| Model | |
|---|---|
| Startprijs | Unknown |
| Carrosserietype | Hypercar |
| wereldpremière | dinsdag 1 juni 2021 |
| start leveringen | januari 2023 |
| Modelstatus | In productie |
| WLTP-actieradius | 490 km (304 mijlen) |
| WLTP-verbruik | 21,80 kWh/100km(2,9 mi/kWh ) |
| WLTP-verbruik met laadverlies | 30 kWh/100km(2,1 mi/kWh ) |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 19 kWh/100km(3,3 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 562 km (349 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 24 kWh/100km(2,6 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 445 km (277 mijlen) |
| Topsnelheid | 412 kph (256 mph) |
| Piekvermogen | 1400 kW (1903,5 hp / 1877,4 bhp) |
| Elektrisch koppel | 2340 nm (1726,9 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 1,81 s |
| Type aandrijving | AWD |
| Motorconfiguratie | Twee motoren op vooras en achteras |
| Motortechnologie | PMSM |
| Type voorrem | Schijfrem met vaste klauw (6 zuigers) |
| Type achterrem | Schijfrem met vaste klauw (6 zuigers) |
| Diameter voorremschijf | 390 mm (15,35") |
| Diameter achterremschijf | 390 mm (15,35") |
| Type voorremschijf | Keramisch |
| Type achterremschijf | Keramisch |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | hold-modus |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | High / Low |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 (Rimac Adaptive Suspension) |
| Type ophanging voor | Dubbele draagarm |
| Type ophanging achter | Multi-link |
| Type voorveer | Spoelveer |
| Type achterveer | Spoelveer |
| Adaptieve demping voor | Standaardfunctie |
| Adaptieve demping achter | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte voor | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte achter | Standaardfunctie |
| Bodemvrijheid | 120 - 135 mm (4,72" - 5,31") |
| Lengte | 4745 mm (186,8") |
| Hoogte | 1240 mm (48,8") |
| Breedte zonder spiegels | 2052 mm (80,8") |
| Breedte met spiegels | mm (") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,3 / Unknown |
| Wielbasis | 2745 mm (108,1") |
| Draaicirkel | Unknown |
| Ledig gewicht | 2300 kg (5070,6 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 2550 kg (5621,8 lbs) |
| Maximale daklast | |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 250 kg (551,2 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | n.v.t. |
| Bagageruimte | 100 liter (3,5 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | |
| HMI-type | Schermen met hendels en veel knoppen |
| Head-up display | Niet beschikbaar |
| Spraakbediening | Niet beschikbaar |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | Yes 12,3" |
| Infotainmentscherm | Yes 13,8" |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Standaardfunctie |
| Ondersteuning voor Android Auto | Standaardfunctie |
| Kaartprovider | Google Maps |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | No |
| Satellietbeeldkaart | Yes |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Niet beschikbaar |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Niet beschikbaar |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Niet beschikbaar |
| Automatische noodstuurfunctie | Niet beschikbaar |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Niet beschikbaar |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Niet beschikbaar |
| Slaperigheidswaarschuwing | Niet beschikbaar |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Niet beschikbaar |
| Uitstapwaarschuwing | Niet beschikbaar |
| Frontale botsingswaarschuwing | Niet beschikbaar |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Niet beschikbaar |
| Rijstrookassistent | Niet beschikbaar |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Niet beschikbaar |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren | n.v.t. |
| LiDAR-sensoren | n.v.t. |
| ADAS-processors | — |
| Bruto batterijcapaciteit | 120 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 106,8 kWh |
| Kathodematerialen | LMNO |
| Nominale spanning | 630 V |
| Batterijgewicht | 727 kg (1602,8 lbs) |
| Packconfiguratie | 174s40p |
| Batterijtype | Cilindrisch |
| Batterijchemie | LMNO |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 500 kW |
| Laadtijd 0–100% | 34 m 31 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 185,6 kW |
| Laadtijd 10–100% | 32 m 24 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 178,0 kW |
| Laadtijd 10–80% | 16 m 42 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 268,5 kW |
| Laadtijd 10–90% | 22 m 36 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 226,8 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Standaardfunctie |
| Handmatige batterijverwarming | Standaardfunctie |
| Interieurcategorie | Rijdergericht |
| Interieurkwaliteit | Luxe |
| Ontwerp middenconsole | Traditionele middenconsole |
| Interieurontwerp |
100% Customizable
Interieurkleuren:
Zwart
Kleuren van de stoelen: 1
Kleuren van de hemelbekleding: 1
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | 6 |
| Zitdiepteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Zithoogteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaard elektrische functie |
| Hoekverstelling zitkussen | Niet beschikbaar |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Niet beschikbaar |
| Memory | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Rugleuninghellingsverstelling | Unknown |
| Stoelverwarming | Unknown |
| Stoelventilatie | Unknown |
| Massagefunctie | Unknown |
| Elektrische lendesteunverstelling | Unknown |
| Inklapbare stoelen | Unknown |
| Lakkleuren | 5 |
| Velgopties | 1 |
| Velggrootte (voor/achter) |
275/35R20 / 315/35R20 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | 1 zone:Car |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Niet beschikbaar |
| Campingmodus | Niet beschikbaar |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Standaardfunctie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Niet beschikbaar |
| Alarmsysteem | Standaardfunctie |
| Dashcam | Niet beschikbaar |
| Parkeersurveillance | Niet beschikbaar |
| Appnaam | My Rimac |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | No |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | No |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | Yes |
| Claxon/lichten activeren | Yes |