| Model |
|
|---|---|
| Startprijs | ~€36,720 (Spanje) |
| Carrosserietype | Hatchback |
| wereldpremière | donderdag 6 juli 2023 |
| start leveringen | november 2023 |
| Modelstatus | In productie |
| WLTP-actieradius | 410 km (255 mijlen) |
| WLTP-verbruik | 12,39 kWh/100km(5,0 mi/kWh ) |
| WLTP-verbruik met laadverlies | 15,3-15,9 kWh/100km (4,1-3,9 mi/kWh ) |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 16,4 kWh/100km(3,8 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 310 km (193 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | 18,8 kWh/100km(3,3 mi/kWh ) |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | 270 km (168 mijlen) |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 25 kWh/100km(2,5 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 203 km (126 mijlen) |
| Topsnelheid | 170 kph (106 mph) |
| Piekvermogen | 115 kW (156,4 hp / 154,2 bhp) |
| Elektrisch koppel | 260 nm (191,9 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 9,8 s |
| Type aandrijving | FWD |
| Motorconfiguratie | Één motor vooras |
| Motortechnologie | |
| Type voorrem | Schijfrem met zwevende klauw (1 zuigers) |
| Type achterrem | Schijfrem met zwevende klauw (1 zuigers) |
| Diameter voorremschijf | 330 mm (12,99") |
| Diameter achterremschijf | 268 mm (10,55") |
| Type voorremschijf | Geventileerd gietijzer |
| Type achterremschijf | Gietijzer |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | roll-modus |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | D / B |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 (Standard) |
| Type ophanging voor | MacPherson-veerpoot |
| Type ophanging achter | Torsiebalk |
| Type voorveer | Spoelveer |
| Type achterveer | Spoelveer |
| Adaptieve demping voor | Niet beschikbaar |
| Adaptieve demping achter | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte voor | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte achter | Niet beschikbaar |
| Bodemvrijheid | 140 mm (5,51") |
| Lengte | 4367 mm (171,9") |
| Hoogte | 1441 mm (56,7") |
| Breedte zonder spiegels | 1852 mm (72,9") |
| Breedte met spiegels | 2062 mm (81,2") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,28 / 2,24 m² (24,1 sq ft) |
| Wielbasis | 2675 mm (105,3") |
| Draaicirkel | 10,95 meter (431,1") |
| Ledig gewicht | 1684 kg (3712,6 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 2110 kg (4651,7 lbs) |
| Maximale daklast | 70 kg (154,3 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 426 kg (939,2 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | n.v.t. |
| Bagageruimte | 361 liter (12,7 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 1271 liter (44,9 cu-ft) |
| HMI-type | Schermfocus met hendels en knoppen |
| Head-up display | Standaardfunctie |
| Spraakbediening | Standaardfunctie |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | No |
| Infotainmentscherm | No |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Standaardfunctie |
| Ondersteuning voor Android Auto | Standaardfunctie |
| Kaartprovider | TomTom |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | No |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Standaardfunctie |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Standaardfunctie |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Standaardfunctie |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Optionele functie |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Standaardfunctie |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Standaardfunctie |
| Uitstapwaarschuwing | Optionele functie |
| Frontale botsingswaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Optionele functie |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren | — |
| nl Sensors.Processors | — |
| Bruto batterijcapaciteit | 54 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 50,8 kWh |
| Kathodematerialen | NMC811 |
| Nominale spanning | 377 V |
| Batterijgewicht | 340 kg (749,6 lbs) |
| Packconfiguratie | 102s1p |
| Batterijtype | Prismatisch |
| Batterijchemie | NMC811 |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 100 kW |
| Laadtijd 0–100% | 58 m 14 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 52,3 kW |
| Laadtijd 10–100% | 53 m 41 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 51,1 kW |
| Laadtijd 10–80% | 29 m 29 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 72,4 kW |
| Laadtijd 10–90% | 40 m 24 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 60,3 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Standaardfunctie |
| Handmatige batterijverwarming | Standaardfunctie |
| Interieurcategorie | Minimalistisch |
| Interieurkwaliteit | Standaard |
| Ontwerp middenconsole | — |
| Interieurontwerp |
Standard
Interieurkleuren:
Zwart
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | N/A |
| Zitdiepteverstelling | Standaardfunctie, optioneel elektrisch |
| Zithoogteverstelling | Standaardfunctie, optioneel elektrisch |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaardfunctie, optioneel elektrisch |
| Hoekverstelling zitkussen | Niet beschikbaar |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Standaardfunctie |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Niet beschikbaar |
| Memory | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Optionele elektrische functie |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Optionele functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Niet beschikbaar |
| Stoelverwarming | Niet beschikbaar |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Standaardfunctie |
| Lakkleuren | 6 |
| Velgopties | 5 |
| Velggrootte (voor/achter) |
215/60R17 / 215/60R17 215/55R18 / 215/55R18 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | 2-zone:LeftFirstRow RightFirstRow |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Niet beschikbaar |
| Campingmodus | Niet beschikbaar |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Standaardfunctie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Niet beschikbaar |
| Alarmsysteem | Standaardfunctie |
| Dashcam | Niet beschikbaar |
| Parkeersurveillance | Niet beschikbaar |
| Appnaam | My Peugeot |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | No |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | No |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | Yes |
| Claxon/lichten activeren | Yes |