| Model |
|
|---|---|
| Cena początkowa | ~zł188,352 (Niemcy) |
| Typ nadwozia | SUV |
| Premiera światowa | czwartek, 29 czerwca 2023 |
| Początek dostaw | styczeń 2024 |
| Status modelu | W produkcji |
| Zasięg WLTP | 525 km (326 mile) |
| Zużycie WLTP | 15,24 kWh/100km(4,1 mi/kWh ) |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | 17,5-17,4 kWh/100km (3,6-3,6 mi/kWh ) |
| Zasięg EPA | |
| Zużycie EPA | |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | 700 km (435 mile) |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | 16 kWh/100km(3,9 mi/kWh ) |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | 500 km (311 mile) |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 21 kWh/100km(3,0 mi/kWh ) |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 381 km (237 mile) |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 23 kWh/100km(2,7 mi/kWh ) |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 348 km (216 mile) |
| Prędkość maksymalna | 202 km/h (126 mph) |
| Moc szczytowa | 218 kW (296,4 hp / 292,3 bhp) |
| Elektryczny moment obrotowy | 440 nm (324,7 ft-lb) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 6,7 s |
| Rodzaj napędu | RWD |
| Konfiguracja silników | Jednosilnikowa tylna oś |
| Technologia silnika | PMSM |
| Typ przednich hamulców | Tarcza z nieruchomym zaciskiem (4 tłoki) |
| Typ tylnych hamulców | Tarcza z pływającym zaciskiem (1 tłoki) |
| Średnica przedniej tarczy | |
| Średnica tylnej tarczy | |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Wentylowane żeliwo |
| Typ tylnych tarcz | Wentylowane żeliwo |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | Tryb Creep |
| Poziomy Lift-up-regen | Low / Medium / High / XPedal |
| Tryb żeglowania | |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | |
| Liczba opcji zawieszenia | 1 (standard) |
| Typ przedniego zawieszenia | Podwójne wahacze |
| Typ tylnego zawieszenia | Zawieszenie wielowahaczowe |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Niedostępne |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Niedostępne |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Niedostępne |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Niedostępne |
| Prześwit | 160 mm (6,30") |
| Długość | 4753 mm (187,1") |
| Wysokość | 1650 mm (65,0") |
| Szerokość bez lusterek | 1920 mm (75,6") |
| Szerokość z lusterkami | 2175 mm (85,6") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | 0,248 / Unknown |
| Rozstaw osi | 2890 mm (113,8") |
| Promień skrętu | 11 metr (433,1") |
| Masa własna | 2143 kg (4724,5 lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | 2638 kg (5815,8 lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | 495 kg (1091,3 lbs) |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | 1500 kg (3306,9 lbs) |
| Pojemność bagażnika | 571 litr (20,2 cu-ft) |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | 1374 litr (48,5 cu-ft) |
| Typ HMI | Skupienie ekranu z dźwigniami i ograniczoną liczbą przycisków |
| Wyświetlacz head-up | Niedostępne |
| Sterowanie głosowe | Funkcja standardowa |
| Sterowanie gestami | Niedostępne |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | Yes 10,2" |
| Ekran infotainmentu | Yes 14,96" |
| Nawigacja w pojeździe | Funkcja standardowa |
| Obsługa Apple CarPlay | Funkcja standardowa |
| Obsługa Android Auto | Funkcja standardowa |
| Dostawca map | AutoNavi |
| Aktualizacje map online | Yes |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | Yes |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | Yes |
| Mapa satelitarna | No |
| sterowany głosem | Yes |
| prowadzenie głosowe | Yes |
| Reflektory LED matrycowe | Niedostępne |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Niedostępne |
| Światła doświetlające zakręty | Niedostępne |
| Reflektory skrętne | Niedostępne |
| Spryskiwacze reflektorów | Niedostępne |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Funkcja standardowa |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Niedostępne |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o senności | Funkcja standardowa |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Funkcja standardowa |
| Monitorowanie martwego pola | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Funkcja standardowa |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Funkcja standardowa |
| Noktowizja | Niedostępne |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Funkcja standardowa |
| Czujniki ultradźwiękowe |
|
| Kamery |
|
| Czujniki radarowe |
|
| Czujniki LiDAR | Brak danych |
| procesory ADAS | — |
| Pojemność akumulatora brutto | 80,8 kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 80 kWh |
| Materiały katodowe | LFP |
| Napięcie znamionowe | — |
| Masa akumulatora | — |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | 150s1p |
| Rodzaj akumulatora | Cell to Pack |
| Chemia akumulatora | LFP |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | 425 kW |
| Czas ładowania 0-100% | 39 m 27 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 121,7 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 35 m 10 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 122,8 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 15 m 16 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 220,0 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 21 m 21 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 179,8 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Niedostępne |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Funkcja standardowa |
| Kategoria wnętrza | Minimalistyczny |
| Jakość wnętrza | Standardowy |
| Projekt konsoli | Dwupoziomowa konsola środkowa |
| Projekt wnętrza |
Black
Kolory wnętrza:
Czarny
Gray
Kolory wnętrza:
Szary
Biały
|
| Przechowywanie |
|
| Liczba miejsc | 5 |
| Opcje przednich foteli | 1 |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | 6 |
| Regulacja głębokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja wysokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta oparcia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta siedziska | Niedostępne |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Funkcja standardowa |
| Regulowany na długość zagłówek | Niedostępne |
| Regulacja podparcia ud | Niedostępne |
| Pamięć | Funkcja standardowa |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne |
| Wentylacja siedzeń | Funkcja standardowa |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Regulacja kąta oparcia | Funkcja standardowa |
| Ogrzewanie siedzeń | Niedostępne |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne |
| Składane fotele | Funkcja standardowa |
| Kolory lakieru | 5 |
| Opcje felg | 1 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
255/45R20 / 255/45R20 |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 1 |
| Strefy klimatyzacji | 2-zone:LeftFirstRow RightFirstRow |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Funkcja standardowa |
| Tryb dla zwierząt | Niedostępne |
| Tryb kempingowy | Niedostępne |
| Poduszki powietrzne |
|
| Pasy bezpieczeństwa |
|
| Dostęp bezkluczykowy | Niedostępne |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Funkcja standardowa |
| Użyj telefonu jako klucza | Funkcja standardowa |
| System alarmowy | Funkcja standardowa |
| Kamera samochodowa | Niedostępne |
| Nadzór parkowania | Funkcja standardowa |
| Nazwa aplikacji | XPENG |
| Zmień cel ładowania | No |
| Zobacz lokalizację samochodu | Yes |
| Zablokuj/odblokuj samochód | Yes |
| Otwórz/zamknij szyby | Yes |
| Wstępne przygotowanie | Yes |
| Zdalne parkowanie | Yes |
| Harmonogram ładowania | No |
| Zobacz historię jazdy | Yes |
| Aktywuj klakson/światła | Yes |