Velgopties | 2 |
| Velggrootte (voor/achter) |
265/50R19 / 265/50R19 265/45R20 / 265/45R20 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | 2-zone:LeftFirstRow RightFirstRow |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Niet beschikbaar |
| Campingmodus | Niet beschikbaar |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Standaardfunctie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Standaardfunctie |
| Alarmsysteem | Standaardfunctie |
| Dashcam | Niet beschikbaar |
| Parkeersurveillance | Niet beschikbaar |
| Appnaam | Genesis Connected Services |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | No |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | No |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | Yes |
| Claxon/lichten activeren | Yes |