| Model | |
|---|---|
| Startprijs | ~€40,658 (Noorwegen) |
| Carrosserietype | Crossover |
| wereldpremière | maandag 10 februari 2025 |
| start leveringen | juni 2025 |
| Modelstatus | In productie |
| WLTP-actieradius | 427 km (265 mijlen) |
| WLTP-verbruik | 14,99 kWh/100km(4,1 mi/kWh ) |
| WLTP-verbruik met laadverlies | 16,7-17,3 kWh/100km (3,7-3,6 mi/kWh ) |
| EPA-actieradius | 265 mijlen (426 km) |
| EPA-verbruik | 4,1 mi/kWh (15,0 kWh/100km) |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 18 kWh/100km(3,5 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 356 km (221 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | 23 kWh/100km(2,7 mi/kWh ) |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | 278 km (173 mijlen) |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 24 kWh/100km(2,6 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 267 km (166 mijlen) |
| Topsnelheid | 180 kph (112 mph) |
| Piekvermogen | 315 kW (428,3 hp / 422,4 bhp) |
| Elektrisch koppel | 543 nm (400,7 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 3,6 s |
| Type aandrijving | AWD |
| Motorconfiguratie | Één motor op vooras en één motor op achteras |
| Motortechnologie | PMSM |
| Type voorrem | Schijfrem met zwevende klauw (2 zuigers) |
| Type achterrem | Schijfrem met zwevende klauw (1 zuigers) |
| Diameter voorremschijf | 345 mm (13,58") |
| Diameter achterremschijf | 333 mm (13,11") |
| Type voorremschijf | Gietijzer |
| Type achterremschijf | Gietijzer |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | Hold of Creep |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | Slechts één niveau |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 (standard) |
| Type ophanging voor | MacPherson-veerpoot |
| Type ophanging achter | Multi-link |
| Type voorveer | Spoelveer |
| Type achterveer | Spoelveer |
| Adaptieve demping voor | Niet beschikbaar |
| Adaptieve demping achter | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte voor | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte achter | Niet beschikbaar |
| Bodemvrijheid | 190 mm (7,48") |
| Lengte | 4233 mm (166,7") |
| Hoogte | 1549 mm (61,0") |
| Breedte zonder spiegels | 1837 mm (72,3") |
| Breedte met spiegels | 2032 mm (80,0") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,28 / 2,43 m² (26,2 sq ft) |
| Wielbasis | 2650 mm (104,3") |
| Draaicirkel | 10,6 meter (417,3") |
| Ledig gewicht | 1869 kg (4120,4 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 2338 kg (5154,4 lbs) |
| Maximale daklast | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 469 kg (1034,0 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | 1600 kg (3527,4 lbs) |
| Bagageruimte | 318 liter (11,2 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 904 liter (31,9 cu-ft) |
| HMI-type | Schermfocus met hendels en beperkte knoppen |
| Head-up display | Niet beschikbaar |
| Spraakbediening | Standaardfunctie |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | No |
| Infotainmentscherm | Yes 12,3" |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Standaardfunctie |
| Ondersteuning voor Android Auto | Niet beschikbaar |
| Kaartprovider | |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | No |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Niet beschikbaar |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Niet beschikbaar |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Standaardfunctie |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Standaardfunctie |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Standaardfunctie |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Standaardfunctie |
| Uitstapwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Frontale botsingswaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Standaardfunctie |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren | n.v.t. |
| ADAS-processors | — |
| Bruto batterijcapaciteit | 69 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 64 kWh |
| Kathodematerialen | NMC |
| Nominale spanning | — |
| Batterijgewicht | — |
| Packconfiguratie | — |
| Batterijtype | — |
| Batterijchemie | NMC |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 153 kW |
| Laadtijd 0–100% | 1 h 12 m 44 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 52,8 kW |
| Laadtijd 10–100% | 1 h 2 m 5 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 55,7 kW |
| Laadtijd 10–80% | 29 m 32 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 91,0 kW |
| Laadtijd 10–90% | 41 m 59 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 73,2 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Standaardfunctie |
| Handmatige batterijverwarming | Niet beschikbaar |
| Interieurcategorie | Minimalistisch |
| Interieurkwaliteit | Hoge kwaliteit |
| Ontwerp middenconsole | Drijvende console |
| Interieurontwerp |
Indigo
Interieurkleuren:
nl common.color.NotSet
Kleuren van de stoelen: 1
Kleuren van de hemelbekleding: 1
Pine
Interieurkleuren:
nl common.color.NotSet
Kleuren van de stoelen: 1
Kleuren van de hemelbekleding: 1
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | N/A |
| Zitdiepteverstelling | Standaardfunctie, optioneel elektrisch |
| Zithoogteverstelling | Standaardfunctie, optioneel elektrisch |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaardfunctie, optioneel elektrisch |
| Hoekverstelling zitkussen | Optionele elektrische functie |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Niet beschikbaar |
| Memory | Onbekend |
| Elektrische lendesteunverstelling | Onbekend |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Rugleuninghellingsverstelling | Niet beschikbaar |
| Stoelverwarming | Standaardfunctie, buitenste stoelen |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Standaardfunctie |
| Lakkleuren | 4 |
| Velgopties | 2 |
| Velggrootte (voor/achter) |
235/50R19 / 235/50R19 235/45R20 / 235/45R20 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 2 (, ) |
| Klimaatzones | :Car/:FrontRight FrontLeft |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Niet beschikbaar |
| Campingmodus | Niet beschikbaar |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Standaardfunctie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Optionele functie |
| Alarmsysteem | Standaardfunctie |
| Dashcam | Niet beschikbaar |
| Parkeersurveillance | Niet beschikbaar |
| Appnaam | Volvo EX30 |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | No |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | No |
| Laden plannen | No |
| Rijgeschiedenis bekijken | Yes |
| Claxon/lichten activeren | No |