| Model |
|
|---|---|
| Startprijs | Unknown |
| Carrosserietype | Crossover |
| wereldpremière | woensdag 10 april 2024 |
| start leveringen | januari 2025 |
| Modelstatus | In productie |
| WLTP-actieradius | 410 km (255 mijlen) |
| WLTP-verbruik | 12,39 kWh/100km(5,0 mi/kWh ) |
| WLTP-verbruik met laadverlies | 15,2 kWh/100km(4,1 mi/kWh ) |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 16 kWh/100km(3,9 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 318 km (198 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | 19 kWh/100km(3,3 mi/kWh ) |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | 267 km (166 mijlen) |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 23 kWh/100km(2,7 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 221 km (137 mijlen) |
| Topsnelheid | 150 kph (93 mph) |
| Piekvermogen | 115 kW (156,4 hp / 154,2 bhp) |
| Elektrisch koppel | 260 nm (191,9 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 9 s |
| Type aandrijving | FWD |
| Motorconfiguratie | Één motor vooras |
| Motortechnologie | PMSM |
| Type voorrem | Schijfrem met vaste klauw (4 zuigers) |
| Type achterrem | Schijfrem met zwevende klauw (1 zuigers) |
| Diameter voorremschijf | 382 mm (15,04") |
| Diameter achterremschijf | 268 mm (10,55") |
| Type voorremschijf | Gietijzer |
| Type achterremschijf | Gietijzer |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | roll-modus |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | Standard / Low |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 (Standard) |
| Type ophanging voor | MacPherson-veerpoot |
| Type ophanging achter | Torsiebalk |
| Type voorveer | Spoelveer |
| Type achterveer | Spoelveer |
| Adaptieve demping voor | Niet beschikbaar |
| Adaptieve demping achter | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte voor | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte achter | Niet beschikbaar |
| Bodemvrijheid | 184 mm (7,24") |
| Lengte | 4173 mm (164,3") |
| Hoogte | 1532 mm (60,3") |
| Breedte zonder spiegels | 1781 mm (70,1") |
| Breedte met spiegels | 1981 mm (78,0") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | Unknown / Unknown |
| Wielbasis | 2557 mm (100,7") |
| Draaicirkel | 10,5 meter (413,4") |
| Ledig gewicht | 1573 kg (3467,9 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 2030 kg (4475,4 lbs) |
| Maximale daklast | |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 457 kg (1007,5 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | n.v.t. |
| Bagageruimte | 400 liter (14,1 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 1467 liter (51,8 cu-ft) |
| HMI-type | Schermfocus met hendels en knoppen |
| Head-up display | Standaardfunctie |
| Spraakbediening | Standaardfunctie |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | Yes 10,25" |
| Infotainmentscherm | Yes 10,25" |
| In-car navigatie | Optionele functie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Standaardfunctie |
| Ondersteuning voor Android Auto | Standaardfunctie |
| Kaartprovider | TomTom |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | No |
| spraakgestuurd | No |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Optionele functie |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Unknown |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Niet beschikbaar |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Niet beschikbaar |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Niet beschikbaar |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Optionele functie |
| Uitstapwaarschuwing | Niet beschikbaar |
| Frontale botsingswaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Optionele functie |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren | — |
| ADAS-processors | — |
| Bruto batterijcapaciteit | 54 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 50,8 kWh |
| Kathodematerialen | NMC811 |
| Nominale spanning | 377 V |
| Batterijgewicht | 340 kg (749,6 lbs) |
| Packconfiguratie | 102s1p |
| Batterijtype | Cell-to-Module |
| Batterijchemie | NMC811 |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 100 kW |
| Laadtijd 0–100% | 58 m 13 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 52,3 kW |
| Laadtijd 10–100% | 54 m 46 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 50,1 kW |
| Laadtijd 10–80% | 27 m 20 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 78,0 kW |
| Laadtijd 10–90% | 36 m 50 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 66,2 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Niet beschikbaar |
| Handmatige batterijverwarming | Niet beschikbaar |
| Interieurcategorie | Rijdergericht |
| Interieurkwaliteit | Hoge kwaliteit |
| Ontwerp middenconsole | Traditionele middenconsole |
| Interieurontwerp |
Black standard
Interieurkleuren:
Zwart
Black Corsa
Interieurkleuren:
Zwart
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| opties voor voorstoelen | 2 (Spiga, Corsa) |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | N/A, N/A |
| Zitdiepteverstelling | Onbekend / Standaard elektrische bestuurder, standaard handmatige passagier |
| Zithoogteverstelling | Onbekend / Standaard elektrische bestuurder, standaard handmatige passagier |
| Rugleuninghellingsverstelling | Onbekend / Standaard elektrische bestuurder, standaard handmatige passagier |
| Hoekverstelling zitkussen | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Standaardfunctie / Niet beschikbaar |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar |
| Memory | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Optionele elektrische functie / Niet beschikbaar |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Optionele functie / Niet beschikbaar |
| Rugleuninghellingsverstelling | Niet beschikbaar |
| Stoelverwarming | Niet beschikbaar |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Standaardfunctie |
| Lakkleuren | 5 |
| Velgopties | 3 |
| Velggrootte (voor/achter) |
215/65R16 / 215/65R16 215/60R17 / 215/60R17 215/55R18 / 215/55R18 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | One zone:Car |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Niet beschikbaar |
| Campingmodus | Niet beschikbaar |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Standaardfunctie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Niet beschikbaar |
| Alarmsysteem | Optionele functie |
| Dashcam | Niet beschikbaar |
| Parkeersurveillance | Niet beschikbaar |
| Appnaam | My Alfa Connect |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | No |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | No |
| Laden plannen | No |
| Rijgeschiedenis bekijken | No |
| Claxon/lichten activeren | Yes |