| Model |
|
|---|---|
| Cena początkowa | ~zł119,124 (Hiszpania) |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Premiera światowa | piątek, 21 czerwca 2024 |
| Początek dostaw | wrzesień 2024 |
| Status modelu | Zapowiedziany |
| Zasięg WLTP | 306 km (190 mile) |
| Zużycie WLTP | 14,38 kWh/100km(4,3 mi/kWh ) |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | 18,1 kWh/100km(3,4 mi/kWh ) |
| Zasięg EPA | |
| Zużycie EPA | |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | 20 kWh/100km(3,1 mi/kWh ) |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | 220 km (137 mile) |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 23 kWh/100km(2,7 mi/kWh ) |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 191 km (119 mile) |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 24 kWh/100km(2,6 mi/kWh ) |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 183 km (114 mile) |
| Prędkość maksymalna | 135 km/h (84 mph) |
| Moc szczytowa | 83 kW (112,8 hp / 111,3 bhp) |
| Elektryczny moment obrotowy | 120 nm (88,6 ft-lb) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 11 s |
| Rodzaj napędu | FWD |
| Konfiguracja silników | Jednosilnikowa przednia oś |
| Technologia silnika | |
| Typ przednich hamulców | Tarcza z nieruchomym zaciskiem |
| Typ tylnych hamulców | Tarcza z pływającym zaciskiem |
| Średnica przedniej tarczy | |
| Średnica tylnej tarczy | |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Żeliwne |
| Typ tylnych tarcz | Żeliwne |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | Tryb Creep |
| Poziomy Lift-up-regen | brake / cruise |
| Tryb żeglowania | |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | |
| Liczba opcji zawieszenia | 1 () |
| Typ przedniego zawieszenia | Kolumna MacPhersona |
| Typ tylnego zawieszenia | Zawieszenie wielowahaczowe |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Niedostępne |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Niedostępne |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Niedostępne |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Niedostępne |
| Prześwit | 163 mm (6,42") |
| Długość | 4395 mm (173,0") |
| Wysokość | 1660 mm (65,4") |
| Szerokość bez lusterek | 1795 mm (70,7") |
| Szerokość z lusterkami | 1813 mm (71,4") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | 0,307 / Unknown |
| Rozstaw osi | 2672 mm (105,2") |
| Promień skrętu | Unknown |
| Masa własna | 1429 kg (3150,4 lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | 2030 kg (4475,4 lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | 601 kg (1325,0 lbs) |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | 350 kg (771,6 lbs) |
| Pojemność bagażnika | 460 litr (16,2 cu-ft) |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | 1600 litr (56,5 cu-ft) |
| Typ HMI | |
| Wyświetlacz head-up | Niedostępne |
| Sterowanie głosowe | Funkcja standardowa |
| Sterowanie gestami | Niedostępne |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | Yes 5" |
| Ekran infotainmentu | Yes 10,25" |
| Nawigacja w pojeździe | Funkcja opcjonalna |
| Obsługa Apple CarPlay | Funkcja opcjonalna |
| Obsługa Android Auto | Funkcja opcjonalna |
| Dostawca map | |
| Aktualizacje map online | Yes |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | No |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | No |
| Mapa satelitarna | No |
| sterowany głosem | No |
| prowadzenie głosowe | Yes |
| Reflektory LED matrycowe | Niedostępne |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Niedostępne |
| Światła doświetlające zakręty | Niedostępne |
| Reflektory skrętne | Niedostępne |
| Spryskiwacze reflektorów | Niedostępne |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Funkcja standardowa |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Niedostępne |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Niedostępne |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Niedostępne |
| Ostrzeżenie o senności | Funkcja standardowa |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Funkcja standardowa |
| Monitorowanie martwego pola | Niedostępne |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Niedostępne |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Unknown |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Funkcja standardowa |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Unknown |
| Noktowizja | Niedostępne |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Niedostępne |
| Czujniki ultradźwiękowe |
|
| Kamery |
|
| Czujniki radarowe | |
| Czujniki LiDAR | Brak danych |
| Pojemność akumulatora brutto | 45 kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 44 kWh |
| Materiały katodowe | LFP |
| Napięcie znamionowe | |
| Masa akumulatora | |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | |
| Rodzaj akumulatora | |
| Chemia akumulatora | LFP |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | 100 kW |
| Czas ładowania 0-100% | 1 h 36 m 57 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 27,2 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 1 h 27 m 55 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 27,0 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 33 m 20 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 55,4 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 43 m 37 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 48,4 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Unknown |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Unknown |
| Kategoria wnętrza | |
| Jakość wnętrza | pl Interior.Quality.NotSet |
| Projekt konsoli | pl Interior.ConsoleDesign.NotSet |
| Projekt wnętrza | |
| Przechowywanie | Brak danych |
| Liczba miejsc | 5 |
| Opcje przednich foteli | 2 (Standard, Advanced Comfort) |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | N/A, N/A |
| Regulacja głębokości siedzenia | Funkcja standardowa / Funkcja standardowa |
| Regulacja wysokości siedzenia | Niedostępne / Funkcja standardowa |
| Regulacja kąta oparcia | Funkcja standardowa / Funkcja standardowa |
| Regulacja kąta siedziska | Niedostępne / Niedostępne |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Niedostępne / Funkcja standardowa |
| Regulowany na długość zagłówek | Niedostępne / Niedostępne |
| Regulacja podparcia ud | Niedostępne / Niedostępne |
| Pamięć | Niedostępne / Niedostępne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne / Niedostępne |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne / Niedostępne |
| Funkcja masażu | Niedostępne / Niedostępne |
| Regulacja kąta oparcia | Nieznany / Nieznany |
| Ogrzewanie siedzeń | Niedostępne / Niedostępne |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne / Niedostępne |
| Funkcja masażu | Niedostępne / Niedostępne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne / Niedostępne |
| Składane fotele | Funkcja standardowa / Funkcja standardowa |
| Kolory lakieru | 5 |
| Opcje felg | 2 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
205/55R16 / 205/55R16 205/50R17 / 205/50R17 |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 1 |
| Strefy klimatyzacji | standard:Car |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Unknown |
| Tryb dla zwierząt | Unknown |
| Tryb kempingowy | Unknown |
| Poduszki powietrzne | Brak danych |
| Pasy bezpieczeństwa |
|
| Dostęp bezkluczykowy | Niedostępne |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Niedostępne |
| Użyj telefonu jako klucza | Niedostępne |
| System alarmowy | Niedostępne |
| Kamera samochodowa | Niedostępne |
| Nadzór parkowania | Niedostępne |
| Nazwa aplikacji | |
| Zmień cel ładowania | Unknown |
| Zobacz lokalizację samochodu | Unknown |
| Zablokuj/odblokuj samochód | Unknown |
| Otwórz/zamknij szyby | Unknown |
| Wstępne przygotowanie | Unknown |
| Zdalne parkowanie | Unknown |
| Harmonogram ładowania | Unknown |
| Zobacz historię jazdy | Unknown |
| Aktywuj klakson/światła | Unknown |