| Model |
|
|---|---|
| Cena początkowa | ~zł333,720 (Niemcy) |
| Typ nadwozia | Kombi |
| Premiera światowa | środa, 31 lipca 2024 |
| Początek dostaw | marzec 2025 |
| Status modelu | W produkcji |
| Zasięg WLTP | 685-605 km (426-376 mile) |
| Zużycie WLTP | 13,85-15,69 kWh/100km (4,5-4,0 mi/kWh ) |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | 15,5-17,5 kWh/100km (4,0-3,6 mi/kWh ) |
| Zasięg EPA | |
| Zużycie EPA | |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | 15 kWh/100km(4,1 mi/kWh ) |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | 633 km (393 mile) |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 20 kWh/100km(3,1 mi/kWh ) |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 474 km (295 mile) |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 21 kWh/100km(3,0 mi/kWh ) |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 452 km (281 mile) |
| Prędkość maksymalna | 210 km/h (131 mph) |
| Moc szczytowa | 315 kW (428,3 hp / 422,4 bhp) (340 kW (462,3 hp / 455,9 bhp) z trybem Boost) |
| Elektryczny moment obrotowy | 855 nm (631,0 ft-lb) (855 nm (631,0 ft-lb) z trybem Boost) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 4,7 s (4,5 s z trybem Boost) |
| Rodzaj napędu | AWD |
| Konfiguracja silników | Jeden silnik na przedniej osi i jeden silnik na tylnej osi |
| Technologia silnika | ASM przedni i PMSM tylny |
| Typ przednich hamulców | Tarcza z nieruchomym zaciskiem (4 tłoki) |
| Typ tylnych hamulców | Tarcza z pływającym zaciskiem (1 tłoki) |
| Średnica przedniej tarczy | 350 mm (13,78") |
| Średnica tylnej tarczy | 350 mm (13,78") |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Żeliwne |
| Typ tylnych tarcz | Żeliwne |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | Tryb Hold, Roll lub Creep |
| Poziomy Lift-up-regen | Hard / Medium |
| Tryb żeglowania | |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | |
| Liczba opcji zawieszenia | 2 (Standard / Adaptive Air Suspension Sport) |
| Typ przedniego zawieszenia | Zawieszenie wielowahaczowe / Zawieszenie wielowahaczowe |
| Typ tylnego zawieszenia | Zawieszenie wielowahaczowe / Zawieszenie wielowahaczowe |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna śrubowa / Sprężyna pneumatyczna |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna śrubowa / Sprężyna pneumatyczna |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Funkcja standardowa |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Funkcja standardowa |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Unknown |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Unknown |
| Prześwit | 143 mm (5,63") / 105 - 145 mm (4,13" - 5,71") |
| Długość | 4928 mm (194,0") |
| Wysokość | 1527 mm (60,1") |
| Szerokość bez lusterek | 1923 mm (75,7") |
| Szerokość z lusterkami | 2137 mm (84,1") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | 0,26 / 2,48 m² (26,7 sq ft) |
| Rozstaw osi | 2950 mm (116,1") |
| Promień skrętu | 12,3 metr (484,3") |
| Masa własna | 2295 kg (5059,6 lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | 2870 kg (6327,3 lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | 575 kg (1267,7 lbs) |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | 2100 kg (4629,7 lbs) |
| Pojemność bagażnika | 502 litr (17,7 cu-ft) |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | 1422 litr (50,2 cu-ft) |
| Typ HMI | Skupienie ekranu z dźwigniami i przyciskami |
| Wyświetlacz head-up | Funkcja opcjonalna |
| Sterowanie głosowe | Funkcja standardowa |
| Sterowanie gestami | Niedostępne |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | Yes 11,9" |
| Ekran infotainmentu | Yes 14,9" |
| Nawigacja w pojeździe | Funkcja standardowa |
| Obsługa Apple CarPlay | Funkcja standardowa |
| Obsługa Android Auto | Funkcja standardowa |
| Dostawca map | TomTom |
| Aktualizacje map online | Yes |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | Yes |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | Yes |
| Mapa satelitarna | Yes |
| sterowany głosem | Yes |
| prowadzenie głosowe | Yes |
| Reflektory LED matrycowe | Funkcja opcjonalna |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Unknown |
| Światła doświetlające zakręty | Unknown |
| Reflektory skrętne | Niedostępne |
| Spryskiwacze reflektorów | Unknown |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Funkcja standardowa |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Funkcja opcjonalna |
| Ostrzeżenie o senności | Funkcja standardowa |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Funkcja standardowa |
| Monitorowanie martwego pola | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Funkcja opcjonalna |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Funkcja standardowa |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Funkcja standardowa |
| Noktowizja | Niedostępne |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Funkcja opcjonalna |
| Czujniki ultradźwiękowe |
|
| Kamery |
|
| Czujniki radarowe |
|
| Czujniki LiDAR | Brak danych |
| procesory ADAS | — |
| Pojemność akumulatora brutto | 100 kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 94,9 kWh |
| Materiały katodowe | NMC |
| Napięcie znamionowe | 662 V |
| Masa akumulatora | 575 kg (1267,7 lbs) |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | 180s1p |
| Rodzaj akumulatora | Cell to Module |
| Chemia akumulatora | NMC |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | 270 kW |
| Czas ładowania 0-100% | 1 h 0 m 11 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 94,6 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 57 m 36 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 89,0 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 20 m 47 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 191,7 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 30 m 26 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 149,7 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Funkcja standardowa |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Niedostępne |
| Kategoria wnętrza | Skoncentrowany na kierowcy |
| Jakość wnętrza | Premium |
| Projekt konsoli | Tradycyjna konsola |
| Projekt wnętrza |
standard
Kolory wnętrza:
Czarny
S-Line
Kolory wnętrza:
Czarny
Beige & Black
Kolory wnętrza:
Czarny
Beżowy
black/red
Kolory wnętrza:
Czarny
|
| Przechowywanie |
|
| Liczba miejsc | 5 |
| Opcje przednich foteli | 3 (Normal, Sport, Sport Plus) |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | N/A, 2, 12 |
| Regulacja głębokości siedzenia | Funkcja standardowa / Standardowa funkcja, opcjonalnie elektryczna / Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja wysokości siedzenia | Funkcja standardowa / Standardowa funkcja, opcjonalnie elektryczna / Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta oparcia | Funkcja standardowa / Standardowa funkcja, opcjonalnie elektryczna / Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta siedziska | Funkcja standardowa / Standardowa funkcja, opcjonalnie elektryczna / Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Funkcja standardowa / Niedostępne / Funkcja standardowa |
| Regulowany na długość zagłówek | Funkcja opcjonalna / Niedostępne / Niedostępne |
| Regulacja podparcia ud | Niedostępne / Funkcja standardowa / Funkcja standardowa |
| Pamięć | Niedostępne / Nieznany / Standardowy fotel kierowcy, fotel pasażera niedostępny |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne / Standardowa funkcja elektryczna / Standardowa funkcja elektryczna |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne / Funkcja opcjonalna / Funkcja standardowa |
| Funkcja masażu | Niedostępne / Niedostępne / Funkcja standardowa |
| Regulacja kąta oparcia | Niedostępne |
| Ogrzewanie siedzeń | Opcjonalna funkcja, fotele zewnętrzne |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne |
| Składane fotele | Funkcja standardowa |
| Kolory lakieru | 56 |
| Opcje felg | 8 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
225/55R19 / 245/50R19 235/45R20 / 265/40R20 245/40R21 / 275/35R21 |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 2 (2-zone, 3-zone) |
| Strefy klimatyzacji | 2-zone:LeftFirstRow RightFirstRow/3-zone:LeftFirstRow RightFirstRow SecondRow |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Funkcja standardowa |
| Tryb dla zwierząt | Niedostępne |
| Tryb kempingowy | Niedostępne |
| Poduszki powietrzne |
|
| Pasy bezpieczeństwa |
|
| Dostęp bezkluczykowy | Funkcja opcjonalna |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Funkcja standardowa |
| Użyj telefonu jako klucza | Funkcja opcjonalna |
| System alarmowy | Funkcja opcjonalna |
| Kamera samochodowa | Niedostępne |
| Nadzór parkowania | Niedostępne |
| Nazwa aplikacji | MyAudi |
| Zmień cel ładowania | Yes |
| Zobacz lokalizację samochodu | Yes |
| Zablokuj/odblokuj samochód | Yes |
| Otwórz/zamknij szyby | No |
| Wstępne przygotowanie | Yes |
| Zdalne parkowanie | No |
| Harmonogram ładowania | Yes |
| Zobacz historię jazdy | Yes |
| Aktywuj klakson/światła | No |