| Model |
|
|---|---|
| Startpris | ~kr738,600 (Tyskland) |
| Karosseritype | Sedan |
| Verdenspremiere | Unknown |
| Leveringsstart | Unknown |
| Modellstatus | Unknown |
| WLTP-rekkevidde | 583-519 km (362-323 mi) |
| WLTP-forbruk | 12,69-14,26 kWh/100km (4,9-4,4 mi/kWh ) |
| WLTP-forbruk med ladetap | 15,1-16,9 kWh/100km (4,1-3,7 mi/kWh ) |
| EPA-rekkevidde | |
| EPA-forbruk | |
| Basic trim CLTC-rekkevidde | |
| 90km/t/56mph forbruk under perfekte forhold | 15 kWh/100km(4,1 mi/kWh ) |
| 90 km/t / 56 mph under ideelle forhold | 493 km (306 mi) |
| 70mph/112km/t forbruk under perfekte forhold | 18 kWh/100km(3,5 mi/kWh ) |
| 70 mph / 112 km/t under ideelle forhold | 411 km (255 mi) |
| 120km/t/75mph forbruk under perfekte forhold | 21 kWh/100km(3,0 mi/kWh ) |
| 120 km/t / 75 mph under ideelle forhold | 352 km (219 mi) |
| Toppfart | 185 km/t (115 mph) |
| Toppeffekt | 239 kW (324,9 hk / 320,5 bhp) |
| Elektrisk dreiemoment | 605 nm (446,5 ft-lb) |
| 0–100 km/t (0–62 mph) | 5,1 s |
| Drivtype | AWD |
| Motorkonfigurasjon | En motor på frontaksel og en motor på bakaksel |
| Motorteknologi | |
| Forbremsetype | nb DriveTrain.Brakes.Front.BrakeType. (2 stempler) |
| Bakbremsetype | nb DriveTrain.Brakes.Front.BrakeType. (1 stempler) |
| Framskivediameter | 345 mm (13,58") |
| Bakskivediameter | 345 mm (13,58") |
| Front skivetype | Støpejern |
| Bakskivetype | Støpejern |
| Blendede bremser (regenerering via bremsepedal) | |
| Lift-up-regenerering (énpedalkjøring) | |
| Lift-up-regenereringsmodus(er) | |
| Lift-up-regenereringsnivåer | |
| Frirulling | |
| Adaptiv regenerering ved frirulling | |
| Antall fjæringsalternativer | 1 () |
| Fjæringstype foran | |
| Fjæringstype bak | |
| Fjærtype foran | Spiralfjær |
| Fjærtype bak | Spiralfjær |
| Adaptiv demping foran | Ikke tilgjengelig |
| Adaptiv demping bak | Ikke tilgjengelig |
| Justerbar høyde foran | Ikke tilgjengelig |
| Justerbar høyde bak | Ikke tilgjengelig |
| Bakkeklaring | 141 mm (5,55") |
| Lengde | 4855 mm (191,1") |
| Høyde | 1495 mm (58,9") |
| Bredde uten speil | 1880 mm (74,0") |
| Bredde med speil | 2073 mm (81,6") |
| Luftmotstandskoeffisient / Frontareal | 0,28 / Unknown |
| Akselavstand | 2950 mm (116,1") |
| Svingradius | 11,8 meter (464,6") |
| Egenvekt | 2020 kg (4453,3 lbs) |
| Maks tillatt totalvekt (GVWR) | 2520 kg (5555,6 lbs) |
| Maks taklast | 80 kg (176,4 lbs) |
| Maks last inkludert førervekt | 500 kg (1102,3 lbs) |
| Maks tilhengervekt med brems | 1500 kg (3306,9 lbs) |
| Bagasjekapasitet | 401 liter (14,2 ft³) |
| Bagasjekapasitet med alle bakseter slått ned | 1578 liter (55,7 ft³) |
| HMI-type | |
| Head-up display | Valgfri funksjon |
| Stemmestyring | Unknown |
| Gestkontroll | Unknown |
| Digitalt førerdisplay | Yes 12,3" |
| Infotainmentskjerm | Yes 12,3" |
| Innebygd navigasjon | Standard funksjon |
| Apple CarPlay-støtte | Standard funksjon |
| Støtte for Android Auto | Standard funksjon |
| Kartleverandør | |
| Online kartoppdateringer | Unknown |
| Trafikk i sanntid | Unknown |
| Ruteplanlegging med ladeplanlegging | Unknown |
| Satellittkart | Unknown |
| stemmestyrt | Unknown |
| stemmeveiledning | Unknown |
| LED Matrix-frontlykter | Standard funksjon |
| Autodempende frontlykter | Ikke tilgjengelig |
| Kurvelys | Ikke tilgjengelig |
| Svingbare frontlykter | Ikke tilgjengelig |
| Frontlyktspylere | Ikke tilgjengelig |
| ABS (blokkeringsfrie bremser) | Standard funksjon |
| Automatisk nødbrems | Standard funksjon |
| Automatisk nødstyring | Standard funksjon |
| Varsling for kryssende trafikk (CTA) | Standard funksjon |
| Varsling for kryssende trafikk bak (RCTA) | Standard funksjon |
| Trøtthetsvarsling | Unknown |
| ESP/ESC (elektronisk stabilitetskontroll) | Standard funksjon |
| Blindsoneovervåking | Standard funksjon |
| Utstigningsvarsel | Unknown |
| Kollisjonsvarsling | Unknown |
| Filskiftevarsling | Standard funksjon |
| Filholderassistent | Standard funksjon |
| Nattkamera | Ikke tilgjengelig |
| Midtføringsassistent (LCA) / Autosteer | Standard funksjon |
| Ultralydsensorer | |
| Kameraer | |
| Radarsensorer | |
| LiDAR-sensorer | |
| Bruttobatterikapasitet | 77,4 kWh |
| Netto batterikapasitet | 74 kWh |
| Katodematerialer | NMC |
| Nominell spenning | 697 V |
| Batterivekt | 479 kg (1056,0 lbs) |
| Pakkekonfigurasjon | 192s2p |
| Batteritype | Celle til modul |
| Batterikjemi | NMC |
| Ladekurve (klikk for full størrelse) |
|
| Maks DC-lading | 233 kW |
| Ladetid 0 - 100% | 38 m 42 s |
| Gjennomsnittlig ladehastighet 0-100% | 114,7 kW |
| Ladetid 10-100% | 36 m 21 s |
| Gjennomsnittlig ladehastighet 10-100% | 109,9 kW |
| Ladetid 10-80% | 16 m 34 s |
| Gjennomsnittlig ladehastighet 10-80% | 187,6 kW |
| Ladetid 10-90% | 21 m 20 s |
| Gjennomsnittlig ladehastighet 10-90% | 166,5 kW |
| Batteriforvarming ved navigasjon til lader | Standard funksjon |
| Manuell batterioppvarming | Unknown |
| Interiørkategori | |
| Interiørkvalitet | nb Interior.Quality.NotSet |
| Konsollutforming | nb Interior.ConsoleDesign.NotSet |
| Interiørdesign | |
| Oppbevaring | Ikke tilgjengelig |
| Antall seter | 5 |
| tilvalg for forseter | 1 |
| Antall justeringsmåter (inkl. alternativer) | 4 |
| Justering av setedybde | Standard elektrisk funksjon |
| Justering av setehøyde | Ukjent |
| Justering av ryggvinkel | Standard elektrisk funksjon |
| Justering av sitteputevinkel | Ukjent |
| Høydejusterbar hodestøtte | Standard funksjon |
| Lengdejusterbar hodestøtte | Ikke tilgjengelig |
| Justerbar lårstøtte | Ikke tilgjengelig |
| Seteminne | Standard fører, ikke tilgjengelig passasjer |
| Elektrisk korsryggstøtte | Valgfri elektrisk funksjon |
| Seteventilasjon | Valgfri funksjon |
| Massasjefunksjon | Ukjent |
| Justering av ryggvinkel | Standard funksjon |
| Varmeseter | Standard funksjon, ytre seter |
| Seteventilasjon | Ukjent |
| Massasjefunksjon | Ukjent |
| Elektrisk korsryggstøtte | Ikke tilgjengelig |
| Fellbare seter | Ikke tilgjengelig |
| Lakksfarger | 9 |
| Felgalternativer | 2 |
| Felgstørrelse (foran/bak) |
225/55R18 / 225/55R18 245/40R20 / 245/40R20 |
| Tilgjengelige klimaanleggssystemer | 1 |
| Klimasoner | 2-zone:LeftFirstRow RightFirstRow |
| forvarming | Unknown |
| Dyremodus | Unknown |
| Campingmodus | Unknown |
| Airbager | Ikke tilgjengelig |
| Setebelter |
|
| Nøkkelfri adgang | Unknown |
| Nøkkelfri start | Unknown |
| Bruk mobil som nøkkel | Unknown |
| Alarmsystem | Unknown |
| Dashbordkamera | Unknown |
| Parkeringsovervåking | Unknown |
| Appnavn | |
| Endre lademål | Unknown |
| Se bilens plassering | Unknown |
| Lås/lås opp bil | Unknown |
| Åpne/lukke vinduer | Unknown |
| Start/stopp forvarming | Unknown |
| Fjernparkering | Unknown |
| Planlegg lading | Unknown |
| Se kjørehistorikk | Unknown |
| Aktiver horn/lys | Unknown |