| Model |
|
|---|---|
| Cena początkowa | ~zł151,157 (Niemcy) |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Premiera światowa | czwartek, 7 kwietnia 2022 |
| Początek dostaw | listopad 2023 |
| Status modelu | W produkcji |
| Zasięg WLTP | 440-420 km (274-261 mile) |
| Zużycie WLTP | 14,09-14,76 kWh/100km (4,4-4,2 mi/kWh ) |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | 16,7-17,4 kWh/100km (3,7-3,6 mi/kWh ) |
| Zasięg EPA | 265 mile (426 km) |
| Zużycie EPA | 4,3 mi/kWh (14,6 kWh/100km) |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | 18,2 kWh/100km(3,4 mi/kWh ) |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | 341 km (212 mile) |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 19,8 kWh/100km(3,1 mi/kWh ) |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 313 km (194 mile) |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 26 kWh/100km(2,4 mi/kWh ) |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 238 km (148 mile) |
| Prędkość maksymalna | 180 km/h (112 mph) |
| Moc szczytowa | 315 kW (428,3 hp / 422,4 bhp) |
| Elektryczny moment obrotowy | 584 nm (431,0 ft-lb) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 3,9 s |
| Rodzaj napędu | RWD |
| Konfiguracja silników | Jednosilnikowa tylna oś |
| Technologia silnika | PMSM |
| Typ przednich hamulców | Tarcza z pływającym zaciskiem (1 tłoki) |
| Typ tylnych hamulców | Tarcza z nieruchomym zaciskiem (1 tłoki) |
| Średnica przedniej tarczy | 350 mm (13,78") |
| Średnica tylnej tarczy | 333 mm (13,11") |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Żeliwne |
| Typ tylnych tarcz | Żeliwne |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | Tryb Creep |
| Poziomy Lift-up-regen | Standard / Strong |
| Tryb żeglowania | |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | |
| Liczba opcji zawieszenia | 1 (MacPherson front / Multilink rear) |
| Typ przedniego zawieszenia | Kolumna MacPhersona |
| Typ tylnego zawieszenia | Zawieszenie wielowahaczowe |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Niedostępne |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Niedostępne |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Niedostępne |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Niedostępne |
| Prześwit | 175 mm (6,89") |
| Długość | 4270 mm (168,1") |
| Wysokość | 1636 mm (64,4") |
| Szerokość bez lusterek | 1822 mm (71,7") |
| Szerokość z lusterkami | 2025 mm (79,7") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | 0,28 / Unknown |
| Rozstaw osi | 2750 mm (108,3") |
| Promień skrętu | 11 metr (433,1") |
| Masa własna | 1788 kg (3941,9 lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | 2213 kg (4878,8 lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | 425 kg (937,0 lbs) |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | 1600 kg (3527,4 lbs) |
| Pojemność bagażnika | 313 litr (11,1 cu-ft) |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | 976 litr (34,5 cu-ft) |
| Typ HMI | Interfejs oparty na ekranie z ograniczoną liczbą przycisków |
| Wyświetlacz head-up | Funkcja standardowa |
| Sterowanie głosowe | Funkcja standardowa |
| Sterowanie gestami | Unknown |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | Yes 10" |
| Ekran infotainmentu | Yes 12,8" |
| Nawigacja w pojeździe | Funkcja standardowa |
| Obsługa Apple CarPlay | Funkcja standardowa |
| Obsługa Android Auto | Niedostępne |
| Dostawca map | TomTom |
| Aktualizacje map online | Yes |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | Yes |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | Yes |
| Mapa satelitarna | Unknown |
| sterowany głosem | Yes |
| prowadzenie głosowe | Yes |
| Reflektory LED matrycowe | Funkcja opcjonalna |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Unknown |
| Światła doświetlające zakręty | Unknown |
| Reflektory skrętne | Niedostępne |
| Spryskiwacze reflektorów | Niedostępne |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Funkcja standardowa |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o senności | Funkcja standardowa |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Funkcja standardowa |
| Monitorowanie martwego pola | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Funkcja standardowa |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Funkcja standardowa |
| Noktowizja | Niedostępne |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Funkcja standardowa |
| Czujniki ultradźwiękowe |
|
| Kamery |
|
| Czujniki radarowe |
|
| Czujniki LiDAR | — |
| pl Sensors.Processors | — |
| Pojemność akumulatora brutto | 66 kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 62 kWh |
| Materiały katodowe | NMC |
| Napięcie znamionowe | 399 V |
| Masa akumulatora | — |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | 107s1p |
| Rodzaj akumulatora | Prismatic |
| Chemia akumulatora | NMC |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | 150 kW |
| Czas ładowania 0-100% | 1 h 21 m 24 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 45,7 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 1 h 16 m 57 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 43,5 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 30 m 33 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 85,2 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 48 m 23 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 61,5 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Funkcja standardowa |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Funkcja standardowa |
| Kategoria wnętrza | Minimalistyczny |
| Jakość wnętrza | Standardowy |
| Projekt konsoli | — |
| Projekt wnętrza |
Standard
Kolory wnętrza:
Czarny
|
| Przechowywanie |
|
| Liczba miejsc | 5 |
| Opcje przednich foteli | 1 |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | 2 |
| Regulacja głębokości siedzenia | Funkcja standardowa |
| Regulacja wysokości siedzenia | Funkcja standardowa |
| Regulacja kąta oparcia | Funkcja standardowa |
| Regulacja kąta siedziska | Funkcja standardowa |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Niedostępne |
| Regulowany na długość zagłówek | Niedostępne |
| Regulacja podparcia ud | Funkcja standardowa |
| Pamięć | Niedostępne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Standardowa funkcja elektryczna |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Regulacja kąta oparcia | Nieznany |
| Ogrzewanie siedzeń | Standardowa funkcja, fotele zewnętrzne |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne |
| Składane fotele | Funkcja standardowa |
| Kolory lakieru | 6 |
| Opcje felg | 1 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
245/40R19 / 245/40R19 |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 2 (1-zone climate control, 2-zone climate control) |
| Strefy klimatyzacji | 1-zone climate control:Car/2-zone climate control:FrontRight FrontLeft |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Funkcja standardowa |
| Tryb dla zwierząt | Funkcja standardowa |
| Tryb kempingowy | Niedostępne |
| Poduszki powietrzne |
|
| Pasy bezpieczeństwa |
|
| Dostęp bezkluczykowy | Funkcja standardowa |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Funkcja standardowa |
| Użyj telefonu jako klucza | Funkcja standardowa |
| System alarmowy | Funkcja standardowa |
| Kamera samochodowa | Niedostępne |
| Nadzór parkowania | Niedostępne |
| Nazwa aplikacji | Hello smart |
| Zmień cel ładowania | Yes |
| Zobacz lokalizację samochodu | Yes |
| Zablokuj/odblokuj samochód | Yes |
| Otwórz/zamknij szyby | No |
| Wstępne przygotowanie | Yes |
| Zdalne parkowanie | No |
| Harmonogram ładowania | Yes |
| Zobacz historię jazdy | Yes |
| Aktywuj klakson/światła | Yes |