| Model |
|
|---|---|
| Startprijs | ~€116,537 (China) |
| Carrosserietype | MPV |
| wereldpremière | woensdag 14 april 2021 |
| start leveringen | oktober 2021 |
| Modelstatus | In productie |
| WLTP-actieradius | |
| WLTP-verbruik | |
| WLTP-verbruik met laadverlies | |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | 822 km (511 mijlen) |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 22,4 kWh/100km(2,8 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 598 km (372 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | 24,4 kWh/100km(2,5 mi/kWh ) |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | 549 km (341 mijlen) |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 28 kWh/100km(2,2 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 479 km (298 mijlen) |
| Topsnelheid | 190 kph (118 mph) |
| Piekvermogen | 400 kW (543,8 hp / 536,4 bhp) |
| Elektrisch koppel | 686 nm (506,3 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 4,5 s |
| Type aandrijving | AWD |
| Motorconfiguratie | Één motor op vooras en één motor op achteras |
| Motortechnologie | PMSM |
| Type voorrem | Schijfrem met vaste klauw (4 zuigers) |
| Type achterrem | Schijfrem met zwevende klauw (1 zuigers) |
| Diameter voorremschijf | 533 mm (20,98") |
| Diameter achterremschijf | 457 mm (17,99") |
| Type voorremschijf | Gietijzer |
| Type achterremschijf | Gietijzer |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | hold-modus |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | Low / Medium / High |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 (Air suspension with electronically controlled dampers) |
| Type ophanging voor | Dubbele draagarm |
| Type ophanging achter | Multi-link |
| Type voorveer | Luchtveer |
| Type achterveer | Luchtveer |
| Adaptieve demping voor | Standaardfunctie |
| Adaptieve demping achter | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte voor | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte achter | Standaardfunctie |
| Bodemvrijheid | 162 - 192 mm (6,38" - 7,56") |
| Lengte | 5209 mm (205,1") |
| Hoogte | 1848 mm (72,8") |
| Breedte zonder spiegels | 2024 mm (79,7") |
| Breedte met spiegels | 2218 mm (87,3") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,27 / 2,69 m² (29,0 sq ft) |
| Wielbasis | 3205 mm (126,2") |
| Draaicirkel | 12,4 meter (488,2") |
| Ledig gewicht | 2830 kg (6239,1 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 3400 kg (7495,7 lbs) |
| Maximale daklast | 100 kg (220,5 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 570 kg (1256,6 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | n.v.t. |
| Bagageruimte | 376 liter (13,3 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | (2979 liter / 105,2 cu-ft met derde rij neergeklapt) |
| HMI-type | Schermfocus met beperkte knoppen |
| Head-up display | Niet beschikbaar |
| Spraakbediening | Standaardfunctie |
| Gebarenbediening | Unknown |
| Digitaal instrumentendisplay | No |
| Infotainmentscherm | No |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Standaardfunctie |
| Ondersteuning voor Android Auto | Standaardfunctie |
| Kaartprovider | Amap/Google Maps |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | Unknown |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Standaardfunctie |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Standaardfunctie |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Standaardfunctie |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Standaardfunctie |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Standaardfunctie |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Standaardfunctie |
| Uitstapwaarschuwing | Niet beschikbaar |
| Frontale botsingswaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Standaardfunctie |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren | — |
| nl Sensors.Processors |
|
| Bruto batterijcapaciteit | 140 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 134 kWh |
| Kathodematerialen | NMC811 |
| Nominale spanning | 370 V |
| Batterijgewicht | 727 kg (1602,8 lbs) |
| Packconfiguratie | 102s2p |
| Batterijtype | Prismatisch |
| Batterijchemie | NMC811 |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 250 kW |
| Laadtijd 0–100% | 1 h 22 m 40 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 97,3 kW |
| Laadtijd 10–100% | 1 h 16 m 25 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 94,7 kW |
| Laadtijd 10–80% | 38 m 59 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 144,3 kW |
| Laadtijd 10–90% | 51 m 13 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 125,6 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Standaardfunctie |
| Handmatige batterijverwarming | Niet beschikbaar |
| Interieurcategorie | Rijdergericht |
| Interieurkwaliteit | Luxe |
| Ontwerp middenconsole | — |
| Interieurontwerp |
Standard
Interieurkleuren:
Zwart
Grijs
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | 8 |
| Zitdiepteverstelling | Standaardfunctie |
| Zithoogteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaardfunctie |
| Hoekverstelling zitkussen | Standaard elektrische functie |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Standaardfunctie |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Standaardfunctie |
| Verstelbare dijsteun | Niet beschikbaar |
| Memory | Standaardfunctie |
| Elektrische lendesteunverstelling | Standaard elektrische functie |
| Stoelventilatie | Standaardfunctie |
| Massagefunctie | Standaardfunctie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaard elektrische functie |
| Stoelverwarming | Standaardfunctie |
| Stoelventilatie | Standaardfunctie |
| Massagefunctie | Standaardfunctie |
| Elektrische lendesteunverstelling | Standaard elektrische functie |
| Inklapbare stoelen | Niet beschikbaar |
| Lakkleuren | 3 |
| Velgopties | 1 |
| Velggrootte (voor/achter) |
255/50R19 / 255/50R19 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | 3-zone climate control:FrontRight FrontLeft SecondRow |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Standaardfunctie |
| Campingmodus | Standaardfunctie |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Standaardfunctie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Standaardfunctie |
| Alarmsysteem | Standaardfunctie |
| Dashcam | Standaardfunctie |
| Parkeersurveillance | Standaardfunctie |
| Appnaam | Zeekr |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | Yes |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | No |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | Yes |
| Claxon/lichten activeren | Yes |