| Model |
|
|---|---|
| Startprijs | Unknown |
| Carrosserietype | SUV |
| wereldpremière | dinsdag 18 april 2023 |
| start leveringen | maart 2024 |
| Modelstatus | Gestopt |
| WLTP-actieradius | 620 km (385 mijlen) |
| WLTP-verbruik | 17,58 kWh/100km(3,5 mi/kWh ) |
| WLTP-verbruik met laadverlies | |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 24 kWh/100km(2,6 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 454 km (282 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | 26 kWh/100km(2,4 mi/kWh ) |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | 419 km (260 mijlen) |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 28 kWh/100km(2,2 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 389 km (242 mijlen) |
| Topsnelheid | 200 kph (124 mph) |
| Piekvermogen | 371 kW (504,4 hp / 497,5 bhp) |
| Elektrisch koppel | 620 nm (457,6 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 4,7 s |
| Type aandrijving | AWD |
| Motorconfiguratie | Één motor op vooras en één motor op achteras |
| Motortechnologie | |
| Type voorrem | Schijfrem met vaste klauw (4 zuigers) |
| Type achterrem | Schijfrem met zwevende klauw (1 zuigers) |
| Diameter voorremschijf | |
| Diameter achterremschijf | |
| Type voorremschijf | Gietijzer |
| Type achterremschijf | Gietijzer |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | 1 / 2 / 3 / 4 |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 (Standard) |
| Type ophanging voor | Dubbele draagarm |
| Type ophanging achter | Multi-link |
| Type voorveer | Spoelveer |
| Type achterveer | Spoelveer |
| Adaptieve demping voor | Standaardfunctie |
| Adaptieve demping achter | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte voor | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte achter | Niet beschikbaar |
| Bodemvrijheid | 200 mm (7,87") |
| Lengte | 4938 mm (194,4") |
| Hoogte | 1658 mm (65,3") |
| Breedte zonder spiegels | 1958 mm (77,1") |
| Breedte met spiegels | mm (") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,24 / Unknown |
| Wielbasis | 2950 mm (116,1") |
| Draaicirkel | 11,6 meter (456,7") |
| Ledig gewicht | 2580 kg (5687,9 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | kg ( lbs) |
| Maximale daklast | |
| Maximale belading inclusief bestuurder | |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | n.v.t. |
| Bagageruimte | 692 liter (24,4 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 1848 liter (65,3 cu-ft) |
| HMI-type | |
| Head-up display | Standaardfunctie |
| Spraakbediening | Standaardfunctie |
| Gebarenbediening | Unknown |
| Digitaal instrumentendisplay | Yes 12,3" |
| Infotainmentscherm | Yes 17" |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Niet beschikbaar |
| Ondersteuning voor Android Auto | Niet beschikbaar |
| Kaartprovider | |
| Online kaartupdates | Unknown |
| Real-time verkeer | Unknown |
| Routeplanning met laadplanning | Unknown |
| Satellietbeeldkaart | Unknown |
| spraakgestuurd | Unknown |
| spraakgeleiding | Unknown |
| LED-matrixkoplampen | Standaardfunctie |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Standaardfunctie |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Niet beschikbaar |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Standaardfunctie |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Standaardfunctie |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Standaardfunctie |
| Uitstapwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Frontale botsingswaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Standaardfunctie |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Unknown |
| Ultrasoonsensoren | |
| Camera's | |
| Radar sensoren | |
| LiDAR-sensoren | |
| Bruto batterijcapaciteit | 115 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 109 kWh |
| Kathodematerialen | |
| Nominale spanning | |
| Batterijgewicht | |
| Packconfiguratie | |
| Batterijtype | |
| Batterijchemie | |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 145 kW |
| Laadtijd 0–100% | 1 h 32 m 27 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 70,7 kW |
| Laadtijd 10–100% | 1 h 25 m 37 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 68,7 kW |
| Laadtijd 10–80% | 48 m 3 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 95,3 kW |
| Laadtijd 10–90% | 1 h 1 m 44 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 84,7 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Standaardfunctie |
| Handmatige batterijverwarming | Niet beschikbaar |
| Interieurcategorie | Rijdergericht |
| Interieurkwaliteit | Luxe |
| Ontwerp middenconsole | nl Interior.ConsoleDesign.NotSet |
| Interieurontwerp |
Astraluna
Interieurkleuren:
Zwart
Grijs
|
| Opbergruimte | n.v.t. |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | 4 |
| Zitdiepteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Zithoogteverstelling | Onbekend |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaard elektrische functie |
| Hoekverstelling zitkussen | Onbekend |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Standaardfunctie |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Standaardfunctie |
| Verstelbare dijsteun | Onbekend |
| Memory | Standaardfunctie |
| Elektrische lendesteunverstelling | Standaard elektrische functie |
| Stoelventilatie | Standaardfunctie |
| Massagefunctie | Standaardfunctie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Onbekend |
| Stoelverwarming | Standaardfunctie, buitenste stoelen |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Onbekend |
| Inklapbare stoelen | Niet beschikbaar |
| Lakkleuren | 5 |
| Velgopties | 1 |
| Velggrootte (voor/achter) |
275/40R21 / 275/40R21 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | |
| voorklimatisering | Unknown |
| Huisdierenmodus | Niet beschikbaar |
| Campingmodus | Niet beschikbaar |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Standaardfunctie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Standaardfunctie |
| Alarmsysteem | Niet beschikbaar |
| Dashcam | Niet beschikbaar |
| Parkeersurveillance | Niet beschikbaar |
| Appnaam | HiPhi |
| Laaddoel wijzigen | No |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | No |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | No |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | No |
| Claxon/lichten activeren | No |