| Model | |
|---|---|
| Startprijs | ~€77,250 (Duitsland) |
| Carrosserietype | Stationwagen |
| wereldpremière | woensdag 31 juli 2024 |
| start leveringen | december 2024 |
| Modelstatus | In productie |
| WLTP-actieradius | 720-627 km (448-390 mijlen) |
| WLTP-verbruik | 13,18-15,14 kWh/100km (4,7-4,1 mi/kWh ) |
| WLTP-verbruik met laadverlies | 14,8-17 kWh/100km (4,2-3,7 mi/kWh ) |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 16 kWh/100km(3,9 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 593 km (369 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | 18 kWh/100km(3,5 mi/kWh ) |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | 527 km (328 mijlen) |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 21 kWh/100km(3,0 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 452 km (281 mijlen) |
| Topsnelheid | 210 kph (131 mph) |
| Piekvermogen | 270 kW (367,1 hp / 362,1 bhp) (280 kW (380,7 hp / 375,5 bhp) met boost) |
| Elektrisch koppel | 565 nm (417,0 ft-lb) (565 nm (417,0 ft-lb) met boost) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 5,4 s (5,4 s met boost) |
| Type aandrijving | RWD |
| Motorconfiguratie | Één motor achteras |
| Motortechnologie | PMSM |
| Type voorrem | Schijfrem met vaste klauw (4 zuigers) |
| Type achterrem | Schijfrem met zwevende klauw (1 zuigers) |
| Diameter voorremschijf | 350 mm (13,78") |
| Diameter achterremschijf | 350 mm (13,78") |
| Type voorremschijf | Gietijzer |
| Type achterremschijf | Gietijzer |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | Hold, Roll of Creep |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | Hard / Medium |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 2 (Standard / Adaptive Air Suspension Sport) |
| Type ophanging voor | Multi-link / Multi-link |
| Type ophanging achter | Multi-link / Multi-link |
| Type voorveer | Spoelveer / Luchtveer |
| Type achterveer | Spoelveer / Luchtveer |
| Adaptieve demping voor | Standaardfunctie |
| Adaptieve demping achter | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte voor | Unknown |
| Verstelbare hoogte achter | Unknown |
| Bodemvrijheid | 143 mm (5,63") / 105 - 145 mm (4,13" - 5,71") |
| Lengte | 4928 mm (194,0") |
| Hoogte | 1527 mm (60,1") |
| Breedte zonder spiegels | 1923 mm (75,7") |
| Breedte met spiegels | 2193 mm (86,3") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,24 / 2,48 m² (26,7 sq ft) |
| Wielbasis | 2946 mm (116,0") |
| Draaicirkel | 12,3 meter (484,3") |
| Ledig gewicht | 2185 kg (4817,1 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 2760 kg (6084,8 lbs) |
| Maximale daklast | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 575 kg (1267,7 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | 2100 kg (4629,7 lbs) |
| Bagageruimte | 502 liter (17,7 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 1422 liter (50,2 cu-ft) |
| HMI-type | Schermfocus met hendels en knoppen |
| Head-up display | Optionele functie |
| Spraakbediening | Standaardfunctie |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | Yes 11,9" |
| Infotainmentscherm | Yes 14,9" |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Standaardfunctie |
| Ondersteuning voor Android Auto | Standaardfunctie |
| Kaartprovider | TomTom |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | Yes |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Optionele functie |
| Automatisch dimmende koplampen | Unknown |
| Bochtverlichting | Unknown |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Unknown |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Standaardfunctie |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Standaardfunctie |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Optionele functie |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Standaardfunctie |
| Uitstapwaarschuwing | Optionele functie |
| Frontale botsingswaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Optionele functie |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren | n.v.t. |
| ADAS-processors | — |
| Bruto batterijcapaciteit | 100 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 94,9 kWh |
| Kathodematerialen | NMC |
| Nominale spanning | 662 V |
| Batterijgewicht | 575 kg (1267,7 lbs) |
| Packconfiguratie | 180s1p |
| Batterijtype | Cell-to-Module |
| Batterijchemie | NMC |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 270 kW |
| Laadtijd 0–100% | 1 h 0 m 11 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 94,6 kW |
| Laadtijd 10–100% | 57 m 36 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 89,0 kW |
| Laadtijd 10–80% | 20 m 47 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 191,7 kW |
| Laadtijd 10–90% | 30 m 26 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 149,7 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Standaardfunctie |
| Handmatige batterijverwarming | Niet beschikbaar |
| Interieurcategorie | Rijdergericht |
| Interieurkwaliteit | Premium |
| Ontwerp middenconsole | Traditionele middenconsole |
| Interieurontwerp |
standard
Interieurkleuren:
Zwart
Kleuren van de stoelen: 1
Kleuren van de hemelbekleding: 1
S-Line
Interieurkleuren:
Zwart
Kleuren van de stoelen: 3
Kleuren van de hemelbekleding: 1
Beige & Black
Interieurkleuren:
Zwart
Beige
Kleuren van de stoelen: 1
Kleuren van de hemelbekleding: 1
black/red
Interieurkleuren:
Zwart
Kleuren van de stoelen: 1
Kleuren van de hemelbekleding: 1
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| opties voor voorstoelen | 3 (Normal, Sport, Sport Plus) |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | N/A, 2, 12 |
| Zitdiepteverstelling | Standaardfunctie / Standaardfunctie, optioneel elektrisch / Standaard elektrische functie |
| Zithoogteverstelling | Standaardfunctie / Standaardfunctie, optioneel elektrisch / Standaard elektrische functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaardfunctie / Standaardfunctie, optioneel elektrisch / Standaard elektrische functie |
| Hoekverstelling zitkussen | Standaardfunctie / Standaardfunctie, optioneel elektrisch / Standaard elektrische functie |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Standaardfunctie / Niet beschikbaar / Standaardfunctie |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Optionele functie / Niet beschikbaar / Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Niet beschikbaar / Standaardfunctie / Standaardfunctie |
| Memory | Niet beschikbaar / Onbekend / Standaard bestuurder, niet beschikbaar voor passagier |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar / Standaard elektrische functie / Standaard elektrische functie |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar / Optionele functie / Standaardfunctie |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar / Standaardfunctie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Niet beschikbaar |
| Stoelverwarming | Optionele functie, buitenste stoelen |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Standaardfunctie |
| Lakkleuren | 56 |
| Velgopties | 8 |
| Velggrootte (voor/achter) |
225/55R19 / 245/50R19 235/45R20 / 265/40R20 245/40R21 / 275/35R21 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 2 (2-zone, 4-zone) |
| Klimaatzones | 2-zone:LeftFirstRow RightFirstRow/4-zone:LeftFirstRow RightFirstRow LeftSecondRow RightSecondRow |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Niet beschikbaar |
| Campingmodus | Niet beschikbaar |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Optionele functie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Optionele functie |
| Alarmsysteem | Optionele functie |
| Dashcam | Niet beschikbaar |
| Parkeersurveillance | Niet beschikbaar |
| Appnaam | MyAudi |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | No |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | No |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | Yes |
| Claxon/lichten activeren | No |