| Model | YangWang U7 EV 5-seat Luxury MY2025 MY2026 |
|---|---|
| Cena początkowa | ~zł368,480 (Chiny) |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Premiera światowa | czwartek, 25 kwietnia 2024 |
| Początek dostaw | czerwiec 2025 |
| Status modelu | W produkcji |
| Zasięg WLTP | |
| Zużycie WLTP | |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | |
| Zasięg EPA | |
| Zużycie EPA | |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | 800 km (497 mile) |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | |
| Prędkość maksymalna | 270 km/h (168 mph) |
| Moc szczytowa | 960 kW (1305,2 hp / 1287,4 bhp) |
| Elektryczny moment obrotowy | 1680 nm (1239,8 ft-lb) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 3,5 s |
| Rodzaj napędu | AWD |
| Konfiguracja silników | Dwa silniki na przedniej i tylnej osi |
| Technologia silnika | |
| Typ przednich hamulców | Tarcza z nieruchomym zaciskiem (6 tłoki) |
| Typ tylnych hamulców | Tarcza z nieruchomym zaciskiem (6 tłoki) |
| Średnica przedniej tarczy | 390 mm (15,35") |
| Średnica tylnej tarczy | 390 mm (15,35") |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Ceramiczne |
| Typ tylnych tarcz | Ceramiczne |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | Tryb Hold |
| Poziomy Lift-up-regen | High / Low |
| Tryb żeglowania | |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | |
| Liczba opcji zawieszenia | 1 () |
| Typ przedniego zawieszenia | Podwójne wahacze |
| Typ tylnego zawieszenia | Zawieszenie wielowahaczowe |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Funkcja standardowa |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Funkcja standardowa |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Funkcja standardowa |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Funkcja standardowa |
| Prześwit | 120 mm (4,72") |
| Długość | 5265 mm (207,3") |
| Wysokość | 1517 mm (59,7") |
| Szerokość bez lusterek | 1998 mm (78,7") |
| Szerokość z lusterkami | 2180 mm (85,8") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | 0,4 / Unknown |
| Rozstaw osi | 3160 mm (124,4") |
| Promień skrętu | 9,7 metr (381,9") |
| Masa własna | 3095 kg (6823,3 lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | 2625 kg (5787,1 lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | -470 kg (-1036,2 lbs) |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | Brak danych |
| Pojemność bagażnika | 200 litr (7,1 cu-ft) |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | |
| Typ HMI | |
| Wyświetlacz head-up | Niedostępne |
| Sterowanie głosowe | Unknown |
| Sterowanie gestami | Niedostępne |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | Yes 10" |
| Ekran infotainmentu | Yes 11" |
| Nawigacja w pojeździe | Funkcja standardowa |
| Obsługa Apple CarPlay | Funkcja standardowa |
| Obsługa Android Auto | Funkcja standardowa |
| Dostawca map | |
| Aktualizacje map online | Unknown |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | Unknown |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | Unknown |
| Mapa satelitarna | Unknown |
| sterowany głosem | Unknown |
| prowadzenie głosowe | Unknown |
| Reflektory LED matrycowe | Niedostępne |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Niedostępne |
| Światła doświetlające zakręty | Niedostępne |
| Reflektory skrętne | Niedostępne |
| Spryskiwacze reflektorów | Niedostępne |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Funkcja standardowa |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Unknown |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Unknown |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Unknown |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Unknown |
| Ostrzeżenie o senności | Unknown |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Unknown |
| Monitorowanie martwego pola | Unknown |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Unknown |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Unknown |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Funkcja standardowa |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Funkcja standardowa |
| Noktowizja | Niedostępne |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Funkcja standardowa |
| Czujniki ultradźwiękowe | — |
| Kamery | — |
| Czujniki radarowe | — |
| Czujniki LiDAR | — |
| pl Sensors.Processors | — |
| Pojemność akumulatora brutto | 135,5 kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 129 kWh |
| Materiały katodowe | LFP |
| Napięcie znamionowe | 800 V |
| Masa akumulatora | 903 kg (1990,8 lbs) |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | — |
| Rodzaj akumulatora | Prismatic |
| Chemia akumulatora | LFP |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | 500 kW |
| Czas ładowania 0-100% | 44 m 8 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 175,3 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 40 m 27 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 172,2 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 15 m 0 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 360,9 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 19 m 56 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 310,4 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Unknown |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Unknown |
| Kategoria wnętrza | — |
| Jakość wnętrza | pl Interior.Quality.NotSet |
| Projekt konsoli | — |
| Projekt wnętrza | |
| Przechowywanie | Brak danych |
| Liczba miejsc | 2 |
| Opcje przednich foteli | 1 |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | 6 |
| Regulacja głębokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja wysokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta oparcia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta siedziska | Niedostępne |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Niedostępne |
| Regulowany na długość zagłówek | Niedostępne |
| Regulacja podparcia ud | Niedostępne |
| Pamięć | Nieznany |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Regulacja kąta oparcia | Unknown |
| Ogrzewanie siedzeń | Unknown |
| Wentylacja siedzeń | Unknown |
| Funkcja masażu | Unknown |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Unknown |
| Składane fotele | Unknown |
| Kolory lakieru | 5 |
| Opcje felg | 1 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
275/35R21 / 325/30R21 |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 1 |
| Strefy klimatyzacji | :Car |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Unknown |
| Tryb dla zwierząt | Niedostępne |
| Tryb kempingowy | Niedostępne |
| Poduszki powietrzne | Brak danych |
| Pasy bezpieczeństwa |
|
| Dostęp bezkluczykowy | Funkcja standardowa |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Funkcja standardowa |
| Użyj telefonu jako klucza | Unknown |
| System alarmowy | Unknown |
| Kamera samochodowa | Unknown |
| Nadzór parkowania | Unknown |
| Nazwa aplikacji | |
| Zmień cel ładowania | Unknown |
| Zobacz lokalizację samochodu | Unknown |
| Zablokuj/odblokuj samochód | Unknown |
| Otwórz/zamknij szyby | Unknown |
| Wstępne przygotowanie | Unknown |
| Zdalne parkowanie | Unknown |
| Harmonogram ładowania | Unknown |
| Zobacz historię jazdy | Unknown |
| Aktywuj klakson/światła | Unknown |