| Model |
|
|---|---|
| Cena początkowa | Unknown |
| Typ nadwozia | Pick-up |
| Premiera światowa | wtorek, 20 października 2020 |
| Początek dostaw | grudzień 2021 |
| Status modelu | Wycofany |
| Zasięg WLTP | |
| Zużycie WLTP | |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | |
| Zasięg EPA | 329 mile (529 km) |
| Zużycie EPA | 1,5 mi/kWh (40,6 kWh/100km) |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | 35 kWh/100km(1,8 mi/kWh ) |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | 614 km (382 mile) |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 38,5 kWh/100km(1,6 mi/kWh ) |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 558 km (347 mile) |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 43 kWh/100km(1,4 mi/kWh ) |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 500 km (311 mile) |
| Prędkość maksymalna | 170 km/h (106 mph) |
| Moc szczytowa | 746 kW (1014,3 hp / 1000,4 bhp) |
| Elektryczny moment obrotowy | 1150 nm (848,7 ft-lb) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 3,5 s |
| Rodzaj napędu | AWD |
| Konfiguracja silników | Jeden silnik na przedniej i dwa silniki na tylnej osi |
| Technologia silnika | PMSM |
| Typ przednich hamulców | Tarcza z pływającym zaciskiem (4 tłoki) |
| Typ tylnych hamulców | Tarcza z pływającym zaciskiem (2 tłoki) |
| Średnica przedniej tarczy | 343 mm (13,50") |
| Średnica tylnej tarczy | 343 mm (13,50") |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Żeliwne |
| Typ tylnych tarcz | Żeliwne |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | Tryb Hold lub Creep |
| Poziomy Lift-up-regen | High / Medium / Low |
| Tryb żeglowania | |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | |
| Liczba opcji zawieszenia | 1 (Air Suspension with Extract Mode) |
| Typ przedniego zawieszenia | Podwójne wahacze |
| Typ tylnego zawieszenia | Zawieszenie wielowahaczowe |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna pneumatyczna |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna pneumatyczna |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Funkcja standardowa |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Funkcja standardowa |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Funkcja standardowa |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Funkcja standardowa |
| Prześwit | 257 - 406 mm (10,12" - 15,98") |
| Długość | 5507 mm (216,8") |
| Wysokość | 2009 mm (79,1") |
| Szerokość bez lusterek | 2201 mm (86,7") |
| Szerokość z lusterkami | 2380 mm (93,7") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | 0,41 / 3,8 m² (40,9 sq ft) |
| Rozstaw osi | 3445 mm (135,6") |
| Promień skrętu | 11,3 metr (444,9") |
| Masa własna | 4103 kg (9045,6 lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | 4717 kg (10399,2 lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | 340 kg (749,6 lbs) |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | 614 kg (1353,6 lbs) |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | 3402 kg (7500,1 lbs) |
| Pojemność bagażnika | |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | |
| Objętość skrzyni ładunkowej | 1039 litr (36,7 cu-ft) |
| Długość skrzyni ładunkowej | 1524 mm (60,0") |
| Szerokość skrzyni ładunkowej | 1272 mm (50,1") |
| Typ HMI | Ekrany z dźwigniami i wieloma przyciskami |
| Wyświetlacz head-up | Niedostępne |
| Sterowanie głosowe | Niedostępne |
| Sterowanie gestami | Niedostępne |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | No |
| Ekran infotainmentu | No |
| Nawigacja w pojeździe | Funkcja standardowa |
| Obsługa Apple CarPlay | Funkcja standardowa |
| Obsługa Android Auto | Funkcja standardowa |
| Dostawca map | |
| Aktualizacje map online | Yes |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | Yes |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | Yes |
| Mapa satelitarna | No |
| sterowany głosem | Yes |
| prowadzenie głosowe | Yes |
| Reflektory LED matrycowe | Niedostępne |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Funkcja standardowa |
| Światła doświetlające zakręty | Niedostępne |
| Reflektory skrętne | Niedostępne |
| Spryskiwacze reflektorów | Niedostępne |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Funkcja standardowa |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Niedostępne |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Niedostępne |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o senności | Funkcja standardowa |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Funkcja standardowa |
| Monitorowanie martwego pola | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Niedostępne |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Funkcja standardowa |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Funkcja standardowa |
| Noktowizja | Niedostępne |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Funkcja standardowa |
| Czujniki ultradźwiękowe |
|
| Kamery |
|
| Czujniki radarowe |
|
| Czujniki LiDAR | Brak danych |
| pl Sensors.Processors |
|
| Pojemność akumulatora brutto | 225 kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 215 kWh |
| Materiały katodowe | NCMA |
| Napięcie znamionowe | 355 V |
| Masa akumulatora | 1360 kg (2998,3 lbs) |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | 96s6p |
| Rodzaj akumulatora | Module-to-Module (MTM) |
| Chemia akumulatora | NCMA |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | 350 kW |
| Czas ładowania 0-100% | 2 h 22 m 48 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 90,3 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 2 h 18 m 34 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 83,8 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 49 m 42 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 181,6 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 1 h 27 m 45 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 117,6 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Funkcja standardowa |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Funkcja standardowa |
| Kategoria wnętrza | Skoncentrowany na kierowcy |
| Jakość wnętrza | Premium |
| Projekt konsoli | Tradycyjna konsola |
| Projekt wnętrza |
Lunar Horizon
Kolory wnętrza:
Czarny
|
| Przechowywanie |
|
| Liczba miejsc | 5 |
| Opcje przednich foteli | 1 |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | 6 |
| Regulacja głębokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja wysokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta oparcia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta siedziska | Niedostępne |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Funkcja standardowa |
| Regulowany na długość zagłówek | Niedostępne |
| Regulacja podparcia ud | Niedostępne |
| Pamięć | Standardowy fotel kierowcy, fotel pasażera niedostępny |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Standardowa funkcja elektryczna |
| Wentylacja siedzeń | Funkcja standardowa |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Regulacja kąta oparcia | Niedostępne |
| Ogrzewanie siedzeń | Standardowa funkcja, fotele zewnętrzne |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne |
| Składane fotele | Niedostępne |
| Kolory lakieru | 1 |
| Opcje felg | 1 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
305/70R18 / 305/70RR18 |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 1 |
| Strefy klimatyzacji | 3-zone:LeftFirstRow RightFirstRow SecondRow |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Funkcja standardowa |
| Tryb dla zwierząt | Niedostępne |
| Tryb kempingowy | Niedostępne |
| Poduszki powietrzne |
|
| Pasy bezpieczeństwa |
|
| Dostęp bezkluczykowy | Funkcja standardowa |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Funkcja standardowa |
| Użyj telefonu jako klucza | Funkcja standardowa |
| System alarmowy | Funkcja standardowa |
| Kamera samochodowa | Niedostępne |
| Nadzór parkowania | Niedostępne |
| Nazwa aplikacji | myGMC |
| Zmień cel ładowania | Yes |
| Zobacz lokalizację samochodu | Yes |
| Zablokuj/odblokuj samochód | Yes |
| Otwórz/zamknij szyby | No |
| Wstępne przygotowanie | Yes |
| Zdalne parkowanie | No |
| Harmonogram ładowania | Yes |
| Zobacz historię jazdy | Yes |
| Aktywuj klakson/światła | Yes |