| Model |
|
|---|---|
| Cena początkowa | ~zł228,480 (Chiny) |
| Typ nadwozia | SUV coupé |
| Premiera światowa | sobota, 28 grudnia 2019 |
| Początek dostaw | wrzesień 2020 |
| Status modelu | Wycofany |
| Zasięg WLTP | |
| Zużycie WLTP | |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | |
| Zasięg EPA | |
| Zużycie EPA | |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | 510 km (317 mile) |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | |
| Prędkość maksymalna | 200 km/h (124 mph) |
| Moc szczytowa | 400 kW (543,8 hp / 536,4 bhp) |
| Elektryczny moment obrotowy | 725 nm (535,0 ft-lb) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 4,5 s |
| Rodzaj napędu | AWD |
| Konfiguracja silników | Dwa silniki na przedniej i tylnej osi |
| Technologia silnika | ASM |
| Typ przednich hamulców | Tarcza z nieruchomym zaciskiem |
| Typ tylnych hamulców | Tarcza z pływającym zaciskiem |
| Średnica przedniej tarczy | |
| Średnica tylnej tarczy | |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Żeliwne |
| Typ tylnych tarcz | Żeliwne |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | — |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | |
| Poziomy Lift-up-regen | |
| Tryb żeglowania | — |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | — |
| Liczba opcji zawieszenia | 1 (Air Suspension) |
| Typ przedniego zawieszenia | Podwójne wahacze |
| Typ tylnego zawieszenia | Zawieszenie wielowahaczowe |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna pneumatyczna |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna pneumatyczna |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Funkcja standardowa |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Funkcja standardowa |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Funkcja standardowa |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Funkcja standardowa |
| Prześwit | 147 - 204 mm (5,79" - 8,03") |
| Długość | 4850 mm (190,9") |
| Wysokość | 1731 mm (68,1") |
| Szerokość bez lusterek | 1965 mm (77,4") |
| Szerokość z lusterkami | 2160 mm (85,0") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | 0,26 / Unknown |
| Rozstaw osi | 2900 mm (114,2") |
| Promień skrętu | 12,4 metr (488,2") |
| Masa własna | 2345 kg (5169,8 lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | 2850 kg (6283,2 lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | 100 kg (220,5 lbs) |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | 505 kg (1113,3 lbs) |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | 1200 kg (2645,5 lbs) |
| Pojemność bagażnika | 668 litr (23,6 cu-ft) |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | 1430 litr (50,5 cu-ft) |
| Typ HMI | Skupienie ekranu z dźwigniami i ograniczoną liczbą przycisków |
| Wyświetlacz head-up | Funkcja standardowa |
| Sterowanie głosowe | Funkcja standardowa |
| Sterowanie gestami | Niedostępne |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | Yes 10,2" |
| Ekran infotainmentu | Yes 12,8" |
| Nawigacja w pojeździe | Funkcja standardowa |
| Obsługa Apple CarPlay | Niedostępne |
| Obsługa Android Auto | Niedostępne |
| Dostawca map | HERE |
| Aktualizacje map online | Yes |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | Yes |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | Yes |
| Mapa satelitarna | Unknown |
| sterowany głosem | Yes |
| prowadzenie głosowe | Yes |
| Reflektory LED matrycowe | Funkcja standardowa |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Funkcja standardowa |
| Światła doświetlające zakręty | Funkcja standardowa |
| Reflektory skrętne | Niedostępne |
| Spryskiwacze reflektorów | Funkcja standardowa |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Funkcja standardowa |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Funkcja opcjonalna |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Funkcja opcjonalna |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o senności | Funkcja standardowa |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Funkcja standardowa |
| Monitorowanie martwego pola | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Niedostępne |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Funkcja opcjonalna |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Funkcja standardowa |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Funkcja standardowa |
| Noktowizja | Niedostępne |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Funkcja standardowa |
| Czujniki ultradźwiękowe |
|
| Kamery |
|
| Czujniki radarowe |
|
| Czujniki LiDAR |
|
| pl Sensors.Processors | — |
| Pojemność akumulatora brutto | 75 kWh / 100 kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 70,5 kWh / 90 kWh |
| Materiały katodowe | / |
| Napięcie znamionowe | 386 V / 358 V |
| Masa akumulatora | 535 kg (1179,5 lbs) / 555 kg (1223,6 lbs) |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | 118s1p / 96s1p |
| Rodzaj akumulatora | — / — |
| Chemia akumulatora | — / — |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | 140 kW 180 kW |
| Czas ładowania 0-100% | 1 h 8 m 47 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 61,5 kW / 77,0 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 1 h 4 m 43 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 58,8 kW / 73,4 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 29 m 22 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 100,8 kW / 127,1 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 40 m 47 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 82,9 kW / 116,8 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Funkcja standardowa |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Funkcja standardowa |
| Kategoria wnętrza | Skoncentrowany na kierowcy |
| Jakość wnętrza | Premium |
| Projekt konsoli | Unosząca się konsola |
| Projekt wnętrza |
Standard
Kolory wnętrza:
pl common.color.NotSet
|
| Przechowywanie |
|
| Liczba miejsc | 5 |
| Opcje przednich foteli | 1 |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | 10 |
| Regulacja głębokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja wysokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta oparcia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta siedziska | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Funkcja standardowa |
| Regulowany na długość zagłówek | Funkcja standardowa |
| Regulacja podparcia ud | Funkcja standardowa |
| Pamięć | Funkcja standardowa |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne |
| Wentylacja siedzeń | Funkcja opcjonalna |
| Funkcja masażu | Funkcja opcjonalna |
| Regulacja kąta oparcia | Funkcja standardowa |
| Ogrzewanie siedzeń | Opcjonalna funkcja, fotele zewnętrzne |
| Wentylacja siedzeń | Opcjonalna funkcja, fotele zewnętrzne |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne |
| Składane fotele | Funkcja standardowa |
| Kolory lakieru | 7 |
| Opcje felg | 2 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
255/50R20 / 255/50R20 255/45R21 / 255/45R21 |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 1 |
| Strefy klimatyzacji | |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Funkcja standardowa |
| Tryb dla zwierząt | Unknown |
| Tryb kempingowy | Unknown |
| Poduszki powietrzne |
|
| Pasy bezpieczeństwa |
|
| Dostęp bezkluczykowy | Funkcja standardowa |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Funkcja standardowa |
| Użyj telefonu jako klucza | Funkcja standardowa |
| System alarmowy | Funkcja standardowa |
| Kamera samochodowa | Niedostępne |
| Nadzór parkowania | Niedostępne |
| Nazwa aplikacji | NIO |
| Zmień cel ładowania | Yes |
| Zobacz lokalizację samochodu | Yes |
| Zablokuj/odblokuj samochód | Yes |
| Otwórz/zamknij szyby | Yes |
| Wstępne przygotowanie | Yes |
| Zdalne parkowanie | No |
| Harmonogram ładowania | Yes |
| Zobacz historię jazdy | Yes |
| Aktywuj klakson/światła | Yes |