| Model | |
|---|---|
| Cena początkowa | ~zł192,931 (Kanada) |
| Typ nadwozia | SUV |
| Premiera światowa | środa, 20 kwietnia 2022 |
| Początek dostaw | grudzień 2022 |
| Status modelu | W produkcji |
| Zasięg WLTP | 440-395 km (274-246 mile) |
| Zużycie WLTP | 14,55-16,20 kWh/100km (4,3-3,8 mi/kWh ) |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | 16,8-18,6 kWh/100km (3,7-3,3 mi/kWh ) |
| Zasięg EPA | 196 mile (315 km) |
| Zużycie EPA | 3,1 mi/kWh (20,3 kWh/100km) |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | 15,5 kWh/100km(4,0 mi/kWh ) |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | 413 km (257 mile) |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 21,5 kWh/100km(2,9 mi/kWh ) |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 298 km (185 mile) |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 23 kWh/100km(2,7 mi/kWh ) |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 278 km (173 mile) |
| Prędkość maksymalna | 160 km/h (99 mph) |
| Moc szczytowa | 230 kW (312,7 hp / 308,4 bhp) |
| Elektryczny moment obrotowy | 435 nm (321,0 ft-lb) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 5,3 s |
| Rodzaj napędu | AWD |
| Konfiguracja silników | Jeden silnik na przedniej osi i jeden silnik na tylnej osi |
| Technologia silnika | PMSM |
| Typ przednich hamulców | Tarcza z nieruchomym zaciskiem (2 tłoki) |
| Typ tylnych hamulców | Tarcza z pływającym zaciskiem (1 tłoki) |
| Średnica przedniej tarczy | 328 mm (12,91") |
| Średnica tylnej tarczy | 317 mm (12,48") |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Wentylowane żeliwo |
| Typ tylnych tarcz | Wentylowane żeliwo |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | Tryb Roll |
| Poziomy Lift-up-regen | Low, / Medium / High / Max |
| Tryb żeglowania | |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | |
| Liczba opcji zawieszenia | 1 (Standard) |
| Typ przedniego zawieszenia | Kolumna MacPhersona |
| Typ tylnego zawieszenia | Podwójne wahacze |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Niedostępne |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Niedostępne |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Niedostępne |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Niedostępne |
| Prześwit | 200 mm (7,87") |
| Długość | 4805 mm (189,2") |
| Wysokość | 1635 mm (64,4") |
| Szerokość bez lusterek | 1895 mm (74,6") |
| Szerokość z lusterkami | mm (") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | 0,293 / Unknown |
| Rozstaw osi | 2850 mm (112,2") |
| Promień skrętu | 11,2 metr (440,9") |
| Masa własna | 2110 kg (4651,7 lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | 2645 kg (5831,2 lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | 535 kg (1179,5 lbs) |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | 750 kg (1653,5 lbs) |
| Pojemność bagażnika | 522 litr (18,4 cu-ft) |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | (1451 litr / 51,2 cu-ft ze złożonym trzecim rzędem) |
| Typ HMI | Skupienie ekranu z dźwigniami i przyciskami |
| Wyświetlacz head-up | Funkcja opcjonalna |
| Sterowanie głosowe | Funkcja standardowa |
| Sterowanie gestami | Niedostępne |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | Yes 7" |
| Ekran infotainmentu | Yes 14" |
| Nawigacja w pojeździe | Funkcja standardowa |
| Obsługa Apple CarPlay | Funkcja standardowa |
| Obsługa Android Auto | Funkcja standardowa |
| Dostawca map | HERE |
| Aktualizacje map online | Yes |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | Yes |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | No |
| Mapa satelitarna | No |
| sterowany głosem | No |
| prowadzenie głosowe | Yes |
| Reflektory LED matrycowe | Funkcja opcjonalna |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Funkcja standardowa |
| Światła doświetlające zakręty | Unknown |
| Reflektory skrętne | Niedostępne |
| Spryskiwacze reflektorów | Funkcja standardowa |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Funkcja standardowa |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o senności | Funkcja standardowa |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Funkcja standardowa |
| Monitorowanie martwego pola | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Funkcja standardowa |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Funkcja standardowa |
| Noktowizja | Niedostępne |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Funkcja standardowa |
| Czujniki ultradźwiękowe |
|
| Kamery |
|
| Czujniki radarowe |
|
| Czujniki LiDAR | Brak danych |
| procesory ADAS | — |
| Pojemność akumulatora brutto | 71,4 kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 64 kWh |
| Materiały katodowe | NCM |
| Napięcie znamionowe | 355,2 V |
| Masa akumulatora | 429 kg (945,8 lbs) |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | 96s1p |
| Rodzaj akumulatora | Cell to Pack |
| Chemia akumulatora | NCM |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | 147 kW |
| Czas ładowania 0-100% | 1 h 23 m 39 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 45,9 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 1 h 18 m 40 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 43,9 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 38 m 27 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 69,9 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 51 m 27 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 59,7 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Funkcja standardowa |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Niedostępne |
| Kategoria wnętrza | Skoncentrowany na kierowcy |
| Jakość wnętrza | Wysoka jakość |
| Projekt konsoli | Dwupoziomowa konsola środkowa |
| Projekt wnętrza |
Greyscale fabric upholstery
Kolory wnętrza:
Ciemnoszary
Kolory siedzeń: 1
Kolory podsufitki: 1
Greyscale Ultrasuede
Kolory wnętrza:
Ciemnoszary
Kolory siedzeń: 1
Kolory podsufitki: 1
Hazel Ultrasuede
Kolory wnętrza:
Brązowy
Czarny
Kolory siedzeń: 1
Kolory podsufitki: 1
Orage Ultrasuede
Kolory wnętrza:
Niebieski
Czarny
Jasnoszary
Kolory siedzeń: 1
Kolory podsufitki: 1
|
| Przechowywanie |
|
| Liczba miejsc | 5 |
| Opcje przednich foteli | 1 |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | N/A |
| Regulacja głębokości siedzenia | Standardowa funkcja, opcjonalnie elektryczna |
| Regulacja wysokości siedzenia | Standardowa funkcja, opcjonalnie elektryczna |
| Regulacja kąta oparcia | Standardowa funkcja, opcjonalnie elektryczna |
| Regulacja kąta siedziska | Opcjonalna funkcja elektryczna |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Funkcja standardowa |
| Regulowany na długość zagłówek | Niedostępne |
| Regulacja podparcia ud | Niedostępne |
| Pamięć | Nieznany |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne |
| Wentylacja siedzeń | Funkcja opcjonalna |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Regulacja kąta oparcia | Funkcja standardowa |
| Ogrzewanie siedzeń | Opcjonalna funkcja, fotele zewnętrzne |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne |
| Składane fotele | Funkcja standardowa |
| Kolory lakieru | 9 |
| Opcje felg | 2 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
235/60R18 / 255/55R18 235/50R20 / 255/45R20 |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 1 |
| Strefy klimatyzacji | 2-zone:LeftFirstRow RightFirstRow |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Funkcja standardowa |
| Tryb dla zwierząt | Niedostępne |
| Tryb kempingowy | Niedostępne |
| Poduszki powietrzne |
|
| Pasy bezpieczeństwa |
|
| Dostęp bezkluczykowy | Funkcja standardowa |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Funkcja standardowa |
| Użyj telefonu jako klucza | Funkcja opcjonalna |
| System alarmowy | Funkcja standardowa |
| Kamera samochodowa | Niedostępne |
| Nadzór parkowania | Niedostępne |
| Nazwa aplikacji | Lexus Link |
| Zmień cel ładowania | No |
| Zobacz lokalizację samochodu | No |
| Zablokuj/odblokuj samochód | Yes |
| Otwórz/zamknij szyby | No |
| Wstępne przygotowanie | Yes |
| Zdalne parkowanie | Yes |
| Harmonogram ładowania | Yes |
| Zobacz historię jazdy | No |
| Aktywuj klakson/światła | Yes |