| Model |
|
|---|---|
| Startprijs | ~€33,690 (Spanje) |
| Carrosserietype | SUV |
| wereldpremière | donderdag 7 oktober 2021 |
| start leveringen | januari 2022 |
| Modelstatus | Gestopt |
| WLTP-actieradius | 440 km (274 mijlen) |
| WLTP-verbruik | 15,52 kWh/100km(4,0 mi/kWh ) |
| WLTP-verbruik met laadverlies | 19,2 kWh/100km(3,2 mi/kWh ) |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 18 kWh/100km(3,5 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 379 km (236 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | 23 kWh/100km(2,7 mi/kWh ) |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | 297 km (185 mijlen) |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 24 kWh/100km(2,6 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 285 km (177 mijlen) |
| Topsnelheid | 175 kph (109 mph) |
| Piekvermogen | 115 kW (156,4 hp / 154,2 bhp) |
| Elektrisch koppel | 280 nm (206,6 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 8,6 s |
| Type aandrijving | RWD |
| Motorconfiguratie | Één motor achteras |
| Motortechnologie | PMSM |
| Type voorrem | Schijfrem met vaste klauw (4 zuigers) |
| Type achterrem | Schijfrem met zwevende klauw (1 zuigers) |
| Diameter voorremschijf | 0 mm (0,00") |
| Diameter achterremschijf | |
| Type voorremschijf | Gietijzer |
| Type achterremschijf | Gietijzer |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | roll-modus |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 (Standard) |
| Type ophanging voor | MacPherson-veerpoot |
| Type ophanging achter | Multi-link |
| Type voorveer | Spoelveer |
| Type achterveer | Spoelveer |
| Adaptieve demping voor | Niet beschikbaar |
| Adaptieve demping achter | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte voor | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte achter | Niet beschikbaar |
| Bodemvrijheid | 161 mm (6,34") |
| Lengte | 4323 mm (170,2") |
| Hoogte | 1649 mm (64,9") |
| Breedte zonder spiegels | 1809 mm (71,2") |
| Breedte met spiegels | mm (") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,27 / Unknown |
| Wielbasis | 2581 mm (101,6") |
| Draaicirkel | 11,2 meter (440,9") |
| Ledig gewicht | 1620 kg (3571,5 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 2070 kg (4563,6 lbs) |
| Maximale daklast | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 450 kg (992,1 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | 500 kg (1102,3 lbs) |
| Bagageruimte | 448 liter (15,8 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 1166 liter (41,2 cu-ft) |
| HMI-type | Schermfocus met hendels en knoppen |
| Head-up display | Niet beschikbaar |
| Spraakbediening | Standaardfunctie |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | Yes 7" |
| Infotainmentscherm | Yes 10,2" |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Standaardfunctie |
| Ondersteuning voor Android Auto | Standaardfunctie |
| Kaartprovider | |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | No |
| Satellietbeeldkaart | No |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Niet beschikbaar |
| Automatisch dimmende koplampen | Niet beschikbaar |
| Bochtverlichting | Niet beschikbaar |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Niet beschikbaar |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Niet beschikbaar |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Optionele functie |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Optionele functie |
| Uitstapwaarschuwing | Niet beschikbaar |
| Frontale botsingswaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Standaardfunctie |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's | — |
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren | n.v.t. |
| nl Sensors.Processors | — |
| Bruto batterijcapaciteit | 72,6 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 68,3 kWh |
| Kathodematerialen | NCM |
| Nominale spanning | — |
| Batterijgewicht | — |
| Packconfiguratie | — |
| Batterijtype | — |
| Batterijchemie | NCM |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 92 kW |
| Laadtijd 0–100% | 1 h 54 m 6 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 35,9 kW |
| Laadtijd 10–100% | 1 h 43 m 52 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 35,5 kW |
| Laadtijd 10–80% | 42 m 42 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 67,2 kW |
| Laadtijd 10–90% | 1 h 0 m 41 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 54,0 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Niet beschikbaar |
| Handmatige batterijverwarming | Standaardfunctie |
| Interieurcategorie | Functioneel |
| Interieurkwaliteit | Standaard |
| Ontwerp middenconsole | Traditionele middenconsole |
| Interieurontwerp |
Black
Interieurkleuren:
Zwart
Black leatherette
Interieurkleuren:
Zwart
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | N/A |
| Zitdiepteverstelling | Standaardfunctie, optioneel elektrisch |
| Zithoogteverstelling | Onbekend |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaardfunctie, optioneel elektrisch |
| Hoekverstelling zitkussen | Niet beschikbaar |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Standaardfunctie |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Niet beschikbaar |
| Memory | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Rugleuninghellingsverstelling | Niet beschikbaar |
| Stoelverwarming | Niet beschikbaar |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Niet beschikbaar |
| Lakkleuren | 5 |
| Velgopties | 1 |
| Velggrootte (voor/achter) |
215/55R17 / 215/55R17 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | 1 zone:Car |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Niet beschikbaar |
| Campingmodus | Niet beschikbaar |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Standaardfunctie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Niet beschikbaar |
| Alarmsysteem | Standaardfunctie |
| Dashcam | Niet beschikbaar |
| Parkeersurveillance | Niet beschikbaar |
| Appnaam | MG iSMART |
| Laaddoel wijzigen | No |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | No |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | No |
| Laden plannen | No |
| Rijgeschiedenis bekijken | No |
| Claxon/lichten activeren | No |