| Model | |
|---|---|
| Startpris | kr389,900 |
| Karosseritype | SUV |
| Verdenspremiere | søndag 20. oktober 2024 |
| Leveringsstart | oktober 2025 |
| Modellstatus | I produksjon |
| WLTP-rekkevidde | 445 km (277 mi) |
| WLTP-forbruk | 15,06 kWh/100km(4,1 mi/kWh ) |
| WLTP-forbruk med ladetap | 17,5 kWh/100km(3,6 mi/kWh ) |
| EPA-rekkevidde | |
| EPA-forbruk | |
| Basic trim CLTC-rekkevidde | |
| 90km/t/56mph forbruk under perfekte forhold | 17 kWh/100km(3,7 mi/kWh ) |
| 90 km/t / 56 mph under ideelle forhold | 394 km (245 mi) |
| 70mph/112km/t forbruk under perfekte forhold | 22 kWh/100km(2,8 mi/kWh ) |
| 70 mph / 112 km/t under ideelle forhold | 305 km (190 mi) |
| 120km/t/75mph forbruk under perfekte forhold | 23 kWh/100km(2,7 mi/kWh ) |
| 120 km/t / 75 mph under ideelle forhold | 291 km (181 mi) |
| Toppfart | 180 km/t (112 mph) |
| Toppeffekt | 320 kW (435,1 hk / 429,1 bhp) |
| Elektrisk dreiemoment | 502 nm (370,5 ft-lb) |
| 0–100 km/t (0–62 mph) | 5,5 s |
| Drivtype | AWD |
| Motorkonfigurasjon | En motor på frontaksel og en motor på bakaksel |
| Motorteknologi | PMSM |
| Forbremsetype | Flytende kaliper-skive (2 stempler) |
| Bakbremsetype | Flytende kaliper-skive (1 stempler) |
| Framskivediameter | 324 mm (12,76") |
| Bakskivediameter | 326 mm (12,83") |
| Front skivetype | Ventilert støpejern |
| Bakskivetype | Støpejern |
| Blendede bremser (regenerering via bremsepedal) | |
| Lift-up-regenerering (énpedalkjøring) | |
| Lift-up-regenereringsmodus(er) | Roll-modus |
| Lift-up-regenereringsnivåer | Kun ett nivå |
| Frirulling | |
| Adaptiv regenerering ved frirulling | |
| Antall fjæringsalternativer | 1 (standard) |
| Fjæringstype foran | MacPherson-hjuloppheng |
| Fjæringstype bak | Multilenkeoppheng |
| Fjærtype foran | Spiralfjær |
| Fjærtype bak | Spiralfjær |
| Adaptiv demping foran | Ikke tilgjengelig |
| Adaptiv demping bak | Ikke tilgjengelig |
| Justerbar høyde foran | Ikke tilgjengelig |
| Justerbar høyde bak | Ikke tilgjengelig |
| Bakkeklaring | 169 mm (6,65") |
| Lengde | 4598 mm (181,0") |
| Høyde | 1600 mm (63,0") |
| Bredde uten speil | 1900 mm (74,8") |
| Bredde med speil | 2130 mm (83,9") |
| Luftmotstandskoeffisient / Frontareal | 0,25 / Unknown |
| Akselavstand | 2880 mm (113,4") |
| Svingradius | 11,6 meter (456,7") |
| Egenvekt | 2040 kg (4497,4 lbs) |
| Maks tillatt totalvekt (GVWR) | 2470 kg (5445,4 lbs) |
| Maks taklast | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maks last inkludert førervekt | 430 kg (948,0 lbs) |
| Maks tilhengervekt med brems | 1600 kg (3527,4 lbs) |
| Bagasjekapasitet | 448 liter (15,8 ft³) |
| Bagasjekapasitet med alle bakseter slått ned | |
| HMI-type | Skjermfokus med spaker og begrensede knapper |
| Head-up display | Standard funksjon |
| Stemmestyring | Standard funksjon |
| Gestkontroll | Ikke tilgjengelig |
| Digitalt førerdisplay | No |
| Infotainmentskjerm | Yes 15,4" |
| Innebygd navigasjon | Standard funksjon |
| Apple CarPlay-støtte | Standard funksjon |
| Støtte for Android Auto | Standard funksjon |
| Kartleverandør | HERE |
| Online kartoppdateringer | Yes |
| Trafikk i sanntid | Yes |
| Ruteplanlegging med ladeplanlegging | No |
| Satellittkart | Unknown |
| stemmestyrt | Yes |
| stemmeveiledning | Yes |
| LED Matrix-frontlykter | Ikke tilgjengelig |
| Autodempende frontlykter | Standard funksjon |
| Kurvelys | Ikke tilgjengelig |
| Svingbare frontlykter | Ikke tilgjengelig |
| Frontlyktspylere | Ikke tilgjengelig |
| ABS (blokkeringsfrie bremser) | Standard funksjon |
| Automatisk nødbrems | Standard funksjon |
| Automatisk nødstyring | Ikke tilgjengelig |
| Varsling for kryssende trafikk (CTA) | Ikke tilgjengelig |
| Varsling for kryssende trafikk bak (RCTA) | Standard funksjon |
| Trøtthetsvarsling | Standard funksjon |
| ESP/ESC (elektronisk stabilitetskontroll) | Standard funksjon |
| Blindsoneovervåking | Standard funksjon |
| Utstigningsvarsel | Standard funksjon |
| Kollisjonsvarsling | Standard funksjon |
| Filskiftevarsling | Standard funksjon |
| Filholderassistent | Standard funksjon |
| Nattkamera | Ikke tilgjengelig |
| Midtføringsassistent (LCA) / Autosteer | Standard funksjon |
| Ultralydsensorer |
|
| Kameraer |
|
| Radarsensorer |
|
| LiDAR-sensorer | Ikke tilgjengelig |
| ADAS-prosessorer | — |
| Bruttobatterikapasitet | 68,8 kWh |
| Netto batterikapasitet | 67 kWh |
| Katodematerialer | LFP |
| Nominell spenning | 379 V |
| Batterivekt | — |
| Pakkekonfigurasjon | — |
| Batteritype | Celle til pakke |
| Batterikjemi | LFP |
| Ladekurve (klikk for full størrelse) |
|
| Maks DC-lading | 200 kW |
| Ladetid 0 - 100% | 1 h 39 m 32 s |
| Gjennomsnittlig ladehastighet 0-100% | 40,4 kW |
| Ladetid 10-100% | 1 h 33 m 56 s |
| Gjennomsnittlig ladehastighet 10-100% | 38,5 kW |
| Ladetid 10-80% | 26 m 54 s |
| Gjennomsnittlig ladehastighet 10-80% | 104,6 kW |
| Ladetid 10-90% | 38 m 57 s |
| Gjennomsnittlig ladehastighet 10-90% | 82,6 kW |
| Batteriforvarming ved navigasjon til lader | Ikke tilgjengelig |
| Manuell batterioppvarming | Ikke tilgjengelig |
| Interiørkategori | Funksjonell |
| Interiørkvalitet | Standard |
| Konsollutforming | Todelt midtkonsoll |
| Interiørdesign |
Black
Interiørfarger:
Svart
Setefarger: 1
Taktrekkfarger: 1
Orange
Interiørfarger:
Svart
Oransje
Setefarger: 1
Taktrekkfarger: 1
|
| Oppbevaring |
|
| Antall seter | 5 |
| tilvalg for forseter | 1 |
| Antall justeringsmåter (inkl. alternativer) | 4 |
| Justering av setedybde | Standard elektrisk funksjon |
| Justering av setehøyde | Standard elektrisk fører, ikke tilgjengelig passasjer |
| Justering av ryggvinkel | Standard elektrisk funksjon |
| Justering av sitteputevinkel | Ikke tilgjengelig |
| Høydejusterbar hodestøtte | Standard funksjon |
| Lengdejusterbar hodestøtte | Ikke tilgjengelig |
| Justerbar lårstøtte | Ikke tilgjengelig |
| Seteminne | Standard funksjon |
| Elektrisk korsryggstøtte | Standard elektrisk fører, ikke tilgjengelig passasjer |
| Seteventilasjon | Ukjent |
| Massasjefunksjon | Ikke tilgjengelig |
| Justering av ryggvinkel | Ikke tilgjengelig |
| Varmeseter | Ikke tilgjengelig |
| Seteventilasjon | Ikke tilgjengelig |
| Massasjefunksjon | Ikke tilgjengelig |
| Elektrisk korsryggstøtte | Ikke tilgjengelig |
| Fellbare seter | Standard funksjon |
| Lakksfarger | 5 |
| Felgalternativer | 1 |
| Felgstørrelse (foran/bak) |
245/45R20 / 245/45R20 |
| Tilgjengelige klimaanleggssystemer | 1 |
| Klimasoner | 1:Car |
| forvarming | Standard funksjon |
| Dyremodus | Ikke tilgjengelig |
| Campingmodus | Ikke tilgjengelig |
| Airbager |
|
| Setebelter |
|
| Nøkkelfri adgang | Standard funksjon |
| Nøkkelfri start | Standard funksjon |
| Bruk mobil som nøkkel | Standard funksjon |
| Alarmsystem | Standard funksjon |
| Dashbordkamera | Standard funksjon |
| Parkeringsovervåking | Standard funksjon |
| Appnavn | Deepal |
| Endre lademål | Yes |
| Se bilens plassering | No |
| Lås/lås opp bil | Yes |
| Åpne/lukke vinduer | Yes |
| Start/stopp forvarming | Yes |
| Fjernparkering | No |
| Planlegg lading | Yes |
| Se kjørehistorikk | No |
| Aktiver horn/lys | Yes |