| Model |
|
|---|---|
| Startprijs | Unknown |
| Carrosserietype | Pick-uptruck |
| wereldpremière | maandag 26 november 2018 |
| start leveringen | september 2021 |
| Modelstatus | In productie |
| WLTP-actieradius | |
| WLTP-verbruik | |
| WLTP-verbruik met laadverlies | |
| EPA-actieradius | 321-289 mijlen (516-465 km) |
| EPA-verbruik | 2,624,2-2,3 mi/kWh (24,2-26,9 kWh/100km ) |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 25 kWh/100km(2,5 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 500 km (311 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | 27,0 kWh/100km(2,3 mi/kWh ) |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | 463 km (288 mijlen) |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 30 kWh/100km(2,1 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 417 km (259 mijlen) |
| Topsnelheid | 201 kph (125 mph) |
| Piekvermogen | 620 kW (843,0 hp / 831,4 bhp) |
| Elektrisch koppel | 1231 nm (908,5 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 3,1 s |
| Type aandrijving | AWD |
| Motorconfiguratie | Twee motoren op vooras en achteras |
| Motortechnologie | PMSM |
| Type voorrem | Schijfrem met vaste klauw (4 zuigers) |
| Type achterrem | Schijfrem met zwevende klauw (1 zuigers) |
| Diameter voorremschijf | 343 mm (13,50") |
| Diameter achterremschijf | 328 mm (12,91") |
| Type voorremschijf | Gietijzer |
| Type achterremschijf | Gietijzer |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | hold-modus |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | High / Medium |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 (Air Suspension) |
| Type ophanging voor | Dubbele draagarm |
| Type ophanging achter | Multi-link |
| Type voorveer | Luchtveer |
| Type achterveer | Luchtveer |
| Adaptieve demping voor | Standaardfunctie |
| Adaptieve demping achter | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte voor | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte achter | Standaardfunctie |
| Bodemvrijheid | 205 - 378 mm (8,07" - 14,88") |
| Lengte | 5514 mm (217,1") |
| Hoogte | 1986 mm (78,2") |
| Breedte zonder spiegels | 2014 mm (79,3") |
| Breedte met spiegels | 2078 mm (81,8") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,3 / Unknown |
| Wielbasis | 3449 mm (135,8") |
| Draaicirkel | 13,7 meter (539,4") |
| Ledig gewicht | 2858 kg (6300,8 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 3870 kg (8531,9 lbs) |
| Maximale daklast | 113 kg (249,1 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 1012 kg (2231,1 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | 5000 kg (11023,1 lbs) |
| Bagageruimte | |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | |
| Laadbakinhoud | 1925 liter (68,0 cu-ft) |
| Laadbaklengte | 1371 mm (54,0") |
| Laadbakbreedte | 1275 mm (50,2") |
| HMI-type | Schermfocus met beperkte knoppen |
| Head-up display | Niet beschikbaar |
| Spraakbediening | Standaardfunctie |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | No |
| Infotainmentscherm | No |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Niet beschikbaar |
| Ondersteuning voor Android Auto | Niet beschikbaar |
| Kaartprovider | Google Maps |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | Yes |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Standaardfunctie |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Standaardfunctie |
| Draaibare koplampen | Standaardfunctie |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Niet beschikbaar |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Niet beschikbaar |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Standaardfunctie |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Standaardfunctie |
| Uitstapwaarschuwing | Niet beschikbaar |
| Frontale botsingswaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Standaardfunctie |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren | n.v.t. |
| nl Sensors.Processors |
|
| Bruto batterijcapaciteit | 135 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 125 kWh |
| Kathodematerialen | NMC |
| Nominale spanning | 392 V |
| Batterijgewicht | — |
| Packconfiguratie | 108s72p |
| Batterijtype | Cilindrisch |
| Batterijchemie | NMC |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 207 kW |
| Laadtijd 0–100% | 1 h 46 m 27 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 70,5 kW |
| Laadtijd 10–100% | 1 h 42 m 24 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 65,9 kW |
| Laadtijd 10–80% | 42 m 50 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 122,5 kW |
| Laadtijd 10–90% | 59 m 2 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 101,6 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Standaardfunctie |
| Handmatige batterijverwarming | Standaardfunctie |
| Interieurcategorie | Functioneel |
| Interieurkwaliteit | Hoge kwaliteit |
| Ontwerp middenconsole | — |
| Interieurontwerp |
Standard
Interieurkleuren:
Zwart
Groen
Blauw
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | 8 |
| Zitdiepteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Zithoogteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaard elektrische functie |
| Hoekverstelling zitkussen | Standaard elektrische functie |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Niet beschikbaar |
| Memory | Standaardfunctie |
| Elektrische lendesteunverstelling | Standaard elektrische functie |
| Stoelventilatie | Standaardfunctie |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Rugleuninghellingsverstelling | Niet beschikbaar |
| Stoelverwarming | Standaardfunctie, buitenste stoelen |
| Stoelventilatie | Onbekend |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Standaardfunctie |
| Lakkleuren | 9 |
| Velgopties | 1 |
| Velggrootte (voor/achter) |
275/65R20 / 275/65R20 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | :LeftFirstRow RightFirstRow LeftSecondRow RightSecondRow |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Standaardfunctie |
| Campingmodus | Standaardfunctie |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Standaardfunctie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Standaardfunctie |
| Alarmsysteem | Standaardfunctie |
| Dashcam | Niet beschikbaar |
| Parkeersurveillance | Niet beschikbaar |
| Appnaam | Rivian |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | Yes |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | No |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | Yes |
| Claxon/lichten activeren | Yes |