| Model | |
|---|---|
| Startprijs | €44,990 |
| Carrosserietype | SUV |
| wereldpremière | dinsdag 11 februari 2025 |
| start leveringen | juni 2025 |
| Modelstatus | In productie |
| WLTP-actieradius | 412-370 km (256-230 mijlen) |
| WLTP-verbruik | 14,32-15,95 kWh/100km (4,3-3,9 mi/kWh ) |
| WLTP-verbruik met laadverlies | 16-18,4 kWh/100km (3,9-3,4 mi/kWh ) |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 17 kWh/100km(3,7 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 347 km (216 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | 21 kWh/100km(3,0 mi/kWh ) |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | 281 km (175 mijlen) |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 22 kWh/100km(2,8 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 268 km (167 mijlen) |
| Topsnelheid | 160 kph (99 mph) |
| Piekvermogen | 150 kW (203,9 hp / 201,2 bhp) |
| Elektrisch koppel | 310 nm (228,8 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 8,1 s |
| Type aandrijving | RWD |
| Motorconfiguratie | Één motor achteras |
| Motortechnologie | PMSM |
| Type voorrem | Schijfrem met zwevende klauw (2 zuigers) |
| Type achterrem | Trommelrem |
| Diameter voorremschijf | 358 mm (14,09") |
| Diameter achterremschijf | trommelrem |
| Type voorremschijf | Gietijzer |
| Type achterremschijf | trommelrem |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | roll-modus |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | Low / Mid / High |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 2 (standard / sport) |
| Type ophanging voor | MacPherson-veerpoot / MacPherson-veerpoot |
| Type ophanging achter | Multi-link / Multi-link |
| Type voorveer | Spoelveer / Spoelveer |
| Type achterveer | Spoelveer / Spoelveer |
| Adaptieve demping voor | Optionele functie |
| Adaptieve demping achter | Optionele functie |
| Verstelbare hoogte voor | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte achter | Niet beschikbaar |
| Bodemvrijheid | 180 mm (7,09") / 165 mm (6,50") |
| Lengte | 4588 mm (180,6") |
| Hoogte | 1632 mm (64,3") |
| Breedte zonder spiegels | 1865 mm (73,4") |
| Breedte met spiegels | 2108 mm (83,0") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,29 / 2,55 m² (27,4 sq ft) |
| Wielbasis | 2764 mm (108,8") |
| Draaicirkel | 10,2 meter (401,6") |
| Ledig gewicht | 1960 kg (4321,1 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 2540 kg (5599,7 lbs) |
| Maximale daklast | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 580 kg (1278,7 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | 1000 kg (2204,6 lbs) |
| Bagageruimte | 520 liter (18,4 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 1490 liter (52,6 cu-ft) |
| HMI-type | Schermfocus met hendels en knoppen |
| Head-up display | Optionele functie |
| Spraakbediening | Niet beschikbaar |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | Yes 10,2" |
| Infotainmentscherm | Yes 10,1" |
| In-car navigatie | Optionele functie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Optionele functie |
| Ondersteuning voor Android Auto | Optionele functie |
| Kaartprovider | HERE Technologies |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | Yes |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Optionele functie |
| Automatisch dimmende koplampen | Unknown |
| Bochtverlichting | Unknown |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Optionele functie |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Optionele functie |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Niet beschikbaar |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Optionele functie |
| Uitstapwaarschuwing | Optionele functie |
| Frontale botsingswaarschuwing | Optionele functie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Optionele functie |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren | n.v.t. |
| ADAS-processors | — |
| Bruto batterijcapaciteit | 63 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 59 kWh |
| Kathodematerialen | NMC811 |
| Nominale spanning | 397 V |
| Batterijgewicht | — |
| Packconfiguratie | 108s2p |
| Batterijtype | Cell-to-Module |
| Batterijchemie | NMC811 |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 165 kW |
| Laadtijd 0–100% | 46 m 16 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 76,5 kW |
| Laadtijd 10–100% | 43 m 41 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 72,9 kW |
| Laadtijd 10–80% | 26 m 3 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 95,1 kW |
| Laadtijd 10–90% | 32 m 59 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 85,8 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Standaardfunctie |
| Handmatige batterijverwarming | Standaardfunctie |
| Interieurcategorie | Rijdergericht |
| Interieurkwaliteit | Hoge kwaliteit |
| Ontwerp middenconsole | Traditionele middenconsole |
| Interieurontwerp |
Black
Interieurkleuren:
Zwart
Kleuren van de stoelen: 4
Kleuren van de hemelbekleding: 1
Brown
Interieurkleuren:
Bruin
Zwart
Kleuren van de stoelen: 1
Kleuren van de hemelbekleding: 1
Beige
Interieurkleuren:
Zwart
Beige
Kleuren van de stoelen: 1
Kleuren van de hemelbekleding: 1
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| opties voor voorstoelen | 2 (standard, sport) |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | N/A, 2 |
| Zitdiepteverstelling | Standaardfunctie, optioneel elektrisch / Standaardfunctie, optioneel elektrisch |
| Zithoogteverstelling | Standaardfunctie, optioneel elektrisch / Standaardfunctie, optioneel elektrisch |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaardfunctie, optioneel elektrisch / Standaardfunctie, optioneel elektrisch |
| Hoekverstelling zitkussen | Standaardfunctie, optioneel elektrisch / Standaardfunctie, optioneel elektrisch |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Standaardfunctie / Niet beschikbaar |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Niet beschikbaar / Standaardfunctie |
| Memory | Onbekend / Onbekend |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar / Standaard elektrische functie |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar |
| Rugleuninghellingsverstelling | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar |
| Stoelverwarming | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Standaardfunctie / Standaardfunctie |
| Lakkleuren | 8 |
| Velgopties | 11 |
| Velggrootte (voor/achter) |
235/55R19 / 255/50R19 235/50R20 / 255/45R20 235/45R21 / 255/40R21 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 2 (1-zone, 3-zone) |
| Klimaatzones | 1-zone:Car/3-zone:LeftFirstRow RightFirstRow SecondRow |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Niet beschikbaar |
| Campingmodus | Niet beschikbaar |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Optionele functie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Niet beschikbaar |
| Alarmsysteem | Optionele functie |
| Dashcam | Niet beschikbaar |
| Parkeersurveillance | Niet beschikbaar |
| Appnaam | MyAudi |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | No |
| Ramen openen/sluiten | No |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | No |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | Yes |
| Claxon/lichten activeren | No |