| Model |
|
|---|---|
| Cena początkowa | ~zł93,564 (Norwegia) |
| Typ nadwozia | SUV |
| Premiera światowa | czwartek, 7 października 2021 |
| Początek dostaw | styczeń 2022 |
| Status modelu | W produkcji |
| Zasięg WLTP | 320 km (199 mile) |
| Zużycie WLTP | 15,31 kWh/100km(4,1 mi/kWh ) |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | 19,2 kWh/100km(3,2 mi/kWh ) |
| Zasięg EPA | |
| Zużycie EPA | |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | 18 kWh/100km(3,5 mi/kWh ) |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | 272 km (169 mile) |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 24 kWh/100km(2,6 mi/kWh ) |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 204 km (127 mile) |
| Prędkość maksymalna | 175 km/h (109 mph) |
| Moc szczytowa | 115 kW (156,4 hp / 154,2 bhp) |
| Elektryczny moment obrotowy | 280 nm (206,6 ft-lb) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 8,6 s |
| Rodzaj napędu | RWD |
| Konfiguracja silników | Jednosilnikowa tylna oś |
| Technologia silnika | |
| Typ przednich hamulców | Tarcza z nieruchomym zaciskiem |
| Typ tylnych hamulców | Tarcza z pływającym zaciskiem |
| Średnica przedniej tarczy | |
| Średnica tylnej tarczy | |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Żeliwne |
| Typ tylnych tarcz | Żeliwne |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | |
| Poziomy Lift-up-regen | |
| Tryb żeglowania | |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | |
| Liczba opcji zawieszenia | 1 () |
| Typ przedniego zawieszenia | Kolumna MacPhersona |
| Typ tylnego zawieszenia | Zawieszenie wielowahaczowe |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Niedostępne |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Niedostępne |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Niedostępne |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Niedostępne |
| Prześwit | 161 mm (6,34") |
| Długość | 4323 mm (170,2") |
| Wysokość | 1649 mm (64,9") |
| Szerokość bez lusterek | 1809 mm (71,2") |
| Szerokość z lusterkami | mm (") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | Unknown / Unknown |
| Rozstaw osi | 2581 mm (101,6") |
| Promień skrętu | Unknown |
| Masa własna | 1620 kg (3571,5 lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | 2070 kg (4563,6 lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | 450 kg (992,1 lbs) |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | 500 kg (1102,3 lbs) |
| Pojemność bagażnika | 448 litr (15,8 cu-ft) |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | 1166 litr (41,2 cu-ft) |
| Typ HMI | |
| Wyświetlacz head-up | Niedostępne |
| Sterowanie głosowe | Funkcja standardowa |
| Sterowanie gestami | Niedostępne |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | Yes 7" |
| Ekran infotainmentu | Yes 10,2" |
| Nawigacja w pojeździe | Funkcja standardowa |
| Obsługa Apple CarPlay | Funkcja standardowa |
| Obsługa Android Auto | Funkcja standardowa |
| Dostawca map | |
| Aktualizacje map online | Unknown |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | Unknown |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | Unknown |
| Mapa satelitarna | Unknown |
| sterowany głosem | Unknown |
| prowadzenie głosowe | Unknown |
| Reflektory LED matrycowe | Niedostępne |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Niedostępne |
| Światła doświetlające zakręty | Niedostępne |
| Reflektory skrętne | Niedostępne |
| Spryskiwacze reflektorów | Niedostępne |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Unknown |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Unknown |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Unknown |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Unknown |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Unknown |
| Ostrzeżenie o senności | Unknown |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Funkcja standardowa |
| Monitorowanie martwego pola | Funkcja opcjonalna |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Unknown |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Funkcja standardowa |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Funkcja standardowa |
| Noktowizja | Niedostępne |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Funkcja standardowa |
| Czujniki ultradźwiękowe | |
| Kamery | |
| Czujniki radarowe | |
| Czujniki LiDAR | |
| Pojemność akumulatora brutto | 51,1 kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 49 kWh |
| Materiały katodowe | NCM |
| Napięcie znamionowe | |
| Masa akumulatora | |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | |
| Rodzaj akumulatora | |
| Chemia akumulatora | NCM |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | 94 kW |
| Czas ładowania 0-100% | 1 h 21 m 51 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 35,9 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 1 h 14 m 31 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 35,5 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 30 m 38 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 67,2 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 43 m 32 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 54,0 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Niedostępne |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Funkcja standardowa |
| Kategoria wnętrza | |
| Jakość wnętrza | pl Interior.Quality.NotSet |
| Projekt konsoli | pl Interior.ConsoleDesign.NotSet |
| Projekt wnętrza | |
| Przechowywanie | Brak danych |
| Liczba miejsc | 5 |
| Opcje przednich foteli | 1 |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | N/A |
| Regulacja głębokości siedzenia | Standardowa funkcja, opcjonalnie elektryczna |
| Regulacja wysokości siedzenia | Standardowa funkcja, opcjonalnie elektryczna |
| Regulacja kąta oparcia | Standardowa funkcja, opcjonalnie elektryczna |
| Regulacja kąta siedziska | Niedostępne |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Funkcja standardowa |
| Regulowany na długość zagłówek | Niedostępne |
| Regulacja podparcia ud | Niedostępne |
| Pamięć | Niedostępne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Regulacja kąta oparcia | Nieznany |
| Ogrzewanie siedzeń | Niedostępne |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne |
| Składane fotele | Niedostępne |
| Kolory lakieru | 5 |
| Opcje felg | 1 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
215/55R17 / 215/55R17 |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 1 |
| Strefy klimatyzacji | :Car |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Unknown |
| Tryb dla zwierząt | Unknown |
| Tryb kempingowy | Unknown |
| Poduszki powietrzne | Brak danych |
| Pasy bezpieczeństwa |
|
| Dostęp bezkluczykowy | Unknown |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Funkcja standardowa |
| Użyj telefonu jako klucza | Unknown |
| System alarmowy | Unknown |
| Kamera samochodowa | Unknown |
| Nadzór parkowania | Unknown |
| Nazwa aplikacji | |
| Zmień cel ładowania | Unknown |
| Zobacz lokalizację samochodu | Unknown |
| Zablokuj/odblokuj samochód | Unknown |
| Otwórz/zamknij szyby | Unknown |
| Wstępne przygotowanie | Unknown |
| Zdalne parkowanie | Unknown |
| Harmonogram ładowania | Unknown |
| Zobacz historię jazdy | Unknown |
| Aktywuj klakson/światła | Unknown |