| Model | |
|---|---|
| Cena początkowa | ~zł140,364 (Norwegia) |
| Typ nadwozia | SUV |
| Premiera światowa | niedziela, 20 października 2024 |
| Początek dostaw | październik 2025 |
| Status modelu | W produkcji |
| Zasięg WLTP | 445 km (277 mile) |
| Zużycie WLTP | 15,06 kWh/100km(4,1 mi/kWh ) |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | 17,5 kWh/100km(3,6 mi/kWh ) |
| Zasięg EPA | |
| Zużycie EPA | |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | 17 kWh/100km(3,7 mi/kWh ) |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | 394 km (245 mile) |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 22 kWh/100km(2,8 mi/kWh ) |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 305 km (190 mile) |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 23 kWh/100km(2,7 mi/kWh ) |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 291 km (181 mile) |
| Prędkość maksymalna | 180 km/h (112 mph) |
| Moc szczytowa | 320 kW (435,1 hp / 429,1 bhp) |
| Elektryczny moment obrotowy | 502 nm (370,5 ft-lb) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 5,5 s |
| Rodzaj napędu | AWD |
| Konfiguracja silników | Jeden silnik na przedniej osi i jeden silnik na tylnej osi |
| Technologia silnika | PMSM |
| Typ przednich hamulców | Tarcza z pływającym zaciskiem (2 tłoki) |
| Typ tylnych hamulców | Tarcza z pływającym zaciskiem (1 tłoki) |
| Średnica przedniej tarczy | 324 mm (12,76") |
| Średnica tylnej tarczy | 326 mm (12,83") |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Wentylowane żeliwo |
| Typ tylnych tarcz | Żeliwne |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | Tryb Roll |
| Poziomy Lift-up-regen | Tylko jeden poziom |
| Tryb żeglowania | |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | |
| Liczba opcji zawieszenia | 1 (standard) |
| Typ przedniego zawieszenia | Kolumna MacPhersona |
| Typ tylnego zawieszenia | Zawieszenie wielowahaczowe |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Niedostępne |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Niedostępne |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Niedostępne |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Niedostępne |
| Prześwit | 169 mm (6,65") |
| Długość | 4598 mm (181,0") |
| Wysokość | 1600 mm (63,0") |
| Szerokość bez lusterek | 1900 mm (74,8") |
| Szerokość z lusterkami | 2130 mm (83,9") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | 0,25 / Unknown |
| Rozstaw osi | 2880 mm (113,4") |
| Promień skrętu | 11,6 metr (456,7") |
| Masa własna | 2040 kg (4497,4 lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | 2470 kg (5445,4 lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | 430 kg (948,0 lbs) |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | 1600 kg (3527,4 lbs) |
| Pojemność bagażnika | 448 litr (15,8 cu-ft) |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | |
| Typ HMI | Skupienie ekranu z dźwigniami i ograniczoną liczbą przycisków |
| Wyświetlacz head-up | Funkcja standardowa |
| Sterowanie głosowe | Funkcja standardowa |
| Sterowanie gestami | Niedostępne |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | No |
| Ekran infotainmentu | Yes 15,4" |
| Nawigacja w pojeździe | Funkcja standardowa |
| Obsługa Apple CarPlay | Funkcja standardowa |
| Obsługa Android Auto | Funkcja standardowa |
| Dostawca map | HERE |
| Aktualizacje map online | Yes |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | Yes |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | No |
| Mapa satelitarna | Unknown |
| sterowany głosem | Yes |
| prowadzenie głosowe | Yes |
| Reflektory LED matrycowe | Niedostępne |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Funkcja standardowa |
| Światła doświetlające zakręty | Niedostępne |
| Reflektory skrętne | Niedostępne |
| Spryskiwacze reflektorów | Niedostępne |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Funkcja standardowa |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Niedostępne |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Niedostępne |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o senności | Funkcja standardowa |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Funkcja standardowa |
| Monitorowanie martwego pola | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Funkcja standardowa |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Funkcja standardowa |
| Noktowizja | Niedostępne |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Funkcja standardowa |
| Czujniki ultradźwiękowe |
|
| Kamery |
|
| Czujniki radarowe |
|
| Czujniki LiDAR | Brak danych |
| procesory ADAS | — |
| Pojemność akumulatora brutto | 68,8 kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 67 kWh |
| Materiały katodowe | LFP |
| Napięcie znamionowe | 379 V |
| Masa akumulatora | — |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | — |
| Rodzaj akumulatora | Cell to Pack |
| Chemia akumulatora | LFP |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | 200 kW |
| Czas ładowania 0-100% | 1 h 39 m 32 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 40,4 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 1 h 33 m 56 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 38,5 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 26 m 54 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 104,6 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 38 m 57 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 82,6 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Niedostępne |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Niedostępne |
| Kategoria wnętrza | Funkcjonalny |
| Jakość wnętrza | Standardowy |
| Projekt konsoli | Dwupoziomowa konsola środkowa |
| Projekt wnętrza |
Black
Kolory wnętrza:
Czarny
Kolory siedzeń: 1
Kolory podsufitki: 1
Orange
Kolory wnętrza:
Czarny
Pomarańczowy
Kolory siedzeń: 1
Kolory podsufitki: 1
|
| Przechowywanie |
|
| Liczba miejsc | 5 |
| Opcje przednich foteli | 1 |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | 4 |
| Regulacja głębokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja wysokości siedzenia | Standardowy elektryczny fotel kierowcy, fotel pasażera niedostępny |
| Regulacja kąta oparcia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta siedziska | Niedostępne |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Funkcja standardowa |
| Regulowany na długość zagłówek | Niedostępne |
| Regulacja podparcia ud | Niedostępne |
| Pamięć | Funkcja standardowa |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Standardowy elektryczny fotel kierowcy, fotel pasażera niedostępny |
| Wentylacja siedzeń | Nieznany |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Regulacja kąta oparcia | Niedostępne |
| Ogrzewanie siedzeń | Niedostępne |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne |
| Składane fotele | Funkcja standardowa |
| Kolory lakieru | 5 |
| Opcje felg | 1 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
245/45R20 / 245/45R20 |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 1 |
| Strefy klimatyzacji | 1:Car |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Funkcja standardowa |
| Tryb dla zwierząt | Niedostępne |
| Tryb kempingowy | Niedostępne |
| Poduszki powietrzne |
|
| Pasy bezpieczeństwa |
|
| Dostęp bezkluczykowy | Funkcja standardowa |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Funkcja standardowa |
| Użyj telefonu jako klucza | Funkcja standardowa |
| System alarmowy | Funkcja standardowa |
| Kamera samochodowa | Funkcja standardowa |
| Nadzór parkowania | Funkcja standardowa |
| Nazwa aplikacji | Deepal |
| Zmień cel ładowania | Yes |
| Zobacz lokalizację samochodu | No |
| Zablokuj/odblokuj samochód | Yes |
| Otwórz/zamknij szyby | Yes |
| Wstępne przygotowanie | Yes |
| Zdalne parkowanie | No |
| Harmonogram ładowania | Yes |
| Zobacz historię jazdy | No |
| Aktywuj klakson/światła | Yes |