| Model |
|
|---|---|
| Cena początkowa | Unknown |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Premiera światowa | środa, 10 kwietnia 2024 |
| Początek dostaw | styczeń 2025 |
| Status modelu | W produkcji |
| Zasięg WLTP | 410 km (255 mile) |
| Zużycie WLTP | 12,39 kWh/100km(5,0 mi/kWh ) |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | 15,2 kWh/100km(4,1 mi/kWh ) |
| Zasięg EPA | |
| Zużycie EPA | |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | 16 kWh/100km(3,9 mi/kWh ) |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | 318 km (198 mile) |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 19 kWh/100km(3,3 mi/kWh ) |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 267 km (166 mile) |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 23 kWh/100km(2,7 mi/kWh ) |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 221 km (137 mile) |
| Prędkość maksymalna | 150 km/h (93 mph) |
| Moc szczytowa | 115 kW (156,4 hp / 154,2 bhp) |
| Elektryczny moment obrotowy | 260 nm (191,9 ft-lb) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 9 s |
| Rodzaj napędu | FWD |
| Konfiguracja silników | Jednosilnikowa przednia oś |
| Technologia silnika | PMSM |
| Typ przednich hamulców | Tarcza z nieruchomym zaciskiem (4 tłoki) |
| Typ tylnych hamulców | Tarcza z pływającym zaciskiem (1 tłoki) |
| Średnica przedniej tarczy | 382 mm (15,04") |
| Średnica tylnej tarczy | 268 mm (10,55") |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Żeliwne |
| Typ tylnych tarcz | Żeliwne |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | Tryb Roll |
| Poziomy Lift-up-regen | Standard / Low |
| Tryb żeglowania | |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | |
| Liczba opcji zawieszenia | 1 (Standard) |
| Typ przedniego zawieszenia | Kolumna MacPhersona |
| Typ tylnego zawieszenia | Belka skrętna |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Niedostępne |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Niedostępne |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Niedostępne |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Niedostępne |
| Prześwit | 184 mm (7,24") |
| Długość | 4173 mm (164,3") |
| Wysokość | 1532 mm (60,3") |
| Szerokość bez lusterek | 1781 mm (70,1") |
| Szerokość z lusterkami | 1981 mm (78,0") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | Unknown / Unknown |
| Rozstaw osi | 2557 mm (100,7") |
| Promień skrętu | 10,5 metr (413,4") |
| Masa własna | 1573 kg (3467,9 lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | 2030 kg (4475,4 lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | 457 kg (1007,5 lbs) |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | Brak danych |
| Pojemność bagażnika | 400 litr (14,1 cu-ft) |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | 1467 litr (51,8 cu-ft) |
| Typ HMI | Skupienie ekranu z dźwigniami i przyciskami |
| Wyświetlacz head-up | Funkcja standardowa |
| Sterowanie głosowe | Funkcja standardowa |
| Sterowanie gestami | Niedostępne |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | Yes 10,25" |
| Ekran infotainmentu | Yes 10,25" |
| Nawigacja w pojeździe | Funkcja opcjonalna |
| Obsługa Apple CarPlay | Funkcja standardowa |
| Obsługa Android Auto | Funkcja standardowa |
| Dostawca map | TomTom |
| Aktualizacje map online | Yes |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | Yes |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | Yes |
| Mapa satelitarna | No |
| sterowany głosem | No |
| prowadzenie głosowe | Yes |
| Reflektory LED matrycowe | Funkcja opcjonalna |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Funkcja standardowa |
| Światła doświetlające zakręty | Unknown |
| Reflektory skrętne | Niedostępne |
| Spryskiwacze reflektorów | Niedostępne |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Funkcja standardowa |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Niedostępne |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Niedostępne |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Niedostępne |
| Ostrzeżenie o senności | Funkcja standardowa |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Funkcja standardowa |
| Monitorowanie martwego pola | Funkcja opcjonalna |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Niedostępne |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Funkcja standardowa |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Funkcja standardowa |
| Noktowizja | Niedostępne |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Funkcja opcjonalna |
| Czujniki ultradźwiękowe |
|
| Kamery |
|
| Czujniki radarowe |
|
| Czujniki LiDAR | — |
| procesory ADAS | — |
| Pojemność akumulatora brutto | 54 kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 50,8 kWh |
| Materiały katodowe | NMC811 |
| Napięcie znamionowe | 377 V |
| Masa akumulatora | 340 kg (749,6 lbs) |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | 102s1p |
| Rodzaj akumulatora | Cell to Module |
| Chemia akumulatora | NMC811 |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | 100 kW |
| Czas ładowania 0-100% | 58 m 13 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 52,3 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 54 m 46 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 50,1 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 27 m 20 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 78,0 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 36 m 50 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 66,2 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Niedostępne |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Niedostępne |
| Kategoria wnętrza | Skoncentrowany na kierowcy |
| Jakość wnętrza | Wysoka jakość |
| Projekt konsoli | Tradycyjna konsola |
| Projekt wnętrza |
Black standard
Kolory wnętrza:
Czarny
Black Corsa
Kolory wnętrza:
Czarny
|
| Przechowywanie |
|
| Liczba miejsc | 5 |
| Opcje przednich foteli | 2 (Spiga, Corsa) |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | N/A, N/A |
| Regulacja głębokości siedzenia | Nieznany / Standardowy elektryczny fotel kierowcy, standardowy ręczny fotel pasażera |
| Regulacja wysokości siedzenia | Nieznany / Standardowy elektryczny fotel kierowcy, standardowy ręczny fotel pasażera |
| Regulacja kąta oparcia | Nieznany / Standardowy elektryczny fotel kierowcy, standardowy ręczny fotel pasażera |
| Regulacja kąta siedziska | Niedostępne / Niedostępne |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Funkcja standardowa / Niedostępne |
| Regulowany na długość zagłówek | Niedostępne / Niedostępne |
| Regulacja podparcia ud | Niedostępne / Niedostępne |
| Pamięć | Niedostępne / Niedostępne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Opcjonalna funkcja elektryczna / Niedostępne |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne / Niedostępne |
| Funkcja masażu | Funkcja opcjonalna / Niedostępne |
| Regulacja kąta oparcia | Niedostępne |
| Ogrzewanie siedzeń | Niedostępne |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne |
| Składane fotele | Funkcja standardowa |
| Kolory lakieru | 5 |
| Opcje felg | 3 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
215/65R16 / 215/65R16 215/60R17 / 215/60R17 215/55R18 / 215/55R18 |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 1 |
| Strefy klimatyzacji | One zone:Car |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Funkcja standardowa |
| Tryb dla zwierząt | Niedostępne |
| Tryb kempingowy | Niedostępne |
| Poduszki powietrzne |
|
| Pasy bezpieczeństwa |
|
| Dostęp bezkluczykowy | Funkcja standardowa |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Funkcja standardowa |
| Użyj telefonu jako klucza | Niedostępne |
| System alarmowy | Funkcja opcjonalna |
| Kamera samochodowa | Niedostępne |
| Nadzór parkowania | Niedostępne |
| Nazwa aplikacji | My Alfa Connect |
| Zmień cel ładowania | Yes |
| Zobacz lokalizację samochodu | Yes |
| Zablokuj/odblokuj samochód | Yes |
| Otwórz/zamknij szyby | No |
| Wstępne przygotowanie | Yes |
| Zdalne parkowanie | No |
| Harmonogram ładowania | No |
| Zobacz historię jazdy | No |
| Aktywuj klakson/światła | Yes |