| Model |
|
|---|---|
| Startprijs | ~€52,490 (Duitsland) |
| Carrosserietype | Crossover |
| wereldpremière | donderdag 7 april 2022 |
| start leveringen | november 2023 |
| Modelstatus | In productie |
| WLTP-actieradius | 400 km (249 mijlen) |
| WLTP-verbruik | 15,50 kWh/100km(4,0 mi/kWh ) |
| WLTP-verbruik met laadverlies | 18,3 kWh/100km(3,4 mi/kWh ) |
| EPA-actieradius | 265 mijlen (426 km) |
| EPA-verbruik | 4,3 mi/kWh (14,6 kWh/100km) |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 26 kWh/100km(2,4 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 238 km (148 mijlen) |
| Topsnelheid | 180 kph (112 mph) |
| Piekvermogen | 315 kW (428,3 hp / 422,4 bhp) |
| Elektrisch koppel | 584 nm (431,0 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 3,9 s |
| Type aandrijving | AWD |
| Motorconfiguratie | Één motor op vooras en één motor op achteras |
| Motortechnologie | |
| Type voorrem | Schijfrem met zwevende klauw (1 zuigers) |
| Type achterrem | Schijfrem met vaste klauw (4 zuigers) |
| Diameter voorremschijf | 350 mm (13,78") |
| Diameter achterremschijf | 333 mm (13,11") |
| Type voorremschijf | Gietijzer |
| Type achterremschijf | Gietijzer |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | creep-modus |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | Standard / Strong |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 (Standard) |
| Type ophanging voor | MacPherson-veerpoot |
| Type ophanging achter | Multi-link |
| Type voorveer | Spoelveer |
| Type achterveer | Spoelveer |
| Adaptieve demping voor | Niet beschikbaar |
| Adaptieve demping achter | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte voor | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte achter | Niet beschikbaar |
| Bodemvrijheid | 161 mm (6,34") |
| Lengte | 4300 mm (169,3") |
| Hoogte | 1636 mm (64,4") |
| Breedte zonder spiegels | 1822 mm (71,7") |
| Breedte met spiegels | 2025 mm (79,7") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,28 / Unknown |
| Wielbasis | 2750 mm (108,3") |
| Draaicirkel | 11,5 meter (452,8") |
| Ledig gewicht | 2000 kg (4409,2 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 2325 kg (5125,7 lbs) |
| Maximale daklast | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 325 kg (716,5 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | 1600 kg (3527,4 lbs) |
| Bagageruimte | 313 liter (11,1 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 976 liter (34,5 cu-ft) |
| HMI-type | Schermfocus met beperkte knoppen |
| Head-up display | Standaardfunctie |
| Spraakbediening | Standaardfunctie |
| Gebarenbediening | Unknown |
| Digitaal instrumentendisplay | No |
| Infotainmentscherm | No |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Standaardfunctie |
| Ondersteuning voor Android Auto | Niet beschikbaar |
| Kaartprovider | TomTom |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | Unknown |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Optionele functie |
| Automatisch dimmende koplampen | Unknown |
| Bochtverlichting | Unknown |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Standaardfunctie |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Standaardfunctie |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Standaardfunctie |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Standaardfunctie |
| Uitstapwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Frontale botsingswaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Standaardfunctie |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren | — |
| nl Sensors.Processors | — |
| Bruto batterijcapaciteit | 66 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 62 kWh |
| Kathodematerialen | NMC |
| Nominale spanning | 399 V |
| Batterijgewicht | — |
| Packconfiguratie | 107s1p |
| Batterijtype | Prismatisch |
| Batterijchemie | NMC |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 150 kW |
| Laadtijd 0–100% | 1 h 21 m 24 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 45,7 kW |
| Laadtijd 10–100% | 1 h 16 m 57 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 43,5 kW |
| Laadtijd 10–80% | 30 m 33 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 85,2 kW |
| Laadtijd 10–90% | 48 m 23 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 61,5 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Standaardfunctie |
| Handmatige batterijverwarming | Standaardfunctie |
| Interieurcategorie | Minimalistisch |
| Interieurkwaliteit | Standaard |
| Ontwerp middenconsole | — |
| Interieurontwerp |
Standard
Interieurkleuren:
Zwart
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | 2 |
| Zitdiepteverstelling | Standaardfunctie |
| Zithoogteverstelling | Standaardfunctie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaardfunctie |
| Hoekverstelling zitkussen | Standaardfunctie |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Standaardfunctie |
| Memory | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Standaard elektrische functie |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Rugleuninghellingsverstelling | Onbekend |
| Stoelverwarming | Standaardfunctie, buitenste stoelen |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Standaardfunctie |
| Lakkleuren | 6 |
| Velgopties | 1 |
| Velggrootte (voor/achter) |
245/40R19 / 245/40R19 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 2 (1-zone climate control, 2-zone climate control) |
| Klimaatzones | 1-zone climate control:Car/2-zone climate control:FrontRight FrontLeft |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Niet beschikbaar |
| Campingmodus | Niet beschikbaar |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Standaardfunctie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Standaardfunctie |
| Alarmsysteem | Standaardfunctie |
| Dashcam | Niet beschikbaar |
| Parkeersurveillance | Niet beschikbaar |
| Appnaam | Hello smart |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | No |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | No |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | Yes |
| Claxon/lichten activeren | Yes |